Летни детски лагери - 2010 Център за творческо обучение

  • 7 712
  • 41
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 130
Отварям нова обява за тази тема, защото старата е последно коментирана през юли 2009 г
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=397232.15
Търся мнения и впечатления на родители, чиито деца са посетили този център.
Аз лично не видях цените, а дадените линкове в предишната тема са празни, по отношение тази информация.
От публикуваната информация в сайта разбрах, че само организирани групи, от по 12 деца, могат да посещават техните занятия.
В предишната тема се говореше за 10 дневен лагер, без преспиване, в който записваш детето си самостоятелно. 
Предварително благодаря на всеки , отговорил по темата!





# 1
  • Мнения: X
ще следя и аз темата,дано се споделят впечатления

# 2
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Моята информация за това лято е, че вече са започнали сформирането на летните групи. Аз лично чакам да се направи група от предучилищна възраст ( имат такава опция), за големия ми син.

Обаждаш се, записват данни и щом съберат група - те уведомяват, май е нещо такова.


Иначе аз се разходих до базата, разгледах нещата наживо и честно казано, нямам забележки.

# 3
  • София
  • Мнения: 17 285
Много интересно, не бях попадала на този център и благодаря за темата  Peace
В сайта не видях опция без преспиване, освен да им пиша да проверя. Lioness, групата, за която чакаш да ти се обадят, дали е с преспиване?

# 4
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Има с преспиване със сигурност. Това, ако се запише детето към обучителен лагер, организиран от някое от училищата. Може би и в отпускарските месеци лятото ще направят групи с преспиване.
Базата е всъщност на БЧК, където се правят редовно тиймбилдинги, конференции и обучения и е отлична, с очите си се убедих. Храненето се осъществява в ресторант там, т.е. готви се на място, не е кетъринг или суха храна.

Това, което поразучих за програмите е, че децата се обучават целодневно, със занимания и в залите и на открито. Учат се не по учебници,  а игрово с материали от центъра ( т.е. нищо не си носят от вкъщи). Ползват и интерактивни дъски, на които се опулих  Mr. Green как действат  Joy (лаптоп, проектор , някакъв датчик на стената и маркер, който не е мастилен, а контактен. Та десктопа на лаптопа излиза , чрез мултимедията, на стената, а от там маркера пише по прожектираното, така, че в същата секунда "написаното" излиза и на екрана на лаптопа и на самата стена, естествено, без да е изцапал).
Много ми хареса, определено.

# 5
  • Мнения: X
Много интересен център,на мен ми се иска да отида на такъв с моя син-11г,но да бъда и аз.Дали някой знае за такава възможност.От нашето училище ги мързи да организират лагери за децата.

# 6
  • София
  • Мнения: 130
Прекрасни новини по темата.
Моля мамите, които имат информация за цените, как се прави заявка за участие , срокове и дати , от които започват тези лагери, да публикуват тази информация!

Предполагам, че като има повече деца , ще има и по-добри цени.

# 7
  • Мнения: 4 204
ДФК Лъвчетата организират всяка година Спортна академия на басейна Спартак. Все още нямат подробна информация в сайта.
http://www.dfclavchetata-bg.com/program.php
Може да се обадим да разпитаме. Предни години играеха сутрин футбол/ тенис, обяд в ресторант и следобяд плуване и игри на детския кът.

# 8
  • Мнения: 109
Аз също проявявам интерес.Искам да попитам за градски лагер в Зоопарка някой знае ли дали ще се организира и това лято?Бях чела във форума за него, но не намирам нищо по темата.Хубав ден.

# 9
  • Мнения: 2 708
Аз също проявявам интерес.Искам да попитам за градски лагер в Зоопарка някой знае ли дали ще се организира и това лято?Бях чела във форума за него, но не намирам нищо по темата.Хубав ден.

Ще ще Simple Smile. Аз понеже работя до Зоологическата градина и понякога ходя в обедната почивка на разходка, питах преди 10тина дни, заради едно друго детенце, че мойте са големи вече Simple Smile. Та казаха, че пак ще има. И щяло даже да излезе инфо на сайта но и аз не видях сега. По спомен (че аз го казах на който трябваше тогава и май го забравих) от 17 май почва записването. Юни е групата с по-малките, юли е за по-големите.
Телефон, който аз имам от визитка от миналата година е:
0888796040 и стационарен 02 862 99 29, мейл zlite2@mail.bg. На мен ми казаха на стационарния да звъня и така съм се записвала и аз миналата година, защото списъка с децата е там и дори и да иска, ако не е в центъра като звъннете на мобилния, няма как да ви запише. Това е, което аз знам. Ама пусто като ходих да питам преди дни дали ще има пак тази година не проверих за телефоните същите ли са, така че дано не са ги сменяли Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 3 824
Записвам се за темата, че ми омръзна все да я търся  Simple Smile
В момента чакам инфо за градския лагер в Лозен. Обаждах им се преди няколко дни и обещаха, че ще ме потърсят с повече информация. Като я получа ще пиша

# 11
  • София
  • Мнения: 17 285
На мен ми изпратиха информация за 5-дневна програма без преспиване с дати за юни. Ако искате, дайте мейли, ще препращам.

# 12
  • Мнения: 413
ето и тук организират летни лагери - градски в София, спортни на морето в БГ или в Гърция: www.cosmos-eu.org

# 13
  • Мнения: 3 161
Наскоро попаднах на инфо за Горско училище в Райлово (нъкъде в Люлин планина) за деца от 3 до 6 г. Обадих им се и вероятно ще направим среща сл. седмица. Ако научаповече, ще пиша.

# 14
  • Мнения: 1 568
Запис.

Общи условия

Активация на акаунт