Една след друга разбираме хубавата новина - СЕПТЕМВРИЙЧЕТО мъжле ли е или мома!

  • 26 954
  • 722
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 287
Добро утро на всички в този мрачен ден  Hug
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички празнуващи-малки и големи   bigdance2 Tada
Мами и аз засичам малко с мъжките имена.Помагайте с предложения ако може  Crazy
Искам да ви споделя нещо-снощи за първи път след .......уффф от положителния тест за бременност с мъжа ми  luvbed
След прегледа ми вчера и това че доки ме успокои(по-скоро мъжа ми) че всичко е наред и с много притеснения се престрашихме  Crazy
Незнам как се чувстват вашите мъже, но моя много дълго време отказваше, защото супер много се страхува и продължава да се страхува да не нарани мен и бебо по някакъв начин.Честно да си призная и аз се страхувах, но... все пак се престрашихме и си обещахме че ще наваксваме като мине септември  Rolling Eyes Simple Smile Embarassed
Днес и утре ще има гости-за жалост не по хубав повод, но понякога се налага.
Целувки от мен   bouquet  bouquet  bouquet

# 721
  • Мнения: 0
Здравейте мами,
Честито на всички именници, да са ни живи и здрави и много да ни радват и слушкат! И аз си имам днес двама именници - моя кръщелник и моя племенник! Да се почерпите за тяхно здраве!


Честито на мамите със  stork-boy
априлска мама и нашия бъдещ татко харесва много името МИРА, но аз имам малко резерви, защото брат му и снаха му също си го бяха харесали като чакаха бебе, но се роди Мартин, не искам да им го взимаме, могат да направят трети опит за момиченце Wink

 Hug от нас и прекрасни емоции днес Heart Eyes

# 722
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Момичета сигурно сте пропуснали това  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт