Перла - Приятелство без край! - Епизод 41

• 43 441
  • 767
  •   1
Отговори
# 765
Тарду да ме прощава ама с Къванч също много добре се лочуваха сцените нищо че няма образование Само ме е яд  че нощничките бяха подплатени със сутиенче

newsm26 Точно dterziiska! newsm10

# 766
berenle kivanc cok yakisiyor ya

Şimdi bu haber mi oluyor! Hangi internet sitesiymiş o? Beren'in sitesine giderse tabii ki başka birşey yazacak değiller. Kıvanç hayranlarının ne düşündüğüne beren hayranlarının sitesinden mi bakıyorlar? Ben de bir Kıvanç hayranı olarak kızı beğendim. Üstelik de gayet genç duruyor ve berenden de çok daha güzel. Zaten Songül Öden dışında beren veya bir başkasının Kıvanç'a yakışması konusunu ciddiye bile almıyorum bir Kıvanç hayranı olarak. Kıvanç hayranlarının Kıvanç'ı kimle yakıştırdığı delilleriyle ortada! Haberciler benim bildiğim herhangibir fan gibi davranmaz. Belli bir delili, kanıtı, mesela anket sonucunu gösterir. Zaten sitesine girip de asparagas medyanın bu tip haberlerini ciddiye alıp okumam bile. Ben sürekli delillere göre konuşuyorum ama bu habercilerin habercilik öğrenmesi gerektiği kesin. Ben onlara göstereyim delillerden bir tanesini; kanal d'nin sitesinden alıntı; (Her bir ikili veya çift için 2 sayfa, oylama için ayrılmış, alt alta veriyorum sonuçları, isterseniz siz de girip bakabilirsiniz)

Birbirini tamamlayan çiftler

beren saat ve kıvanç tatlıtuğ;
Görüntülenme;2640203 Toplam oy;23738
Görüntülenme;2640205 Toplam oy;23243

Songül Öden/Kıvanç Tatlıtuğ;
Görüntülenme;2640206 Toplam oy;862246
Görüntülenme;2640214 Toplam oy;862230

Sonuçlar arasında karşılaştırma bile yapılabilir mi? Küsuratından bile az! Tabii bu dediğim gibi anketlerden sadece bir tanesi.

Herkesin ve kendilerinin bildiği gerçekler zaten bütün dünyada bütün açıklığıyla ortadayken, onlar zaten bu şekilde yazarak utanma gibi bir duygularının olmadığını ortaya koyuyorlar da işte 'Ağzı olan konuşuyor, eline kalem alan yazıyor
derken eline klavyeyi alan da yazıyor artık bu ülkede!'

Берен и Къванч си подхождат

Сега това новина ли е? В кой интернет сайт е това? Разбира се ако разгледате сайта на Берен там пише така. Какво мислят почитателките на Къванч виждаме в сайта на Берен ли?И аз като една от почитателките на Къванч харесах момичето. Освен това изглежда по- млада от Берен и по-красива. Освен Сонгюл Йоден по подходяща за него аз не признавам като почитателка на Къванч, било то Берен или друго момиче.Но журналистите не мислят като мен или като членовете на негови фен клубове.Резултатите им се основават на анкети.Дори не влизам в сайтовете им и не чета глупосите, които пишат.Аз може ми говоря, но те журналистите се нуждаят от това да се научат да правят новини.Аз ще им покажа един откъс от сайта на Канал Д: Двойките, които се допълват взаимно:

beren saat ve kıvanç tatlıtuğ;
Görüntülenme;2640203 Toplam oy;23738
Görüntülenme;2640205 Toplam oy;23243

Songül Öden/Kıvanç Tatlıtuğ;
Görüntülenme;2640206 Toplam oy;862246
Görüntülenme;2640214 Toplam oy;862230
Всеки, който знае и незнае пише каквото му скимне, макар истината да се знае от всички.Пишейки по този начин журналистите дори не се срамуват. Всеки, който има уста говори, който вземе химикал в ръка пише, всеки пиейки кафе също започва да пише.

# 767
nevinn СЪРДЕЧНИ БЛАГОДАРНОСТИ

Общи условия

Активация на акаунт