Уикенд в Трявна.

  • 17 203
  • 29
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 234
Здравейте,
с приятеля ми скоро правим 2 години откакто сме заедно/24 април/ и заедно с това на предния ден той има РД искам да го изненадам като го заведа в Трявна но нещо не успявам да се справя с хотелите, искам да е нещо което да е евтинко и да има включена закуска. И вие да микажете вашите отзиви за почивката ви там. Благодаря ви предварително за отговорите!!!

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 2 858
Пусни търсачката. Назад има отделна тема за Трявна. Simple Smile

# 3
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Аз за такъв тип уикенд препоръчвам Боженци. Peace

# 4
  • Мнения: 189
Ние сме резервирали за следващата седмица хотел "Уника".Нощувката е по 15 лв,но няма закуска.Леля ми ходи наскоро и каза,че е много хубав хотела,има стаи с различна националност.

# 5
  • Мнения: 5 278
Ние бяхме в Хилез за Цветница. На нас ни хареса,има закуска,но малко ме разочарова,че е определена,а на шведска маса.Не знам в другите как е. Цената беше 35 лв. Климатик си има,не е точно в центъра,но за 5 минути се стига до там пеша.
Този Фамилия и на мен ми хареса и е точно в центъра,но е по-скъп. Панорама изглежда добре,но е по-отдалечено.Прецени си какво ти трябва Simple Smile

# 6
  • Мнения: 719
Джина, в Хилез, в каква стая бяхте? Виждам че и вие сте с две дечица.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 278
Ами ние бяхме в двойка,не сме искали допълнително легло,защото те така или иначе си спят при нас. Стаята си е нормална,с голяма спалня. Но не погледнах твоите деца колко големи са. Иначе дават и допълнителни легла,от тези като кошарка,сгъваемите.

# 8
  • София
  • Мнения: 346
Горещо препоръчвам хотел "Рай"Много,ама много сме доволни от престоя си там за миналите Майски празници.Цената беше ниска и имаше и включена закуска/50лв. за четирима,а мисля,че двойната стая е 35 лв.или нещо подобно/!Хотелът е в центъра,много чист,има топла вода и климатици в стаите.Отседнахме по препоръка на съфорумки!

П.С.-Има и стая с кръгло легло Wink

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Джина, как направихте резервацията? В момента цената е 40лв.
(аз в началото си мислех, че това е цена на човек) ooooh!

Последна редакция: сб, 10 апр 2010, 22:33 от valка

# 10
  • Мнения: 5 278
Ей,Валка,вярно,че беше 40 лв. Аз се обърках,защото бях питала и в "Чичо томовата колиба" и там беше 35 лв.,но без закуска.
Резервирах по телефона.
Но ако ще ходите с малкия те съветвам да погледнеш и този другия хотел ,които са ти препоръчали,защото е в центъра доколкото видях. И Фамилия ми хареса,но е малко е по-скъпо.

# 11
  • Мнения: 189
Препоръчвам с 2 ръце хотел "Уника".Има прекрасна градина,стаите са невероятни ,а най ми хареса това,че има оборудвана трапезария за гостите си-барбекю,печка,микровълнова,вилици,лъжици,чинии,всичко,което се сетите.Много е спокойно и е на 2 мин пеша от центъра.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Има много хубави къщи за гости. Ние скоро бяхме в такава в квартал Хитревци, с градина и място, където децата да играят.

# 13
  • София
  • Мнения: 493
Аз лично препоръчвам също хотел РАЙ - особено за романтичен weekend с половинката. Ние бяхме миналият септември , нощувката беше 40лв за двама със закуска. Закуските обаче бяха - банички, тутманици и т.н Но изненадата ни беше голяма когато за тези 40лв ,получихме стая мисля че беше номер 6 , нещо като апартамент с холова гарнитура и голямо кръгло легло. Отношението на собствениците беше изключително мило и сме много доволни както от условията така и от местонахождението на хотела - в самият център, но има къде да си прибереш колата.

# 14
  • Мнения: 244
Искам да споделя мнението си за хотел Уника Трявна.Дават че е хотел 3 звезди, но за мен това си е къща за гости.За семейства с деца според мен НЕ СТАВА! Първо няма паркинг за коли, паркира се на улицата на една стръмна улица.Интернета в стаите, особено на първия етаж където бяхме ние - никакъв го нямаше.Няма ресторант към "хотела", за да закусиш трябва да слезеш до центъра на около 200 м от хотела в ресторант, което според мен с дете въобще не е удачно и удобно.За 3 нощувки никой не дойде да почисти апартамента, дори за боклука.Не го препоръчвам за семейства с деца!

Общи условия

Активация на акаунт