"1001 нощи"- Приказката прелива в новите филми на нашите любими актьори - 140

  • 29 082
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • Мнения: 7
Moмичета,

С тази песен на Стинг ви пожелавам лек и приятен следобед.

http://www.youtube.com/watch?v=lB6a-iD6ZOY&feature=channel

# 662
  • В центъра на България
  • Мнения: 273

22.08.2010 Pazar - 08:21      
Bergüzar Korel'in büyük sırrı
Ünlü oyuncu atv'de başlayacak yeni dizisinde sesiyle şimdiden büyük ilgi çekti. Peki bu ses...



Bergüzar Korel ile Bülent İnal'ın başrol paylaştığı 'Bitmeyen Şarkı' dizisi yarın gece atv'de başlıyor. İddialı dizide bir pavyon şarkıcısını canlandıracak olan Bergüzar Korel, rolü için sıkı bir çalışma dönemi geçirdiğini hatırlatarak, "Bu rol daha önce canlandırdığım bütün karakterlerden çok farklı. Dizideki bütün şarkıları da ben söyleyeceğim" dedi.

Korel, Sabah gazetesindeki röportajda “Dizinin tanıtımlarında 'Damarımda Kanımsın' adlı şarkıyı seslendiriyorsunuz... Sesiniz ve yorumunuz çok beğenildi” sorusuna şu cevabı verdi: “Sesim güzel demiyorum ama en azından biraz şarkı söyleyebiliyorum. Şarkı söyleyemiyor olsaydım bu rolü canlandırmaya cesaret edemezdim. Çünkü şarkıcıyı oynuyorum. Oyuncu şarkı da söyleyebilmeli, dans da edebilmeli. Şarkıları başka birisi söyleyecek olsaydı oynamak istemezdim. Ben bu rolle ilgili her şeyin içinde olmak istedim. Şarkıları bile birlikte seçtik. O yüzden çok sahiplendim.”

GENLERİNDE VAR

Peki Bergüzar’ın sesinin güzelliği, yorumunun çok beğenilmesinin sırrı nereden geliyor. Güneş yazarı Kubilay Çelik yazıyor: "Bergüzar Korel'in babası rahmetli Tanju Korel’in sesi çok güzeldi, hatta bir dönem en büyük gazinolarda sahneye çıkıp şarkı söyledi. Zeki Müren'in sahnelerde fırtına gibi estiği dönemlerde, 'çekindiği', dahası 'korktuğu' tek bir kişi vardı; Adnan Pekak. Zeki Müren'in tahtını sallayan Adnan Pekak ise Tanju Korel'in dayısı. Yani bu ses, bu yorum boşuna değil, genlerinde var."

# 663
  • Мнения: 11 116
Днес е неделя. Може Берг да не е на снимки и да гушкат с Халит - собствения си син, Слънчо-младши! Берг със сигурност се вълнува за утрешния ден! Но много хора са в мислите си с нея!http://www.youtube.com/watch?v=ksA0XHt9iKA&feature=related

# 664
# 665
  • Мнения: 25
Привет Hug

Момичета, Аша има ангажимент и ме помоли да пусна новата тема, затова по изключение я пускам аз Hug Налага ми се да изляза и съм я подготвила от по-раничко Hug Ще Ви помоля само да сложите линка и като стигнете 50 стр. - Благодаря Hug  bouquet Hug

Нова Тема  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=518940.new#new

# 666
# 667
  • Мнения: 11 116
galka05 , благодаря ти от сърце! Много си мила! Предай най-сърдечни поздрави на Аша за това, че мисли за нас и затова да бъдем заедно! Hug Hug Hug

# 668
  • Мнения: 13 433
Днес е неделя. Може Берг да не е на снимки и да гушкат с Халит - собствения си син, Слънчо-младши! Берг със сигурност се вълнува за утрешния ден! Но много хора са в мислите си с нея!http://www.youtube.com/watch?v=ksA0XHt9iKA&feature=related

Mydream,  през цялото време до утре вечер ще стискам палци за Берги! Толкова искам да има успех с новия си филм! Много съм ти благодарна за този клип  Hug Hug Hug - това е най-нежният клип за Халит като баща в нашия любим филм. А и песента е изключително деликатно изпята, предполагам и текстът е също толкова емоционален.

# 669
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
ЗДРАВЕЙТЕ, МИЛИ ДРУЖКИ!
Много ми липсвате!
Вместо "шок, шок, шок!" ще кажа -
ЧУДО! ЧУДО! ЧУДО!
СТРАХОТНИ НОВИНИ, КОЛАЖИ,
МНЕНИЯ И ПОЗДРАВИ!
Без изключение - всички сте чудесни!
Благодаря ви !
ОБИЧАМ ВИ!

Bergüzar Korel ses açıklaması
'Şehrazat'tan çok farklı bir rol olmasını
istiyordum ama şarkı söylemeyi beceremesem
bu işi kabul etmezdim.

22.08.2010 13:38:17

http://www.objektifbakis.com/haber_detaylari.asp?id=9616

# 670
  • Мнения: 11 116
 jupetrov7 , всеки ден търпеливо чакам мига, в който ще видим нови снимки на Али. Тази снимка е за теб, на нея е част от текста на песента от клипа за Халит. Текстът е много семпъл, но предизвиква невероятно умиление! Не знам в коя от темите назад го имаше целият.

# 671
  • Plovdiv
  • Мнения: 248

CHOCHO  bouquet  bouquet  bouquet

# 672
  • Мнения: 13 433
Имам причина да се събуждам всяка сутрин.В живота ми много неща са като другите, но щастието, което имам в семейството си, не бих могла да сравня с нищо друго.Вече всяка сутрин се събуждам щастлива. Благодарение на Али няма дори едно утро, в което да съм се чувствала нещастна. Когатo отворя вратата, има някой, който ме гледа с усмивка.


Добро утро и от мен!
И аз, когато сутрин отворя страниците на темата, винаги има някой, който гледа на нашите любимци с обич и усмивка и е решил и ние да се усмихнем!
Варна, днес, това си ти!  Hug Hug Hug Hug Hug
Прекрасно интервю! Берг е окрилена от своето семейно щастие! Какво по-хубаво да се пише за това в  нашата тема!    bouquet  bouquet  bouquet


Varna, ти наистина си една от причините винаги да отварям форума с надежда за добро настроение, за добри новини за нашите любимци! Много съм ти благодарна! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 Присъединявам се с цялто си сърце към това, което е казала за теб Mydream!



Интервюто на Берги е превъзходно! Толкова скромност, толкова радост от живота, от работата, от щастието да има до себе си мъж като Халит и едно малко съкровище, и толкова простичко предадено в интервюто! Наистина, тази жена е едно събитие за артистичния свят в Турция! Скъпоценна находка! Дай Боже да има късмет с този филм!

# 673
  • Мнения: 11 116

Цитат
ЗДРАВЕЙТЕ, МИЛИ ДРУЖКИ!
Много ми липсвате!
Вместо "шок, шок, шок!" ще кажа -
ЧУДО! ЧУДО! ЧУДО!

Мари, винаги ме зареждаш с позитивна енергия и някаква мъдрост! Пиши по-често!  Hug Hug Hug

# 674
  • Мнения: 13 433
jupetrov7 , всеки ден търпеливо чакам мига, в който ще видим нови снимки на Али. Тази снимка е за теб, на нея е част от текста на песента от клипа за Халит. Текстът е много семпъл, но предизвиква невероятно умиление! Не знам в коя от темите назад го имаше целият.


Mydream, толкова си мила! Така ми се иска да видя бебенцето Али с татко си точно в тази поза, но да се вижда и преливащото от щастие лице на Халит и онези приказни сини очи!
Дано тази мечта стане истина съвсем скоро! Аз не се съмнявам. А ти?

Общи условия

Активация на акаунт