True Blood-Обратното броене започна-20 юбилейна тема

  • 14 338
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Тарита,я кажи впечатления от "Мисия Лондон" и видя ли трейлъра на Затъмнение,че  момичета от комшийската тема казаха, че вече го въртели по кината

# 706
  • София
  • Мнения: 58
Ами какво да ти кажа Дю, Мисията не беше никак лоша, доста добре описва типични черти на милия ни народец с голяяма доза чувство за хумор Mr. Green
Комедия, клоняща по-към пародия. В началото ми беше доста интересно и определено забавно, но от средата започнаха малко да преекспонират нещата, като цяло, обаче не съжалявам, че го гледах определено Peace
Вергов страшно ме изкефи...
А трейлъра на Затъмнение не го показаха за жалост.... Но за сметка на това си харесах цял куп други филми Laughing

# 707
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Аз не за друго ма нали сме на светско събитие и нямам намерение
каквато съм натокана в стилна роклА да мъкна и пожарогасител на гърба си. Whistling
После ше ме бишат в БайБай,че докато съм си запрятала жартиерите на червения килим
кавалерът ми се е опърлил. Rolling Eyes

# 708
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Аз Любо Нейков искам да го видя,щото май във филм не съм го гледала  Thinking


......че докато съм си запрятала жартиерите на червения килим
кавалерът ми се е опърлил. Rolling Eyes



 Joy Joy Joy Зисе ти ще дойдеш последна с гръм и трясък за да не пламне Билиту,то май само той е застрашен,щом Ерик не е поканен  Thinking

ПП Зисе я си покажи роклята  Wink

# 709
  • Мнения: 1 558
Момичета отивам да правя новата тема и ще я пусна по-рано,защото ще трябва да ходя да взема принцесата от ясла Peace

# 710
  • София
  • Мнения: 58
Аз Любо Нейков искам да го видя,щото май във филм не съм го гледала  Thinking

 Joy Joy Joy Зисе ти ще дойдеш последна с гръм и трясък за да не пламне Билиту,то май само той е застрашен,щом Ерик не е поканен  Thinking

"Ц" не е само той и едниният от моите 2ма - Хенри Фицрой  Mr. Green Който явно е мотирал вамп, щото сега се сетих, че има 2 вампирски зъба повече  #Crazy

# 711
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286

"Ц" не е само той и едниният от моите 2ма - Хенри Фицрой  Mr. Green Който явно е мотирал вамп, щото сега се сетих, че има 2 вампирски зъба повече  #Crazy

Ти пък как се уреди с 2ма  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 3 736
Аз не за друго ма нали сме на светско събитие и нямам намерение
каквато съм натокана в стилна роклА да мъкна и пожарогасител на гърба си. Whistling
После ше ме бишат в БайБай,че докато съм си запрятала жартиерите на червения килим
кавалерът ми се е опърлил. Rolling Eyes

Не мога, не могааа!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Тарита, споко, Хенри май ще е възпрепятстван, че много дълъг стана вече репортажа. Надявам се, че и Чад ще ти е достатъчен?

Момичета отивам да правя новата тема и ще я пусна по-рано,защото ще трябва да ходя да взема принцесата от ясла Peace

Ох, таман, че взех да се тревожа с тоя дълъг репортаж... дали няма да се наложи да го пусна в два последователни поста.

# 713
  • София
  • Мнения: 58
Ми колебаех се между Лукас  и него- ако е тематичен   bite бал и Командира излезе с конструктивното предложение да ги взема и 2-мата  Laughing



Не мога, не могааа!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

, споко, Хенри май ще е възпрепятстван, че много дълъг стана вече репортажа. Надявам се, че и Чад ще ти е достатъчен?

следователни поста.

Определено  Mr. Green

# 714
  • София
  • Мнения: 351
Аз не за друго ма нали сме на светско събитие и нямам намерение
каквато съм натокана в стилна роклА да мъкна и пожарогасител на гърба си. Whistling
После ше ме бишат в БайБай,че докато съм си запрятала жартиерите на червения килим
кавалерът ми се е опърлил. Rolling Eyes

Хаха Зис утрепа ме с тея жартиери. Я да ти скифам и аз роклята. Аз мойта си я натъкмих вече ей я http://bg-moda.com/wp-content/uploads/2009/11/kusa-balna-roklq.jpeg

# 715
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286


Хаха Зис утрепа ме с тея жартиери. Я да ти скифам и аз роклята. Аз мойта си я натъкмих вече ей я http://---/wp-content/uploads/2009/11/kusa-balna-roklq.jpeg

Джес не се отваря  newsm78

# 716
# 717
  • София
  • Мнения: 351
Дю то щото е забранен тоя сайт тука затва
ей ся ще я постна в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт