Елените 2010- Роял Парк или Роял бей

  • 32 808
  • 169
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Момичета,
Кой хотел е по-добър (с деца). Като гледам снимките 5-звездния изглежда по-зле от 4-звездния, а цените са еднакви? newsm78
Мерси

# 1
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Момичета,
Кой хотел е по-добър (с деца). Като гледам снимките 5-звездния изглежда по-зле от 4-звездния, а цените са еднакви? newsm78
Мерси

кой е 5 звезден? и къде гледаш цените?

# 2
  • София
  • Мнения: 368
По - малкото зло - Роял Парк.

# 3
  • Мнения: 325
Какво им е лошото на хотелите в Елените,някой ще може ли да сподели?

# 4
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Мен също ме интерсува дали някой специален хотел да избера или вилите и кои по-точно защото са много и в различни зони.Еднакви ли са всички вили или има някои реновирани,а други не? Въобще кога е реновиран комплекса последно и подходящ ли е за малко дете?

# 5
  • Мнения: 574
Аз лично съм била в роял парк и съм много доволна. Ол инклузива е страхотен. За Роял бей не мога да споделя нищо. Препоръчвам роял парк, защото съм го изпитала. Има много голям парк за децата и много забавления. Дори в хотела има и страхотен аквапарк.

Последна редакция: нд, 06 юни 2010, 14:54 от Val27

# 6
  • София
  • Мнения: 1 819
Никой. С построяването на новите хотели (а тази година май ще има и още един) плажът е претъпкан и няма места. Елените вече не са това, което бяха. Аз повече не бих се върнала там. Тази година се опитван да си намеря друго подобно място, но ако може не толкова натъпкано с хора.

# 7
  • Мнения: 4 668
Аз правя същото проучване в момента . Роял парк и Роял бей са двете части на един и същи хотел , като просто Роял бей е на плажа , малко по - луксозен е и малко по - скъп .
Аз съм се спряла на този вариант , защото ме привлякоха многото занимания за деца и аквапарка . Освен това ще ходим от 1-ви септември и не вярвам да е много претъпкано ...

Учудвам се на толкова негативни мнения  Rolling Eyes Хотелът изглежда доста добре .
От опит точно с този хотел ли говорите или по принцип за Елените ?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 819
Pipinka, не е двете части на един хотел. Два съвсем различни хотела са. Ако трбява да избирам, бих избрала Бей. По-малък и по-отдалечен е. Там е някак по-спокойно.
А иначе говоря от опит с Елените. Но ние избираме вилите, заради спокойствието. И двата лъти бяхме на едно и също място, със страхотна поляна отпред и много място дребната да си играе. Ако трябва да съм честан, това е едно от най-хубавите места на които съм била. Но разликата в посетителите от 2009 и 2007 беше двойна. През 2007 два от големите хотели не работеха. А както споменах, миналата година строяха още един голям хотел, който ако се напълни ще стане страшно.
Аз лично вярвам, че Елените е курорт за хора, които търсят спокойствие и сегашното му състояние не е това, което трябва да е. 

# 9
  • Мнения: 4 668
Pipinka, не е двете части на един хотел. Два съвсем различни хотела са. Ако трбява да избирам, бих избрала Бей. По-малък и по-отдалечен е. Там е някак по-спокойно.
Може и така да е и аз да не съм разбрала . На едни и същи собственици са обаче .
Благодаря за коментара за Бей . Аз на него съм се спряла ...
Всъщност въобще не ми се ходи на море в България , но детето иска забавления и заради него съм готова да направя компромис ... Иначе от сега ми се изправя косата като си представя каква лудница ще е по басейните и аква парка  ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 819
Само едно последно нещо - детския басейн на Аква Парка е с ледена вода. И двете години беше така Sad

А за един собственик - да. Целия комплекс Елените е едно голямо цяло, на един човек.

# 11
  • Мнения: 4 668
Само едно последно нещо - детския басейн на Аква Парка е с ледена вода. И двете години беше така Sad

Стига бе  Confused Това ме разби . Ние отиваме най - вече заради това детето да се забавлява максимално , ама явно всичко си е по български ... не знам вече какво да правя  Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 1 819
Съжалявам. Нямаше да го спомена, но и аз останах с впечатлението, че отивате заради него. Ние ходихме на Аква парка само веднъж. И се къпахме в един от големите басейни, защото на детския Яна посиня за няма и минута. А първата година само се разходихме, натопихме крака и си тръгнахме.
Ние ходим на Елените заради страхотния плаж и спокойствието. Саме дето вече ги няма Sad Идея си нямам къде ще отидем тази година newsm78 newsm78

# 13
  • Мнения: 4 668
Напротив - добре , че го спомена . Това за мен е много важно ... аз наистина съм се хванала за главата къде ще ходим и този хотел тъкмо ми покри всички очаквания ...
А в другите басейни как е водата ? И въобще доколко този аквапарк е подходящ за деца . Моят син е на 5 г.

# 14
  • Мнения: 765
Загледах се в Елените и аз. Обаче като чета тук.... newsm78
Две години сме на Мирамар, не искам пак там...исках Калиакра на Албена, няма никакви места за увгуст, хвърлих око на Елените, но ....искам спокойствие, не гъчканица като на Златните примерно.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт