Отговори
  • Мнения: 7 803
Интересуваме дали вие бихте го направили и как ще реагирате, ако ви се случи.

# 1
  • Мнения: 27 524
Разбира се, че не  Joy Нà ти си куклите, дай си ми парцалките. Да не сме детската градина?
Не вярвам да ми се случи, не се събирам с такива хора. Ако пък се случи - ще му върна/дам каквото иска.

# 2
  • Мнения: 146
И аз не бих ги поискала.Много селско ми се струва.

# 3
  • Мнения: 22
Не, но бих му ги върнала. Даже го обмислям.

# 4
  • София
  • Мнения: 336
Не бих ги поискала Simple Smile. Все пак са купувани/правени за него и носят някаква емоция. Не вярвам и от мен да поискат да връщам Peace.

# 5
  • гр.София
  • Мнения: 380
Не, когато правя подаръци доставям удоволствие първо на себе си. Щом в даден момент съм подарила нещо, значи определен човек е означавал нещо за мен и съм си доставила радост чрез подаръка, който съм му направила. Дори да се разделим след време, не бих си поискала обратно подаръците, независимо от материалната им стойност. Ако пък ми се случи обратното, бих върнала подаръците- не бих искала да притежавам предмети, които да ми напомнят, че съм била близка с подобен дребнав човек.

# 6
  • Мнения: 146
Не, но бих му ги върнала. Даже го обмислям.
Няма да се почувстваш по-добре.Ако ти влизат в употреба си ги запази.

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Абсурд. Просташка история...

# 8
  • Мнения: 2 622
Ами не знам,но когато си отивах от дома на бившия ми мъж си взех всичко,което моите роднини бяха подарили на сватбата.От какъв зор ще му оставям нещо,което ми е подарено от сестра ми,например #CrazyЛични подаръци,които аз съм правила не бих взела.

# 9
  • Мнения: 4 300
Мисля си, че не. Определено не се виждам да събирам носени часовници примерно или нещо от сорта. Но при по задълбочен размисъл, ако има нещо с емоционална стойност, което съм му дала, може би ако съм много ядосана бих го взела. Не се сещам в момента за такава вещ, но не изключвам възможността да има.

# 10
  • Мнения: 15 619
Не, разбира се. Да не би да мога и живота, прекаран с него да си поискам!?  Mr. Green

# 11
  • Германия
  • Мнения: 240
Не, но аз и не съм подарявала подаръци с висока материална стойност..повечето са били неща, които аз съм изработила с много любов и труд и поради тази причина напълно са се обезсмисляли след раздялата. Но бившият ми така ме беше ядосал, че ако му бях подарила някой ролекс или златен ланец, като нищо щях да си го поискам.  Mr. Green На мен подарени подаръци хвърлям, след раздялата всичко, което ми напомня за човека лети в боклука.

Да не би да мога и живота, прекаран с него да си поискам!?  Mr. Green
Ех, това ако ставаше... Laughing

# 12
  • Мнения: 0
Гласувах ДА!  Whistling

# 13
  • Мнения: 9 865
Обикновено се прибират "подаръци" като кола, апартамент, скъпи бижута, то си е чист капитал това. Аз като давам нещо, забравям за него, то не е мое и не мога да СИ го поискам.

# 14
  • Мнения: 5
И аз не бих ги поискала.Много селско ми се струва.

Що? На село така ли правят? Crazy

Общи условия

Активация на акаунт