Детски ендокринолог в София

  • 4 225
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 218
Здравейте!Търся добър детски ендокринолог в София!Дъщеря ми е само на 9 м.,а вече има съмнение за едно много страшно заболяване наречено"преждевременен пубертет".Трябва да я заведем на ендокринолог и то специално детски.Моля за помощ-не знам къде да я заведем!

# 1
  • софия
  • Мнения: 1 201
Здравей Hug Hug
Има детска ендокринологична клиника в Университетската болница по педиатрия(до центъра по Хигиена)-за съжаление с име не мога да ти помогна, знам само доц.Коприварова(тя е шеф на клиниката или поне до скоро беше), изключително добър ендокринолог, но мисля, че се занимава основно с диабет-това и е GSM-a, ако решиш все пак да се свържеш с нея-0888 936 423.Предполагам, че поне ще може да те насочи към някой неин колега, който е специалист в това,ако тя не може да ви поеме
Успех Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 218
mozzi благодаря ти!И аз мисля да ходя в тази болница,но там работят няколко детски ендокринолози и не знам към кого да се насоча!А за доц.Коприварова и  четох доста статиии,но са за диабет главно!Ще изчакам,може още някой да се включи с информация  Hug

# 3
  • Мнения: 2
Трябва да се запази час. На телефон 8154239. Детски ендокринолози са Д-р Стефанова, д-р Казакова, д-р Стоева.

# 4
  • Мнения: 218
Насочихме се към д-р Казакова!Четох само положителни мнения за нея и в понеделник имаме записан час!Дано всичко е наред Praynig Praynig Praynig

# 5
  • софия
  • Мнения: 1 201
svetla_nka8305 , успех, дано новините са добри и малката принцеса се оправи-ако ти се пише после, сподели как са нещата Hug Hug

# 6
  • Мнения: 801
Моля, мами, за спешен отговор - препоръки за детски ендокринолог в клиниката на "Урвич"! Моля!

Общи условия

Активация на акаунт