Ihlamurlar Altında /Под липите/ - Тема 1

  • 76 389
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0


Ihlamurlar Altında
Под липите
















Елиф е много красиво , младо момиче , което работи като шивачка в текстилна фабрика.Тя е влюбена в беден , но много честен младеж Йълмаз.Мечтата и на двама им е да споделят живота си заедно...до момента , в който на Елиф и омръзва бедният живот , който живее.Тя мечтае за лукс , власт , ... , а тези неща Йълмаз не може да и ги даде.На пътя на красивата шивачка се изпрява синът на шефа на текстилната фабрика , я която работи Елиф - Йомер.Още от първия миг , в който я вижда , той остава силно запленен от нея.Ревността на Йълмаз нараства все повече и повече.Честите срещи на Елиф и Йомер стават причина за раздялата и с Йълмаз.
Йомер има много красива сестра - Филиз.Ако трябва човек да определи вътрешността и то най-точната дума би била - романтичка!Единствената и мечта е да намери своя принц на бял кон.Именно Йълмаз е нейният принц.Въпреки че все още не е забравил Елиф , Йълмаз е силно привлечен от Филиз и между двама им се заражда нещо истинско , което и двамата чувстват за първи път.




Режисьор: Айдън Булут
Сценаристи: Нилгюн Йонеш ; Неслихан Ейюбоолу ; Айше Текер
Държава: Турция
Година: 2005
Производител: Шюкрю Авшар
Композитор: Наил Юртсевер
Епизоди: 80




Участват

Tuba Büyüküstün (Filiz) Bülent Inal (Yilmaz) Özge Borak (Elif) Sinan Tuzcu (Ömer)
Nur Sürer (Müjgan) Billur Kalkavan (Handan) Evrim Alaysa (Sema)



Официален сайт
Целият саундтрак
Епизодите на турски език




























Пожелаваме ви приятни мигове в темата на "Под липите"!

Последна редакция: сб, 19 юни 2010, 16:13 от Наивница

# 1
  • София
  • Мнения: 51
Здравейте и тук - Благодарности за темата  newsm51 newsm51 newsm51

# 2
  • Мнения: 10 240
 Наивница, благодаря за темата.  smile3525 smile3525 smile3525
Не съм  гледала филма , но лятото ще го направя!
Заради Туба!
newsm10 newsm10 newsm10

# 3
  • Мнения: 31
Май не е превеждан на български, така ли?

# 4
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
За този филм, има вече тема !!! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=498467.0

# 5
  • Мнения: 167
Наивче, недоразумението е за хубаво! Включвам се в темата както се разбрахме - първо довършваме първата, след това попълваме тази и надявам се скоро - още този месец обединяваме двете, нали не греша Rolling Eyes
Аз вече изгледах 1 епизод - допада ми, а пък щом Туба е тук няма спиране
Hug
А това е вход за романтици Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 0

С момичетата коментирахме , че след като приключим с онази тема ще дойдем тук!Недоразумение , което ще поправим в най-скоро време! Wink

# 7
# 8
  • Мнения: 0
Bulent Inal - Berguzar Korel - nov serial 2010 Bezkrayna pesen

Kanal v youtube s 1 epizod:

http://www.youtube.com/user/BitmeyenSarkiHD#

# 9
# 10
  • Мнения: 0
Дами, ако приемате и аз ще се запиша тук,въпреки че разглеждам и старата тема.
Харесва ми предлижението за обединяването,доколкото разбрах другата тема беше преди да почне филма.
Да кажа и тук - разкошен е до тук.За Туба нямам думи - секси,красива, умна - ролите й отиват.Бюлент не съм го гледала в други филми и засега не мога да определя как го чувствам - ще чакам да видя как играе,моята слабост са синеоките мъже,а тук има такъв красавец и съм много омаяна от него.

Хайде олях се с дълъг пост---Сори!

# 11
  • Мнения: 28
Здравейте, на всички фенове на Туба.
Заради Туба започнах да гледам и този сериал. Хареса ми началото и така се улях,че изгледах сериите на турски докрай. Rolling Eyes
Имам една огромно молба към Наивница- ако има възможност да пуска сериите на български във vbox-a.
Предварително и Благодаря!  bouquet

# 12
  • Мнения: 26
Тъкмо изгледах днешната серия. Някой може ли да напише с бели буквички защо Йелмаз следи така Филиз, какво мисли да прави? И Елив ще приеме ли предложението за брак?

# 13
  • Мнения: 10
Започвам да се зарибявам, засега с двойката Йомер-Елиф и разбира се любимата ми Туба.За действията на Йълмаз имам обяснение,че са засега неосъзнат порив за отмъщение към фамилията като олицетворение на света,който му отнема Елиф и в частност към Йомер, но някакси стоят немотивирани до момента/ може би ще ни покажат как е стигнал до това решение,но засега висят

# 14

Общи условия

Активация на акаунт