На море в Турция - all inclusive, тема 11

  • 82 389
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 327
Аз също съм с регистрация в Снимка .бг
Имам качени снимки ит Кушадасъ,Анталия и Бодрум

# 676
  • София
  • Мнения: 1 740
Ние днес се върнахме от Royal wings в Анталия. Не съм виждала много отзиви до сега за хотела, разчитахме на екстрите които бяха описали и помощта на Galactic Voyager както за избора, така и за резервациите, за което много и благодарим.
Първо за Тез тур. Еми страхотна организация имаха. Не те оставят да се притесниш и за момент. Всичко се обяснява предварително, като се връщахме знаехме още в автобуса на кои гишета се прави чекирането. Перфектни.
Хотела. Посрещнаха ни в 7 сутринта в хотела. Нямали свободна стая, то се и очакваше де. Ама така или иначе малката спеше, настанихме се в лоби бара на един диван в една ниша и си се наспахме до 10 без проблем. В 10 (в хотела има момиче от тез тур) та тя ни откри и ходи да се разправя на рецепция. Оказа се, че понеже сме в стая с изглед към морето, не можели веднага да ни настанят. Но се оказа още, че в хотела не се ходи с гривни. И можехме да ползваме услугите на хотела от момента в които престъпим през бариерата. В 10 намерихме къде има късна закуска, хапнахме, пихме по един коктейл в лоби бара и докато се огледаме ни настаниха. Много са внимателни всички. Към децата се отнасят с особено внимание и им обръщат специално отношение. Постоянно имаше някой които да се закачаше с малката. Дори и при случайно минаване покрай нас я щипваха по бузката, погъделичкаха по коремчето, или и казваха Мис, което направо я разтапяше. Стаята е много просторна, с една спалня, едно единично легло и диван, на който според мен може спокойно да спи още едно дете. Не си се е налагало да питаме за кошара, но ако детето е по-малко сигурно дават и кошари. Почистваха всеки ден. За една седмица нямам идея колко пъти са сменяли спалното бельо, но май при забелязване на замърсяване, веднага ги сменят. Единия ден малката беше яла банан в леглото (макар че се карах по повода) и бяха останали почти незабележими петънца и вечерта бяха сменили чаршафа, макар че действие се разви след 17 часа. Храната беше в страшно количество. Много на вид, около 20 салати, още толкова предястия и т.н. Единствено, ако може да се каже че е забележка е, че всеки ден си имаше все едни и същи 20 салати като видове (най-много 1-2 различни) ама то при такъв избор всеки ден може да си хапваш различни без проблем. За яденето положението е същото за около 10 вида храни, които си бяха постоянни, но всяка вечер си беше различна: мексиканска, италианска, турска, международна и т.н. Освен в основния ресторант храна можеше да се намери навсякъде другаде. Имаше си място където правеха пици, сандвичи, дюнери, гюзмета, плодове и сладкише има постоянно къде да си намериш. Във всеки един момент може да се намери нещо за хапване на различни места в хотела. Места за басейните винаги се намираха. Не се е налагало да ходим по никое време за да си пазим място. Хотела беше пълен до козирката, но не си личеше по никакъв начин, места около басейните имаше в най-различни кътчета, а дори и в аква парка няма никакви проблеми да си намериш шезлонг, дори 3 в нашия случай. Аквапарка е страхотен. Мъжа ми си е техник и според него, съоръженията са били преосигурени няколко пъти и нямало шанс за технически проблем. След дивеенето в аквапарка до 17.30 минавахме през стаята да се изкъпем и преоблечем и отивахме за коктейл. От там на вечеря, а после с подскоци Simple Smile в лунапарка. Има виенско колело, 2 въртележки, гондола, влакче и батути. След като диването вече не можеше да дишаща бягахме до детската дискотека от 20.30, а от 21.30 всяка вечер имаше програма в амфитеатъра. Имаше комедийна програма, танцувално шоу на 2 теми, но си е направо професионално направено, с декори и костюми, имаше магическо шоу и комедийна вечер, направо не ни се тръгваше. За хората с по-големи деца или без деца после си имаше и дискотеки, и барове, ама ние към 22.30 си лягахме. Честно казано, не ни се тръгваше от там. Ако някой иска да пита нещо, да заповяда. Ето малко снимки от нас http://www.facebook.com/photo.php?pid=30892781&id=1397976159 … amp;ref=fbx_album

Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 21:20 от 450

# 677
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
http://turkey.snimka.bg/  Потребителското име е turkey, паролата също е Turkey

Това ще е сайта в който ще се качват снимките, вече има 2 създадени албума, но не дава да се качат снимки в момента, явно няколко потребитела опитваме да качим и системата не дава качване. Аз ще пробвам утре пак.

# 678
  • София
  • Мнения: 1 740
Забравих да пиша, че при тръгването, се освобождава стаята в 12 часа на обяд, автобусите дойдоха да ни вземет в 21. През това време, ние бяхме скъпи гости на хотела и никой не ни лиши от нищо, макар че, по право не би трябвало да ползваме услугите на хотела, и в повечето хотели махат гривните, но ние бяхме по принцип без гривни, така че ...

# 679
  • Мнения: 2 199
Аз се завърнах от Crystal Admiral в Сиде. Макар да бях чела не дотолкова добри отзиви за този хотел тук във форума аз съм доволна  Peace Много ми хареса  Flutter

Пътувахме и резервирахме от Турция, така че не мога да дам мнение за агенция или тур оператор.

# 680
  • софия
  • Мнения: 9 590
450, не мога да ти разгледам снимките
много ми е любим и на мен роял уингс
моля те, оправи линка ако можеш  Peace

# 681
  • Мнения: 327
http://turkey.snimka.bg/  Потребителското име е turkey, паролата също е Turkey

Това ще е сайта в който ще се качват снимките, вече има 2 създадени албума, но не дава да се качат снимки в момента, явно няколко потребитела опитваме да качим и системата не дава качване. Аз ще пробвам утре пак.


Нека само да го сложат в началната страница на новата тема.
Сега може да се качват,но имам малко работа и незнам дали ще мога да кача тази вечер.
Ако не утре ще кача.

# 682
# 683
  • София
  • Мнения: 2 437
Татяна, 450, Суха мащерка добре дошли  bouquet
Отивам да чета подробно разказите ви и да гледам снимките на 450.
За албумчето чудесна идея - утре ще кача и моита онт двете почивки в Турция - Кемер и Лара.

# 684
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Tatjana страхотна идея за снимките и аз се вклучвам със снимки от хотел Делфин Ботаник в Анталия.

# 685
  • София
  • Мнения: 7 991
Качих снимки от следните хотели: Surmeli Кушадасъ, Grand Pasa Мармарис и WOW Bodrum Resort Бодрум.
За жалост, оказа се, че сме снимали вътре само в единия хотел, всичко останало са екстериорни снимки. Преди време ни се скапа харда на компа и нищо чудно там да са заминали част от снимките. От хотела в Бодрум съм абсолютно сигурна, че снимахме вътре, защото бяхме за 2 седмици, но...

# 686
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ето моите снимки от Миликъл - Лара, Анталия

http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?aid=25205&id=1744477681
http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?aid=25305&id=1744477681

http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?aid=25369&id=1744477681 - Делфинариум

# 687
  • Мнения: 1 243
Ne си, съдържанието все още е недостъпно. Иначе добре си се завърнала  Hug. Много се радвам , че сте доволни, знам колко се притесняваше, но ето, че всичко е било перфектно.

Татяна добре дшла и на теб  Hug

Суха мащерка, ходиш ане с еобаждаш а? Wink Разкажи малко повече за почивката!

# 688
  • София
  • Мнения: 1 740
http://www.facebook.com/album.php?aid=2056347&id=1397976159&l=da9a8fdb49 а сега? Ако някой знае как да го покажа да подсказва. Иначе утре ще се пробвам да ги кача в снимка.бг

# 689
  • Мнения: 1 243
Стана-отивам да разглеждам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт