Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 33

  • 46 526
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Момичета имам следното питане , искам да се регистрирам в Asda, но все ми изписва грешка за телеф. номер. Какъв телефон да напиша?? Ако може някой да помогне , моля! Praynig
на някоя от фирмите посредници  Peace

# 736
  • Мнения: 41
Въвеждам този на Алезар и пак не ми го приема!
благодаря ти Belloslava

# 737
  • Мнения: 166
Въвеждам този на Алезар и пак не ми го приема!
благодаря ти Belloslava
Пред номера сложи 0044  Peace

# 738
  • Мнения: 41
много благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 739
  • Мнения: X
Момичета,знае ли някой дали е пристигнал буса на Габко  Rolling Eyes

Да. Днес и утре раздават. Peace
Защото не отговарят на скайпа  Rolling Eyes

Защото разкарват по домовете. А и на скайп трудно отговарят.

# 740
  • Мнения: 234
Моля за помощ за номерация на некст

искам да си купя една рокля, на Асда отговарям за 8-ца, по мерки съм 12-14, но ми става осмицата страшна работа

а на некс дали си отговарят на номерацията там също отговарям на 12-14 ,

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 9 722
Да похваля Гивтранспорт за положителното развитие с моята поръчка Peace
След като вчера писах, че не съм успяла да си взема нещата днес ми се обадиха да ми кажат, че мога да мина през офиса им. Така че всичко е наред, а и вече имам отпимистични прогнози за отношението към клиента в БГ Laughing

# 742
# 743
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Моля за помощ за номерация на некст

искам да си купя една рокля, на Асда отговарям за 8-ца, по мерки съм 12-14, но ми става осмицата страшна работа

а на некс дали си отговарят на номерацията там също отговарям на 12-14 ,



Лукс според мен си отговарят и заложи на точния си размер.Само съобрази буквата след размера петит регулар ,лонг или екстра лонг/за да си избереш точната дължинаи да не се налага да скъкяваш излишно/. Peace

Ако искаш мога да дам размери на дънки 14-ка.

# 744
  • В мечтите
  • Мнения: 639
До ви попитам,досега на някой да му се е губила поръчка от Габко  Rolling Eyes.....имам тракинг инфо,виждам че някой се е подписал и е приел....какво се прави  newsm78

# 745
  • Мнения: 0
Gap, Next и M&S вкарани в нов скандал - техни доставчици са чисти потоизтисквачки и използват принудителен труд. Работниците получават 25р за час, за да произвеждат красиви детски рокли...повече на  http://www.guardian.co.uk/world/2010/aug/08/gap-next-marks-spencer-sweatshops

Общи условия

Активация на акаунт