Aşk-ı Memnu(Забранена любов) по канал д всяка срада- Някой гледа ли го

  • 49 109
  • 723
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Пускам тази тема ,защото като питам нещо в темата за Перла мълчат.  Crossing Arms Само Мехмет им е в главата.  Laughing
Някой който знае езика ще ми каже ли Белул( не знам дали така се произнася) и Нихал спаха ли заедно в последния епизод вчера.

Последна редакция: пт, 09 апр 2010, 22:20 от Magosniwa

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Ето кои участват

Kıvanç Tatlıtuğ
Behlül

Beren Saat
Bihter

Selçuk Yöntem
Adnan

Nebahat Çehre
Firdevs

Hazal Kaya
Nihal

Zerrin Tekindor
Deniz

Nihal Özcan
Adnan'ın Eşi

Nur Aysan
Peyker

İlker Kızmaz
Nihat

Gülizar Irmak
Sevil

Ето и снимки от сериала

# 2
  • Мнения: 132
Magosniwa , здравей !
Аз не го следя редовно .Загледах го по-редовно последните 3-4 серии.
За снощната серия :
Когато вътре в яхтата си говореха,Нихал му каза ,че още когато е била на 14 години помни с кое момиче е излизал той, тя му е била първата истинска  любов ,за която той е плакал.Заминал е лятото за някъде и се е завърнал съвсем друг. И повече за никое момиче  не е плакал така.
Нихал---Исках да ме обикнеш като нея.И за мен да те боли , така както страдаше когато я обичаше нея.Нали казват ,че нямало щастлива любов...
Б. целуна леко по бузата  Н.
Бехлюл---Ние ще сме щастливи Нихал...Ще бъда достоен за теб.../ще те заслужа/
Н.целуна Б.
Бехлюл---Нихал ?!
Нихал---Искам...
Бехлюл--- Едничка моя...      
Нихал---Моля те ...
Само толкова беше сцената.
Сутринта на яхтата:
Бехлюл я пита къде да закусят.
Нихал--- Нямам сили да закуся,вътре в мен пърхат пеперуди.
Бехлюл---Никога не се променяй.
Когато се върнаха в къщата и след като слязоха от колата.
Нихал  ---Струва ми се ,че по лицето ми всеки разбира.
Бехлюл---Я да видя.


Накратко отговора на въпроса ти е '' да''   или може би да.

Последна редакция: пт, 09 апр 2010, 20:48 от sevi_nil

# 3
  • Мнения: 10
Здравейте, аз също гледам филма, много ми е интересен. Разбирам малко турски и така донякъде схващам  за какво става дума. С голямо любопитство ще следя новата тема.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 313
sevi_nil супер много благодаря.   bouquet  bouquet  bouquet
То разговора им бил по вълнуващ отколкото си мислих.  Flutter Много ми харесва Нихал много е сладка.  Hug

# 5
  • Мнения: 0
Пускам тази тема ,защото като питам нещо в темата за Перла мълчат.  Crossing Arms Само Мехмет им е в главата.  Laughing
Някой който знае езика ще ми каже ли Белул( не знам дали така се произнася) и Нихал спаха ли заедно в последния епизод вчера.

Първо благодаря за темата!Аз съм от Перлите които следят и Забранена любов.Гледам филма заради Къванч.Не се сърди,че не сме ти отговорили!Идея си нямам как ще свърши сериала и за това не съм отговорила.Ще следя с интерес темата,а ако имаме и късмета да го гледаме в родния ефир ще коментирам с удоволствие.За съжаление гледам само картинки,нищо не разбирам от езика.Желая приятна вечер!
sevi_nil,много,много благодаря за превода! newsm51

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Аз пък го гледам заради Къванч и актрисата ,която играе Нихал. Тя ми беше любимка в сериала Ангел пазител.
Ето това е края на сериала от 1975 година. http://www.youtube.com/watch?v=nZ4T5F7go_8  Thinking Там накрая Бихтер се под стрелва в сърцето с един пистолет.
Няма да се учудя и сега да свърши така като гледам как изтрещява Бихтер напоследък. http://www.youtube.com/watch?v=otT8t7xIDok  #Crazy Ако продължава така сигурно ще загуби бебето.  Thinking

# 7
  • Мнения: 2
Здравейте, гледам филма от време на време. Много харесвам Берен Саат, обаче персонажът й на Бихтер никак. Такива едни ги навъртя... Имам няколко въпроса: Знае ли се колко серии ще е сериалът? В сериала от 1975 Нихал и Бехлюл ли остават заедно?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Аз поне не знам колко епизода има още.
 За сериала от 1975 година не можах да разбера дали остават заедно Бехлюл и Нихал. Rolling Eyes Който знае езика сигурно ще може да разбере.

# 9
  • "Перла"
  • Мнения: 1
sevi_nil,много благодаря за превода!


 newsm51

Последна редакция: нд, 11 апр 2010, 18:42 от mimola

# 10
  • Мнения: 27
здравейте.и аз гледам филма . дано скоро и в б-я да го излъчват Hug Hug Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 313
 ooooh! Сега видях ,че съм написала ,че сериала е всяка сряда ,а той всъщност е в четвъртък. Извинете ме.  Praynig

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Здравейте ,гледам сериала и страшно ми харесва.
Определено съм върл фен на двойката Бихтер & Бехлюл и колкото и да симпатизирам на Нихал ,им стискам палци!
Не смятам ,че героинята на Берен Саат е отрицателна,а просто една влюбена жена.Още повече чувствата й уж са споделени от любимия мъж.
Можете да гледате повечето серии в youtube с английски субтитри.   bouquet 

# 13
# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Това е трейлъра.Имаго качен по-нагоре !  Peace

Общи условия

Активация на акаунт