Моля за мнение за новия хотел Севтополис в Павел Баня

  • 66 205
  • 235
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 41 020

Да,но са само 5-дневни...И Не включват никакви процедури като другите балнеохотели.

# 106
  • Мнения: 3 695
Има и 3-дневен, но отстъпката е мижава: http://eha.bg/d1RB  Simple Smile

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 41 020
Има и 3-дневен, но отстъпката е мижава: http://eha.bg/d1RB  Simple Smile

Ами да,скъпо ми се вижда на мен... Rolling Eyes

# 108
  • Мнения: 3 286
Наистина разликата с промоцията е малка медицинския преглед който е 20лв.но цените на другите процедури не са толкова скъпи ако искаш виж и Милениум той е 20 безплатни процедури и по ниски цени на едни и същи собственици но ми се видя занемарен не нам какво по точно те интересува но аз сравнявам цените на процедурите например с тези на Велинград в Севтополис  са почти на половина

# 109
  • Мнения: 721
mimi0585 би ли споделила дали работи външния басейн през зимния период и с каква температура е водата. Февруари месец сме решили да ходим на почивка и търся хотел, но задължително да е с външен горещ басейн.

# 110
  • Мнения: 3 286
Външния не работи водата беше замръзнала.Иначе е големичък на вид.Ако нещо друго те интересува питай.А за външни топли ние ходим на Велинград

# 111
  • Мнения: 721
Благодаря mimi0585, при това положение хотел Севтополис отпада. Били сме няколко пъти във Велинград и в Чифлик, иска ни се този път да отидем място на което не сме били. Търсенето продължава  Grinning

# 112
# 113
  • Мнения: 2 470
mimi0585 би ли споделила дали работи външния басейн през зимния период и с каква температура е водата. Февруари месец сме решили да ходим на почивка и търся хотел, но задължително да е с външен горещ басейн.
   Гарантирам ти горещ, при това с мин.вода,уникална природна гледка,външен басейн.(не е мн.голям обаче)-"Св.Врач" Сандански(вземете си реновирана стая)

# 114
  • София
  • Мнения: 6 375
Гарантирам ти горещ, при това с мин.вода,уникална природна гледка,външен басейн.(не е мн.голям обаче)-"Св.Врач" Сандански(вземете си реновирана стая)

това бившата резиденция ли е? моля те, дай отзиви и за вътрешния им басейн - каква е температурата и става ли за деца?

# 115
  • Мнения: 2 470
Гарантирам ти горещ, при това с мин.вода,уникална природна гледка,външен басейн.(не е мн.голям обаче)-"Св.Врач" Сандански(вземете си реновирана стая)

това бившата резиденция ли е? моля те, дай отзиви и за вътрешния им басейн - каква е температурата и става ли за деца?
Да,бившата резиденция!Реновираните стаи са о.к.(другите не ти ги препоръчвам!!!)Това е хотел с 3 звезди,така че луксът не го търси.За мен това е най-чудесно отопленият хотел,дори мраморният под в фоайето е нагрят,така,че голям"+" за това.Басейнът вътре е дълбок,4-5 дълги коридори за плуване,добра температура,ако се движиш,в никакъв случай за киснене,ще е хладно(моите деца плуват активно)Най-прекрасно е отвън!Аз там си седя,напоследък и моите"плувци"като ходим се мързеливят на горещичкото,вместо да спортуват вътре,ама то си е неописуемо приятно,а и гледката към планините......Има и СПА,но нямам мнение за него,не съм ползвала там.Но стига, виж и тук ,да не объркваме темата с отзиви за друг хотел-    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=488966.330

# 116
  • Мнения: 721
Благодаря Roo Roo, за съжаление не откривам никъде нищо да пише за външния басейн. Нито в сайта им, нито из нета. Поне една снимка да имаше някъде.

# 117
  • Мнения: 2 470
Благодаря Roo Roo, за съжаление не откривам никъде нищо да пише за външния басейн. Нито в сайта им, нито из нета. Поне една снимка да имаше някъде.
    Само тази е !Малък е,но то за тази температура,освен да се топнеш и наслаждаваш 10 мин.,да плуваш е изключено.(извинявам се пак,че отговарям в тази тема,за "Св.Врач",но тук е пуснато питането)

# 118
  • Мнения: 721
Roo Roo, благодаря.

# 119
  • Мнения: 3 286
Мислим пак да посетим хотела март месец когато са кукерските празници.Някой ходил ли е по това време.Струва ли си да се види.

Общи условия

Активация на акаунт