На море в Турция - all inclusive, тема 11

  • 82 384
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • EU
  • Мнения: 164
Привет от слънчев Бодрум  Grinning хотела е страхотен, зелени градини с малки вили, целите обвити с цветя, красота! Вчера бяхме на турски ресторант, тази вечер на гръцки, в който, изненада  - свирят българи  Laughing.
Замалко да забравя да кажа, че пътувахме 15 часа Shocked, повечето пътища са в ремонт, след Чанаккале, изключвам магистаралата от Измир.  Скоро и ще кача малко снимки.

# 631
  • Мнения: 327
Привет от слънчев Бодрум  Grinning хотела е страхотен, зелени градини с малки вили, целите обвити с цветя, красота! Вчера бяхме на турски ресторант, тази вечер на гръцки, в който, изненада  - свирят българи  Laughing.
Замалко да забравя да кажа, че пътувахме 15 часа Shocked, повечето пътища са в ремонт, след Чанаккале, изключвам магистаралата от Измир.  Скоро и ще кача малко снимки.

Поздрави на слънчев Бодрум!!!
Приятна почивка!!!

# 632
  • София
  • Мнения: 3 414
Двете неща които не ми харесаха в хотела,баните не са реновирани както стаите,чисти но стари.Едни насекоми стършели които за обед бяха на линия на външните ресторанти.Пръскаха хората видях с очите си как един заляга с една пръскачка по храстите,но те идваха от гората явно.Решението беше да се храним вътре,а и по добре че в 13ч не е за хранене на слънцето.Оси нямаше ама тези като под строй, само аз пищях от целия хотел,другите не ги беше еня Laughing ядяха и пиеха.Комари нямаше,носих машинка и за пръскане но не беше нужно.
Какава е разликата в пари м/у ранното и стандартната цена на хотелите.Вече мислим за догодина.
Лимак-имаха ласт   средата на юни 900евро 2възр и 2 деца.От тогава съм му хвърлила око,този в Кемер е най обширен.

# 633
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Завърнах се от Айвалък...хотел Халич парк.
Хотелът е хубав, не много голям и чист. С един голям външен басейн и един детски с голяма водна пързалка.
Плажът не е пясъчен....кал и малко пясък...много тесен/тук вече ме загубиха тотално Mr. Green/. Дъното на морето е кал...като на язовир. Мъжът ми казва
е навътре не е такова.
Храната - можеше и повече Mr. Green В начална бременност съм и ми се гадеше само като им погледнех храната за това няма да пиша за нея. Другите от компанията я харесаха.
Пътят е 564км...бях писала по-напред че е 510км. но съм в грешка. На връщане пътувахме повече 12ч......на митницата стояхме повече за това. Пътят е в ремонт и само преминаваш през платната.
Фериботът и на връщане ни беше 18 тл.

# 634
  • София
  • Мнения: 6 559
Ива, на мен ми хареса. Наш тип хотел - зелено, ниски сградички и просторно. За съжалание всички от този тип за старички и недотам реновирани.

# 635
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Ива, на мен ми хареса. Наш тип хотел - зелено, ниски сградички и просторно. За съжалание всички от този тип за старички и недотам реновирани.

AMARA CLUB MARINE е такъв тип и е добър хотел.

 Mr. GreenВзема да си поискам хонорар от тези Амари.

# 636
  • София
  • Мнения: 6 559
Ива, на мен ми хареса. Наш тип хотел - зелено, ниски сградички и просторно. За съжалание всички от този тип за старички и недотам реновирани.

AMARA CLUB MARINE е такъв тип и е добър хотел.

 Mr. GreenВзема да си поискам хонорар от тези Амари.
мииии време е  Mr. Green

# 637
  • София
  • Мнения: 3 414
За Амарите ми е ясно Галактик Laughing Hug дай още някой такъв тип.
Биби може би ще направят външен ремонт.Не е бяскъво,но пък децата ме оставиха на спокойствие да почина малко и това ми беше чудесното изкарване.Гледам и другите от веригата са така с децките кътове.Този в Лара казват че бил по хубав на пък зелинана не е такава.
Довечера се надявам да кача още снимки,на тях по ще ви хареса,че аз съм се изложила без настройки на апарата и бързо,някой ще каже че съм снимала с първите мобилни телефони,много ме е яд

# 638
  • Мнения: 7 640
Ива, с какво пътувахте? Мен това ме спира, честно казано Confused
С Аква тур.
.........

 Laughing
a със какво- самолет, автобус?

# 639
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Анталия - самолет

# 640
  • София
  • Мнения: 3 414
Моите със самолет,но акот станат на възраста на твоите спокойно с колата и едно преспиване по пътя Laughing

# 641
  • Мнения: 3 091
Галактически пътешественико, как се казваше онзи хотел, за който ми казваше - с красотите специално за двойки с деца - малките пантофки, хавлийки и т.н.? с нашите приятели обмисляме инвазия следващата година

# 642
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Ламичке,  ELA QUALITY RESORT   http://www.teztour.bg/hotel.php?id=1753

# 643
  • София
  • Мнения: 2 437
И на мен ми допадна Лимак и чакам още снимки. Само пустия му плаж и той с камънаци Mr. Green
Хера
чакаме снимки и от теб и повече подробности за хотела Grinning И честита бременност - лека и безпроблемна  bouquet

# 644
  • София
  • Мнения: 3 414
Довечера още много малко снимки,не ми беше проблем плажа а за първи път отивам на такъв камъняк,обувките за вода свършиха супер работа,но водата попаднели в окото,много гадно.Исках да покажа на децата водорасло,ама не бях избрала правилното място Mr. Green
Имахме и случка,вървим покрай басеините в индийска нишка и по едно време се чува ЦОП и едно немко айауай-мяу,обръщам се едини ми син във басеина да блее по бабите немкини,добре че успя да се задържи на прага и не потъна до дъното че беше 1,65 дълбоко.Уплаши ше,не много,ама мен един смях ме напуши,немците ме гледата като  Shocked
Галактик а каво ще кажеш м/у Риксос Белек/гейт/ и Воуг?

Общи условия

Активация на акаунт