Отговори
  • Мнения: 5 370
Записах Станислав на английски за предучилищна в Алианса за следващата учебна година, знам, че това е една от езиковите школи , класика в жанра, но ми се ще да чуя и ваши мнения. Благодаря.

# 1
  • Мнения: 13 291
Нямам поглед върху алианса, но аз съм за такива мероприятия-от малки.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 820
В предучилищната  децата са много щастливи и ходят с удоволствие Peace Научават се да пишат азбуката ,цветовете ,животните,  плодове и зеленчуци ,семейството ,пеят много песни рисуват, под формата на игра ,без да бъдат натоварени.Не се сещам друго ,мойта дъщеря беше много отдавна .сега може и да е по -  различно Simple Smile

# 3
  • Мнения: 25 633
За София не знам, но от Стара Загора имам прекрасни впечатления. Все пак с децата се занимават хора, които не само владеят добре езика, но имат и педагогическа правоспособност, и опит в работата с деца. А това е важно за мотивацията на малките и ефикасността на обучението.

# 4
  • Мнения: 734
За предучилищната нямам наблюдения, но общото ми мнение за Алианса е много добро.
Там синът ми учи 6 години английски език.
Предимства - много часове за добра цена. Бавен, но сигурен напредък - в края на 7-мата година нивото е В2 (според нашата госпожа). Много игри, специален час по пеене (и от песнички се учи език).
Недостатъци - много големи групи по английски език и деца, които не знаят защо ходят и рушат дисциплината (не много често, но все пак - дразни).

# 5
  • Мнения: 2
препоръчвам ви алианса   Британика   

# 6
  • Мнения: 5 370
Хехе, само затова ли се регистрирахте, да прорекламирате Британика? В тема, в която се пита за АЛЛИАНС? Laughing
Уникално.

# 7
  • софия
  • Мнения: 45
За Алианса мога да говоря само с адмирации.Дъщеря ми вече не посещава,но започна от предучилищна та чак до сертификатните класове.Възприемаше го като нещо повече от училище.Смяташе че е част от нея,а сега много и липсва.Средата е изключително приятелска.
Учителите там са мотивирани, поне голямата част.Смятам,че сте направила най-добрият избор.
 smile3501

# 8
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Алиансът е институция.
Ние също сме на предучилищна тази година, миналата година ходеше на забавачка, само че не английска.
Изключително съм доволна от начуеното и от подхода към децата. Аз самата съм ходила на алианс и още помня с умиление учителките си, атмосферата, концертите. Давай смело, това е много добър избор!

# 9
  • Мнения: 5 370
Марди Гра, особено ми е приятно да те видя в темичката.  bouquet
То аз кво да давам, той вече е записан и е платена първата такса, така че...просто исках да чуя мнения.

# 10
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Супер, ще се виждаме значи пред алианса:)

# 11
  • Мнения: 5 370
 Laughing

Много би ми се искало, но баба му, златна да е, ще го води, часовете са на половината ми работен ден, аз свършвам в 19 ч.

Общи условия

Активация на акаунт