PhytoCode

  • 61 576
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
От дълго време се оглеждах за новата линия козметични продукти на дамата, която сътвори "Био Роза" и виждам, че тя вече е на пазара.
С тази тема не целя реклама и ще се радвам тя да е поле единствено за обсъждане състава на продуктите, впечатленията ни от тях, както и очакванията, с които неволно ги натоварваме...  Simple Smile

Ще се радвам в нея да се включат със съвети и препоръки и нейните създатели.   bouquet

# 1
  • Мнения: 733
Кажи, моля те, къде си я видяла?

# 2
# 3
  • Мнения: 733

Благодарности!!!  Hug

А за смесена кожа 30+, към кой да се насоча? Освен сутрин хидратация и свиване на порите от серия 20+, а вечер превенция от серията 35+  Grinning

Дано pink rose се включи и разкаже какво е тествала и беше останала адски доволна...

# 4
  • Мнения: 6 618
Дали се продават само он-лайн ?

# 5
  • Мнения: 79
Илиана, предполагам, че за момента - да!
Да се разработи дистрибуторска мрежа отнема повече време... Simple Smile

Стефони, моята кожа също клони към смесена и съм на 34 години. Поканих една от създателите на серията да се присъедини, когато й е възможно и ще се радвам на нейните препоръки какъв тип грижи са подходящи за нас. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 6 618
Илиана, предполагам, че за момента - да!
Да се разработи дистрибуторска мрежа отнема повече време... Simple Smile

Стефони, моята кожа също клони към смесена и съм на 34 години. Поканих една от създателите на серията да се присъедини, когато й е възможно и ще се радвам на нейните препоръки какъв тип грижи са подходящи за нас. Rolling Eyes
Дано да влезе пак във форума.Като се върна от море ще си поръчам 35+

# 7
  • Мнения: 113
Илиана, предполагам, че за момента - да!
Да се разработи дистрибуторска мрежа отнема повече време... Simple Smile

Стефони, моята кожа също клони към смесена и съм на 34 години. Поканих една от създателите на серията да се присъедини, когато й е възможно и ще се радвам на нейните препоръки какъв тип грижи са подходящи за нас. Rolling Eyes
Здравейте мили дами! От 2 дни имаме нова серия натурални козметични продукти-подобрен и разширен вариант на Биороза. Тя стана възможна с вашите идеи, препоръки, мнения  от тестове. В момента сайта се доработва и се надявам в края на следващата седмица да може да се поръчва. Разработването на мрежа, както знаете отнема време. Благодаря на всички МАМИ, които ми помогнаха. Ще се радвам да споделяте мнения и опит и правим заедно полезни и хубави продукти.

# 8
  • Мнения: 1

Благодарности!!!  Hug

А за смесена кожа 30+, към кой да се насоча? Освен сутрин хидратация и свиване на порите от серия 20+, а вечер превенция от серията 35+  Grinning

Дано pink rose се включи и разкаже какво е тествала и беше останала адски доволна...
Здравейте! Ще се включа, разбира се  Wink. За малко да изпусна темата. Аз съм на 32 и също със смесена кожа, склонна към образуване на пъпки и комедони. Ползвам вече втори комплект от серията 20+ и наистина съм много доволна. Ето и впечатленията ми за всеки един от продуктите в серията: лосионът за почистване на грим почиства много добре и не люти на очите, не оставя мазни или други следи. Гелът за измиване измива много добре и много нежно. Няма никакво усещане за сухота или опъване на кожата. Тоникът сащо е много приятен. Друго не мога да кажа за него, тъй като до момента не бях ползвала тоник и нямам база за сравнение. И сега внимание - най-любимият ми продукт от всички е хидратиращия крем. Просто съм влюбена в него. Лека консистенция, пенетрира бързо, не оставя мазен филм. Дискретно присъствие върху лицето, като същевременно дава усещането за защитена кожа заради лекия и нежен и филм, който оставя върху лицето. Порите ми никога не са изглеждали така добре - дори и след употреба та на Арома пърфекшън на Nuxe. Държа да отбележа обаче, че освен серията Phytocode вечер ползвам и крем Кларина на Хималая за пъпките, а веднъж седмично ексфолирам и нанасям почистваща маска, което се оказа вълшебната формула при мен - свеж тен, свити пори, добре хидратирана кожа. Само тези пъпки развалят картината при мен, но работя по въпроса. Grinning. Надявам се новата козметика да се хареса на всички ви, мили дами. А на създателите й - успех!

# 9
  • Мнения: 217
Хайде и аз при вас!!!
Благодаря на авторката за темата !!!  bouquet
Благодаря и на авторката на новата козметична серия че я създаде ;дано да има много успех!!!  bouquet

# 10
  • Мнения: 79
Здравейте мили дами! От 2 дни имаме нова серия натурални козметични продукти-подобрен и разширен вариант на Биороза. Тя стана възможна с вашите идеи, препоръки, мнения  от тестове. В момента сайта се доработва и се надявам в края на следващата седмица да може да се поръчва. Разработването на мрежа, както знаете отнема време. Благодаря на всички МАМИ, които ми помогнаха. Ще се радвам да споделяте мнения и опит и правим заедно полезни и хубави продукти.

Сърдечно "Благодаря!!!" за това, че се отзова и за времето, което отделяш!!!Ценя го високо! Hug

Изключително съм впечатлена от подхода към козметиката, която твориш. Хубавите натуралните компоненти, съотнесени с тази съвсем разумна и достъпна цена, ще направят грижата за кожата ни не просто инцидентна хрумка, а дългогодишна система, в чийто резултат съм убедена.
Знаеш, че купуваш мечтата, но когато за ръка с нея получаваш и здраве, тогава удовлетворението е съвсем различно. А ти го правиш възможно!   bouquet

Имам малко въпросчета... Grinning
1. Ще имат ли продуктите индивидуални цени или ще са си в този вид на "промо-пакет"? Питанката ми е продиктувана от различното "харчене" примерно на крема и измиващия гел...Както и Стефони отбеляза, възможно е и друго - за дневен крем да се избере едната възрастова група, а за нощен - друга. В този смисъл би било добре да е възможна покупката им отделно.
2.Кремчета от сериите могат ли /и хубаво ли е/ да се ползват и като дневна, и като нощна грижа или е необходимо да се комбинират с друго?
3. За моята 34-годишна... Laughing...кожа към коя серия да се насоча?

# 11
  • Мнения: 113
Здравейте момичета.
Благодаря за добрите пожелания.От сърце желаем продуктите ни да ви харесат и усетите любовта с която са правени за вас.
Идеята за комплекта дойде от интензивния ни начин на живот- непрекъснато движение, пътуване и желание където и да отидем, козметиката, която ползваме да е до нас, без да пречи. Разфасовките са съобразени и с разрешителните режими за козметика ръчен багаж за самолети(60и 30мл). Серията съдържа всичко необходимо за цялостна грижа-измиване, тонизиране, хидратация.
Питанка 1:
Скоро ще пуснем и индивидуални продукти в продажба.
Питанка 2:
Кремчетата са предимно дневна грижа. Аз вечер се измивам и след това поставям тоник. В съставите на тониците  съм вложила, освен почистващото и подхранващо масло от бабасу и активните съставки в достатъчни количества за всяка възрастова група, т.е. не  слагам крем, остаявям кожата да почива.
 Но всичко е много индивидуално, всеки сам за себе си решава кое е най-доброто за него. Можете спокойно да слагате крем , ако прецените
Питанка 3:
За тебе мила Curlicue, ако искаш свиване на порите, намаляване  на себума и лъщенето на кожата, препоръчвам 20+.  
Ще се радвам и ще е полезно да споделите мнение и опит за да правим ефективни и смислени продукти за да сме здрави и със самочувствието на хубави жени

Последна редакция: нд, 01 авг 2010, 22:36 от FDA

# 12
  • Мнения: 1
От сърце желаем продуктите ни да ви харесат и усетите любовта с която са правени за вас.
FDA, личи си, че са правени с много любов продуктите, както и че си вложила най-доброто от себе си. Резултатът е повече от блестящ. bouquet

# 13
  • Мнения: 113
От сърце желаем продуктите ни да ви харесат и усетите любовта с която са правени за вас.
FDA, личи си, че са правени с много любов продуктите, както и че си вложила най-доброто от себе си. Резултатът е повече от блестящ. bouquet

 Grinning Grinning Grinning А ти начена ли новите?

# 14
  • София
  • Мнения: 570
Аз също бих пробвала тази козметика. От години все към българските продукти клоня, но сякаш все още не съм намерила "моята козметика".
Искам да попитам дали ще има евентуално тестери? Не че са много скъпи продуктите, но все пак ... Убедих се, че е много добре, ако може с тестери първо да се пробва една козметика.

Последна редакция: пн, 02 авг 2010, 15:37 от verche

Общи условия

Активация на акаунт