Окръжна болница - Варна

  • 67 891
  • 742
  •   1
Отговори
  • not found
  • Мнения: 581
Ето я новата тема и линк към предишната - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104910.0

# 1
  • София
  • Мнения: 30 142
хайде да ни е честита! С пожелание за повече дечица, родени в ОБ-Варна, а и не само  Peace

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
хайде и аз тук  Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 023
хайде да ни е честита! С пожелание за повече дечица, родени в ОБ-Варна, а и не само  Peace
Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 262
VG нямам идея за екип... чак толкова не съм задълбавала... Simple Smile

# 6
# 7
  • Варна
  • Мнения: 506
Записвам се и аз да следя новостите, докато още не съм родила. Пък после ще споделя с вас впечатления Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 17 958
  tiptoe

# 9
  • Мнения: 0
записвам се и аз, че темата живо ме интересува  Sunglasses

# 10
# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Искам и аз да се включа в тази темичка и да попитам - но първо ето го и моето положение , термин 18.07.2010 г., с умерена прееклампсия, без проблеми в момента след проведено лечение.От Жк ми казаха, че трябва да вляза по рано от термина, поради това състояние и така ми е написано в картата. Интересувам се трябва ли да се уговарям с лекар или отивам пък ще ме приемат и от там който е дежурен? Освен това бебето е все още седалищно - незнам какво да правя, с първото си дете всичко беше ок , отидох с индикация за родова дейност/изтичане на водите/, приеха ме и който беше дежурен  изроди дететнцето ми, а сега незнам.... newsm78

Звездице, отговарям ти в новата тема. Продължавай да си следиш прееклампсията, че с нея шега не бива. По-чести контакти с ЖК, от там да ти кажат кога трябва да отидеш в болницата. "По-рано" от термина е доста разтегливо понятие - колко по-рано? Имаш два варианта - 1) от ЖК ти казват точно кога да отидеш в болницата, отиваш и раждаш при дежурния екип или 2)избираш си лекар, при когото да родиш, ходиш при него за консулт и той ти казва кога и как ще се ражда.
Аз на твое място щях да ходя най-редовно за мерене на тонове и изследвания за албумин и щях да си избера лекар предварително. Прееклампсия (макар и овладяна за момента) плюс седалищно предлежание си изисква сериозно проследяване.

Успех и леко раждане на здраво и красиво бебенце!  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 30 142
Цитат
Аз на твое място щях да ходя най-редовно за мерене на тонове и изследвания за албумин и щях да си избера лекар предварително.

и аз да ти кажа бих те посъветвала същото като Ясмина  Peace

# 13
  • Мнения: 26
Благодаря Ви много, на 07.07. ми казаха да вляза в болницата и оттам лекарите ще преценят!

# 14
  • Мнения: 262
избра ли си екип?

Общи условия

Активация на акаунт