Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 594
  • 725
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 604
Момичетааа, Вълшебнициии, Феиии, цели 23 страници преди да успея да се запиша  Crazy

# 346
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Делфи, миличка, не всичко, което са ни учили в училище, е вярно. ...
Благодаря Hug Имах нужда от нещо такова. Напоследък се люшкам в някаква маниакално-депресивна фаза, между "I'm on top of the world!" до пълно отчаяние, но ще ми мине Wink

# 347
  • Universe
  • Мнения: 1 556
   СНИМКИ  ЗА ВИЗУАЛИЗИЦИИ

    

Последна редакция: ср, 25 авг 2010, 00:22 от lenny_pld

# 348
  • София
  • Мнения: 0
Беседа за паричната енергия и за много други неща
Падмасамбхава, 8 януари 2010 г.



АЗ СЪМ Падмасамбхава. Аз вече съм идвал. И всички вие имате възможността да ме познавате.

Когато бях във въплъщение на Земята, аз идвах с мисията да обновя Учението, дадено от Гаутама Буда.

За съжаление в света на хората се получава така, че веднага щом  от живота си отиде Учител, който има духовни достижения и се подкрепя от Висшите сили, хората веднага започват да изкривяват Учението, което се дава.

И вашето време не прави никакво изключение. Напротив, всичко още повече се е усилило. И всеки започна да се смята за велик учител и да дава свое собствено учение.

В миналите епохи това никога не беше възможно. Защото хората много добре бяха осведомени за Закона за кармата. Освен това достъп до знанието и грамотност имаха само онези, които трябваше да имат този достъп поради своя произход.

Затова вашето време е много сложно. И буквално на всеки ъгъл се срещат такива, които се обявяват за гуру и дават свое учение. Много е жалко, че още от детството не са ги обучавали на Закона за кармата.

Всяка дума, която не съответства на Божествената Истина и излиза от устата на онези, които се самопровъзгласяват за духовни учители, ще изисква в бъдеще кармично отработване.

Твърде много неща във вашия свят можеха да се наредят по друг начин, ако хората бяха по-информирани за Закона за кармата или въздаянието.

Това е основен Закон съществуващ в тази вселена. И е много жалко, че този Закон не се изучава в нито едно светско училище и в нито едно светско висше учебно заведение.

Колко много неща във вашия свят биха могли да се наредят другояче, ако хората постоянно помнеха за Закона за кармата или въздаянието. И колко много проблеми биха могли да бъдат избегнати, ако хората не бяха толкова невежи.

Когато се намирах във въплъщение, преподаването на Закона за кармата беше един от най-важните предмети, на който аз обучавах. На мен също ми беше трудно. Защото имаше много хора, които смятаха, че имат високи духовни достижения, обаче в действителност се получаваше така, че всички техни духовни достижения се базираха на желанието да служат на своето его и да заставят другите хора да служат на тяхното его.

Колко тънка е границата между нещата във вашия свят. И ако вие насочвахте поне част от усилията, които полагате, за да получите удоволствия от живота, за усвояване на Закона за кармата, тогава вашия живот би се променил много бързо.

Например аз зная, че много хора смятат за постижение това да измамят другите хора. Те потриват ръце от щастие, че са измамили своите ближни и са сложили в джоба си няколко банкноти допълнително.

Струва ви се, че сте проявили ловкост и изобретателност. Обаче в действителност вие сте измамили и сте проявили скъперничество.

Ако можехте да проследите до какви по-нататъшни последствия ще доведе вашата постъпка, вие презглава бихте хукнали да търсите човека, когото сте излъгали и бихте се опитали да сложите в джоба му всичките пари, които имате.

Парите са проявление на Божествената енергия на физическия план. И това как се отнасяте към парите, показва как се отнасяте към Божествената енергия.

Много разпространен между духовните Учители, истинските духовни Учители, а не онези, които наричат себе си така, беше похвата да се дадат на ученика пари и да се види как ще се отнесе той към тях.

По това как се отнася човек към парите, се вижда как той се отнася към Божествената енергия. И ако ученикът си присвояваше парите или част от тях или ги изразходваше нерационало, той незабавно биваше изгонван от ученичеството.

Учителят носи върху себе си кармичното бреме на своите ученици. Затова всички ученици старателно се проверяват за различните отрицателни качества.

Индивидът никога не може да стане ученик, докато има някакви кармични дългове в света.

Ще го кажа на ваш език. Това може да бъдат парични заеми, кредити, задължения пред съпругата или съпруга, дълг към децата по тяхното възпитание и образование, довеждането им до онова ниво, когато те ще могат да живеят самостоятелно, и други задължения пред обществото и ближните.

Всички ваши дългове пред обществото и пред частни лица трябва да бъдат погасени напълно, ако имате сериозно намерение да напредвате по духовния път.

Мъдрите хора се стремят да не правят дългове, дори живеейки в обичайния си живот. Напротив, те се стараят да направят така, че на тях да им дължат. Защото много добре разбират Закона за кармата, може би дори на подсъзнателно ниво. И вашият длъжник ще бъде принуден така или иначе да ви върне своя кармичен дълг. Ако не в този живот, то в един от следващите. Законът за кармата действа безупречно.

Вие навярно понякога се учудвате на някои хора, които, като че ли не прилагат значителни усилия, но парите сами идват при тях. Тайната е проста: в минали животи те са имали правилно отношение към паричната енергия. А други хора, колкото и да се стараят да спечелят пари - не могат. А цялата работа е в това, че в миналото те или не са си връщали дълговете, или са присвоявали чужди пари.

Има още един аспект в изразходването на паричната енергия. Това са го знаели през всички векове. Тогава, когато изразходвате парите за благо дело, точно толкова, колкото изхарчите, десет пъти повече ще ви бъде възвърнато.

Много жалко, че нямате достъп до акашовите записи, за да проследите как действа този закон. Защото възвръщането на парите не винаги става за едно въплъщение.

Трябва още да спомена такъв момент при даряването на пари като безкористието Благотворителните пожертвования много приличат на молитвата. Колкото по-безкористно жертвате енергия, толкова повече дарове получавате в бъдеще.

Запомнете: не вие със своя труд печелите пари, парите ви ги дава Бог. Затова е безсмислено да се занимавате с печелене на пари. Точно така, както е безсмислено да си поставяте за цел придобиването на различни вещи във вашия свят.

Вие се опитвате да замените отсъствието на Бога във вашата душа със стремежа за придобиване на вещи и удоволствия.

Когато Бог се посели във вашето сърце, тогава нищо повече не ви е нужно. Вие изпитвате пълно удовлетворение и Бог се грижи за вас.

Аз разбирам, че тези обикновени неща, за които говоря в днешната беседа, са много сложни за разбиране от вас, защото светът се е преобърнал. И обикновените истини са престанали да бъдат достъпни за вашето съзнание.

АЗ СЪМ Падмасамбхава.
 

Чрез Татяна Микушина, 2010 г

http://www.sirius1-bg.net/sirius/dict13/39padma080110.html

# 349
  • София
  • Мнения: 72
Здравейте на всички. Вие сте просто страхотни. Днес имам рожден ден и исках да ви почерпя, но незная как. Е, нищо. Чувствайте се почерпени. Вие сте направо чудесни и с вас дните са много хубави. Продължавайте все така. Хубав и щастлив ден ви желая.

# 350
  • Мнения: 105
tanya24 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
СБЪДВАНЕ НА НАЙ-СЪКРОВЕНОТО ЖЕЛАНИЕ!!!


# 351
  • Мнения: 611
  Пътят, по който се променят нещата, е наистина с обратен знак, т.е. променяш съзнанието и емоцията си, отношението към "проблемите", не зацикляш в тях и тогава се променя и битието.  Придобиха пари момичетата, които в ритуалите внасят необходимата вибрация, радост и удоволствие. Тоест предварително изпитаха щастието от промяната, затова и получиха.  
П.П. Това, което виждаме в даден пост, е отражение на нашите чувства и преживявания. То може да ни бъде индикатор докъде сме на пътя.
Не е задължително да се дават пари. Даването се изразява и в любов, благодарност, помощ, духовна и морална подкрепа и всичко останало, което ви доставя удоволствие.
]
 Hug Подкрепям напълно, много вярно!!!Моите наблюдения са същите.

Tanya24, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Като подарък-вмъкването на изображение става така кликваш върху свойства на картинката,която ти харесва.Маркираш адреса,после с десен бутон copy.Влизаш в темата намираш иконката "вмъкни изображение и с десен бутон paste.

Последна редакция: вт, 24 авг 2010, 13:12 от sweta

# 352
  • София
  • Мнения: 72
Благо-даря.

# 353
  • Мнения: 13
Цитат
eldivine - без капка критика  Hug, само обяснявам. За съжаление, нещатата напоследък се свеждат единствено до липсата на пари и спешната нужда от такива. Просто от парите зависи всичко останало - и здравето, и отношенията в семейството, и дори духовното усъвършенстване. За да се занимаваш с нещо повече, трябва да са ти задоволени всички потребности от най-долния етаж на пирамидата (на Маслоу, знаете я). Как да обичам и да се раздавам на другите, когато душата ми се е свила на топчица при вида на празния хладилник? Отварям - отсреща ми се блещи самотно бурканче горчица Shocked Говори ми за вселенска любов...  Crying or Very sadИ не, не съм се втренчила в пъпа си в очакване на паричен дъжд. Просто я няма надеждата, че може да се оцелее по нормалния начин - с работа. И не съм само аз на това дередже. Затова изобилстват паричните вълшебства.
Peace абсолютно съм съгласна. Точно в този момент от реалността ни материалното взима превес над ндуховното /за голямо съжаление/.

# 354
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Цитат
eldivine - без капка критика  Hug, само обяснявам. За съжаление, нещатата напоследък се свеждат единствено до липсата на пари и спешната нужда от такива. Просто от парите зависи всичко останало - и здравето, и отношенията в семейството, и дори духовното усъвършенстване. За да се занимаваш с нещо повече, трябва да са ти задоволени всички потребности от най-долния етаж на пирамидата (на Маслоу, знаете я). Как да обичам и да се раздавам на другите, когато душата ми се е свила на топчица при вида на празния хладилник? Отварям - отсреща ми се блещи самотно бурканче горчица Shocked Говори ми за вселенска любов...  Crying or Very sadИ не, не съм се втренчила в пъпа си в очакване на паричен дъжд. Просто я няма надеждата, че може да се оцелее по нормалния начин - с работа. И не съм само аз на това дередже. Затова изобилстват паричните вълшебства.
Peace абсолютно съм съгласна. Точно в този момент от реалността ни материалното взима превес над ндуховното /за голямо съжаление/.

И аз подкрепям това, но и с eldivine съм съгласна - вибрацията е важна за постигане на желаното. Но за съжаление трудно е да "вибрираш" в изобилието, когато то отсъства от живота ти Sick Sick

# 355
  • Мнения: 1 568
Днес така ме боли главата и си пуснах една хипноза, Лени я беше сложила в темата, много е хубава и ме  отпусна  Peace

# 356
  • Мнения: 1 168
scarletohara, напротив!!! Изобилието е навсякъде около теб! Просто, трябва да го забележиш! Hug
Записвай си всяка вечер, нещата които си видяла и са ти харесали. Примерно - "Слънцето изгря!" , Имам храна", "Децата ми днес се държаха добре", "Колата ми запали", "Направиха ми комплимент"...и т. н. Всичко това е изобилие! Когато започем да виждаме изобилието, фокусът ни веднага се измества от лошото и се чувстваме благословени!  Heart Eyes

# 357
  • у дома
  • Мнения: 708
Много добре разбирам eldivine и съм абсолютно съгласна с нея.

 daindi, много точно си го казала за фокуса.  Peace Бих добавила, че щом започнем да забелязваме изобилието и да му отдаваме вниманието и благодарността си - получаваме повече от него.  Peace



# 358
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
scarletohara, напротив!!! Изобилието е навсякъде около теб! Просто, трябва да го забележиш! Hug
Записвай си всяка вечер, нещата които си видяла и са ти харесали. Примерно - "Слънцето изгря!" , Имам храна", "Децата ми днес се държаха добре", "Колата ми запали", "Направиха ми комплимент"...и т. н. Всичко това е изобилие! Когато започем да виждаме изобилието, фокусът ни веднага се измества от лошото и се чувстваме благословени!  Heart Eyes


Благодаря ти Heart Eyes

Това правя от известно време, но може би трябва да мине още някакъв определен период, знам, че с вълшебна пръчица не стават нещата. Понякога просто съм припряна, иска ми се нещата да стават с едно "щрак" newsm03, та затова и люшкането между еуфорията и нещо подобно на отчаяние Cry

# 359
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0

Здравейте, приятели,
Център Юнити има удоволствието да ви покани на семинар "БАЛАНС НА ЧЕТИРИТЕ ЕЛЕМЕНТА, РАБОТА С КРИСТАЛИ, АКТИВИРАНЕ НА МЕРКАБА ПОЛЕТАТА". Повече информация за годишната ни програма - на адрес www.radiounity.eu - меню СЕМИНАРИ.

Баланс на четирите елемента

Елементите като архетипи представляват една „първична сила”, която се простира от най-малкото до най-голямото. Това е „субквантовата сфера” - мястото, където съзнанието непрекъснато пресътворява материята. Липсата на баланс между елементите създава емоционална дисхармония, която е в основата на вашите здравословни проблеми и житейски несполуки. Правилната работа ще ви даде възможност:

       ●  Да балансирате всички аспекти до пълно изцеление.

● Да придобиете инструментите, с които да сътворявате всичко, което желаете.

      ●  Да намирате правилното решение за всяка една ситуация.

      ●  Да видите новите етапи в живота си.

      ●  Да издигнете вибрациите и активирате шаблона на Майстора.

 

Работа с кристали


Предлагаме съвършено нов подход към кристалите. Ще ви научим как кристалът да се превърне във ваш приятел, преводач на послания от измеренията и съюзник в работата със светлината.

 

● Кристалите са свързани с космическата кристална Решетка и могат да служат като преводачи на послания от измеренията. В партньорство с тях вие ставате осъзнат медиум.

● В състава на Земята има огромни кристални струпвания (Акаша), където се пази информацията за всички ваши опитности, придобити в еволюцията. Кристалната решетка около планетата, наречена още „Мрежа от Светлина” има директна връзка с човешката ДНК. Там е записа на цялото минало, всички варианти на бъдещето. Кристалите, с които работим, са част от кристалната структура на  планетата. Те познават езика на тази планета. Чрез правилния прочит на информацията ще се научите как да пренаписвате миналото и да променяте бъдещето.

● Кристалите могат да бъдат посредници между вас и ДНК, която има структура на течен кристал. Чрез тях вие ще чуете песента на милионите ваши клетки. Ще откриете дисонанса и ще излекувате „грешните” ДНК кодове.

● Те са конструктивна връзка с Всичко, Което Е.



Активиране на Меркаба полетата

В трети ДНК слой е кодирана вашата електронна Меркаба. Ще ви дадем мантрите за активиране на Меркаба. С помощта на 12 кристала ще ви покажем как да изградите кристална Меркаба в своя дом, която ще осигурява непрекъснат поток от Светлина.

 

Продължителност: 01 и 02.09.2010г.

                                    12 и 13.10.2010г.

                                    14 и 15.12.2010г.

от 18.00ч. до 22.00ч. в залата на „Център Юнити”,

Записване: На адрес „Център Юнити”, ул. „Хр. Белчев” 32, ет.1, тел. 02/4830173, моб. 0884261686, e-mail: office@unity.bg , www.unity.bg

Общи условия

Активация на акаунт