Купувате ли пилешко месо?

  • 2 390
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 195
   чудя се с тоз грип да купувам ли пилешко? newsm78 Прави ми впечатление,че доста му смукнали цените по магазините  Thinking
   На мъжо изрично му забраних докато е в България да яде пилешко  Naughty
   А вие купувате ли?

# 1
  • Мнения: 972
Аз отдавна не съм купувала.
То не остана месо дето е безопасно!
Май ще ни принудят да ставаме вегетарианци. smile3506

# 2
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
да. и телешко също.

# 3
  • Мнения: 7 605
Последно преди 2 дена купих и направих едно хубаво 4икен Тандори   chef

# 4
  • Мнения: 2 006
Не виждам защо да не купувам,все пак не го консумираме сурово Simple Smile

# 5
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
ами ние не купуваме,не 4ак толкова от страх,а по-скоро от писване,ве4е мисля 4е Ще прокудкудякам
ина4е минахме твърдо на морски -риба,миди,калмар4ета,готвих даже октопод миналата седмица

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Последно купувах преди около седмица  Thinking

# 7
  • Мнения: 90
Аз купувам. Мисля 4е след като е минало терми4на обработка не е опасно.

# 8
  • Мнения: 1 465
Купуваме, ама тази седмица забравих да си направя списък и забравихме да купим - сега ме е яд, иначе щях да сготвя едно пиленце за тази вечер, че и супичка ми се е преяла. Crossing Arms
Ами казват че при термична обработка вирусът се унищожавал.

# 9
Не виждам защо да не купувам,все пак не го консумираме сурово Simple Smile
Я виж кой се появил Flutter Grinning

По темата. Купувам и ядем на общо основание.

# 10
  • UK
  • Мнения: 1 334
да,днеска купих, че нали ще правя Педро Grinning. дано ни подмине този грип, че на дядо ми кокошчиците така си ги уважавам...

# 11
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
да,днеска купих, че нали ще правя Педро Grinning. дано ни подмине този грип, че на дядо ми кокошчиците така си ги уважавам...
ооо, педро значи? Wink Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 959
Не спрях да копувам

# 13
  • Мнения: 150
и ние купуаме и даже гледах едно предаване дето казаха че сега щяло да поскъпне щото било уж последното 100 % сигурно незаразено. не че съм забелязала подобно нещо ама започват вскакви теории вече newsm78

# 14
  • Мнения: 4 212
току що се връщам от магазина с няколко разновидности на пилешко месо....и няколко свиснки пържолки.......за бирката Mr. Green

# 15
  • Мнения: 1 854
Нещо ме вьзпира да го купувам и ми се отяжда като го видя в магазина и се замисля. Майка ми в БГ не го купува, яйца сьщо newsm78

# 16
  • Мнения: 2 195
току що се връщам от магазина с няколко разновидности на пилешко месо....и няколко свиснки пържолки.......за бирката Mr. Green
Аз черпя пак таз вечер,ама не с бира а с Космополитън в другата тема.Но после обръщам на бира,тъй че имаш един Grolsch от мен  Hug

# 17
  • Мнения: 2 195
да,днеска купих, че нали ще правя Педро Grinning. дано ни подмине този грип, че на дядо ми кокошчиците така си ги уважавам...
А бе кажете най-накрая за тоз Педро,че и аз да го сготвя... newsm78

# 18
  • Мнения: 978
Не купивам, нито пилешко, нито патешко, нито кокоше, а за падпъдъче, да не говорим. Месо не ям, яйца не вкусвам. Млякото също. Най-много да ме пипне някоя мухоморка. От друго няма опасност. Joy

# 19
  • Мнения: 2 825
Абе ние пилешко не купуваме и уж вегетарианци щяхме да ставаме, ама инъче дюнери мятаме Mr. Green
И аз знам, че след термична обработка не е опасно, а и си мисля, че все пак по големите супер маркети има някакъв контрол на стоките newsm78 или се заблуждавам, а  newsm78 ....

# 20
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Купувам...Предпочитам го пред другите видове меса....Всичко е малко или много опасно за ядене, така че.....

# 21
Sega az da kaja.Nie s maj mi imame to4no-MESARNITZA !!!!Takmo si mislehme ,4e 6te po4nat CH-ite da ne iadat,poradi tozi virus ,a to se okaza ,4e horata NE SPIRAT ...Predi e imalo niakakav virus po tele6koto /az ne sam bila o6te tuk/ i maj mi mnogo se oplaka ,4e HORATA VAOB6TE NE KUPUVALI ...A V KRAINA SMETKA SE OKAZALO,4E NI6TO NE MOJE DA GI ZARAZI.
Sega za pile6koto sa6to e taka -pri pe4ene,varene i t.n. VIRUSA NE VIREE....,taka 4e SPOKO I SI HAPVAITE !!!!
Az biah na dieta i samo na nego nabliagah,dokato maj mi nabiva6e parjolki  Crazy,a sega ve4e tolkoz mi e do gu6a do6lo,4e gledam da hapvam drugi vkusotii ...AMI I AZ SAM 4OVEK DE.... Rolling Eyes I NA MEN MI SE IADE PO-TAKA..!!

# 22
  • Мнения: 1 178
Спрях да купувам яйца, за6тото имаха изпражнения по 4ерупката. След като се информирах се оказа, 4е са опасни само пресните пиле6ки изпражнения, от засъхналите не можело да се прихване. Днес даже си хапнах няколко твърдо сварени яй4ица. Купувам предимно пуе6ко и пиле6ко месо.

# 23
  • Мнения: 53
Пилешкото месце много го уважаваме, приготвено във всякакви варианти и си купуваме най-редовно. Ама и ние май сме доста далече от страните дето откриха птичи грип. Така като се замисля обаче, знае ли човек - може някоя болна патка да реши да прелети океана и да дойде на гости в Тексаско newsm78

# 24
  • Мнения: 4 399
Досега купувах. Аз ям основно птиче месо. Другото не ми е вкусно. Но тия дни се замислих дали пък не трябва да престана да купувам. Макар че досега в Австрия грипа не е открит, но май е само въпрос на време. От друга страна казват че ако месото е преминало топлинна обработка, няма опасност да се прихване грипа. Ох, вече и аз не знам...  newsm78 Ми нали все нещо трябва да се яде. #Cussing out

# 25
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
... Най-много да ме пипне някоя мухоморка. От друго няма опасност. Joy
Joy Joy Joy

Иначе по темата.... аz купувам, след термичка обработка няма проблеми с месото и яйцата.

Общи условия

Активация на акаунт