МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 40 565
  • 2 205
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607

Който има интересни линкове за 1 стр., с които да я обогатим - моля, нека ги пусне.......

Приемам предложения за анкети.....

Моля, ако модераторите преценят,че темата не е за тук - да я преместят там където и е мястото, а може и мястото и да е в Клюкарника.....в Хоби малко хора ще я видят, в Кино и телевизия - също, защото другите теми се губят от многото теми за турските сериали(така се получи,че за ЗОИ имаше 2 теми във форума - в Кино и телевизия и в Клюкарника)........

Мисля си, как да се подмажа на модераторите и администраторите,че да я оставят в Клюкарника.........Комисионни и подкупи приемате ли?

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 15:31 от Мама Цоцоланка

# 1
  • Мнения: 2 280
Ехеее супеееер. Имаме си и тема за Световното. Дано се съберем повече фенки  Hug

А това е любимата ми реклама на Мондиала http://www.youtube.com/watch?v=o192ZjGctnA

П.П. Може като за начало да пуснеш анкета , примерно "На кой отбор симпатизирате" с до 3 възможни отговора (точно толкова са моите  Mr. Green )

# 2
  • Банкя
  • Мнения: 823
Да взема да се запиша и аз тук. Mr. Green

Подкрепям предложението за анкета, въпреки че май още не съм решила, за кого ще съм този път. Thinking
Но като видя анкетата с отборите и като разгледам сайта през уикенда, ще поподредя симпатиите си и ще избера фаворитите си. Peace

# 3
  • Мнения: X
Леле, не мога да повярвам, че дойде време за световното! Струваше ми се толкова далеч, ама покрай бебето бързо тече това време.  Grinning  Малко съм поизостанала с инфото кой ще участва и за какво ще се бори, ама сега ще почета малко да наваксам. /А имаше време, когато правех дневници на големите първенства, с резултати, с подробни статистики на голове, и т.н.  ooooh!/
Ще гледам и ако остане време ще коментирам.  Peace

Сега погледнах участинците. Има доста екзотични отбори, които не помня скоро да са участвали на световно. Например Северна Корея (брех!), или пък Нова Зеландия, Хондурас, Гана ...

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 15:46 от Анонимен

# 4
  • София
  • Мнения: 6 210
Охо, супер! Благодаря, Мамо Цоцоланке  Hug! Изтеглих си програмата, сега ще хвърля едно око на участниците, че и аз не ги зная всичките.

# 5
  • Мнения: 11 607
Струваше ми се толкова далеч, ама покрай бебето бързо тече това време.  Grinning  Малко съм поизостанала с инфото кой ще участва и за какво ще се бори, ама сега ще почета малко да наваксам. /А имаше време, когато правех дневници на големите първенства, с резултати, с подробни статистики на голове, и т.н.  ooooh!/
Ще гледам и ако остане време ще коментирам.  Peace

Сега погледнах участинците. Има доста екзотични отбори, които не помня скоро да са участвали на световно. Например Северна Корея (брех!), или пък Нова Зеландия, Хондурас, Гана ...

Абсолютно същата работа.......Да видим ние с бебетата как ще гледаме мачовете и как ще ходим на разходки........Утешава ме това,че мачовете са в сравнително човешко време.....В нашта къща всеки си има своите предпочитания и ще заприличаме на бойно поле......С големия син ще има да се дразним........

Колкото гледаме - толкова, дано ни остане време и за коментари.....Но ще разчитам и на инфо от тук, от другите фенове и фенки......

Сложих анкета, гласувайте!

# 6
  • Мнения: 3
Къде е Бразилия в отговорите на анкетата. Моля да бъде поставена на мястото си, че и ние да гласуваме.  Hug Иначе аз съм Англия, Сърбия и Бразилия.  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 6 210
И моят син е голям футболен фен, но често сме за противоположни отбори  Mr. Green!

Сега да си призная ли, да не си ли призная... но като една блондинка, симпатизирам на отбори с някой хубавец в състава си  Mr. Green.  Само дето съпругът ми ме бъзика, че съм поизостанала с инфото и футболистите, които харесвам, са вече дъртички и ще трябва да ги пускат на терена с патерици  Laughing.

# 8
  • Мнения: 11 607
Къде е Бразилия в отговорите на анкетата. Моля да бъде поставена на мястото си, че и ние да гласуваме.  Hug Иначе аз съм Англия, Сърбия и Бразилия.  Grinning

Поправих...забравила съм цяла група...Точно групата на Бразилия...Като тръгнах и аз да гласувам и разбрах за пропуска си....Аз симпатизирам на Холандия и Бразилия.......

Голям син - Италия

Среден син - Аржентина

Мъж - Германия, Сърбия

Също симпатии в наше село печелят и Испания, Англия........

# 9
  • Банкя
  • Мнения: 823
.... /А имаше време, когато правех дневници на големите първенства, с резултати, с подробни статистики на голове, и т.н.  ooooh!/
Това и аз го правих едно време, даже наскоро си гледах архивите от САЩ'94. Mr. Green

По принцип в груповата фаза или по време на мачове без изявлен мой любимец, просто си избирам едния отбор и съм за него. Grinning

Иначе сега на прима виста си гласувах за Англия, Холандия и Сърбия. Peace

# 10
  • Мнения: 3 628
Симпатизирам на Мексико.

# 11
  • Мнения: 2 132
Мексико, Холандия и Бразилия.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 857
Германия, Мексико и Сърбия.  Grinning Да ни е честита темата!

# 13
  • Мнения: 3 628
Браво на Мама Цоцоланка за темата. Имаме нужда от нея. Със сигурност ни предстои горещо, футболно лято. newsm17 newsm44 cheers football tv cry fight

# 14
  • София
  • Мнения: 6 210
Мернах някъде тия дни, че Ели Гигова и Камен Алипиев ще са водещи на коментарните студиа по повод световното.
За мен част от чара на футболните мачове се крие в коментаторите, толкова бисери са се родили по време на важни първенства  Laughing!

Общи условия

Активация на акаунт