Отговори
# 720
  • Мнения: 158
лъвче, дева - живо и здраво да е!

късмет, гале Hug

и какво стана сега - даниелка я няма, галето ще ражда - кой ще направи новата тема?  Rolling Eyes

# 721
  • Мнения: 1
gala успех и безпроблемно и леко раждане! Лелелелеле как се развълнуваааах, стискам палци и те чакаме с вестителски смс   Hug

# 722
  • Мнения: 15
"Най-интересното през тази астрологична седмица
На 23 август 2010 година, понеделник, в 8:26 часа, Слънцето навлиза в зодиакалния знак Дева."


След тези разходки по каманаците и хоп троп на хорцето на тапата малко и е трябвало.  Wink  Grinning

# 723
  • Мнения: 1
каде е новата тема ..тази свършва  smile3533

# 724
  • Мнения: 102
ама чакайте , нищо не се знае, може да ме върнат
 все пак може да е фалшива тревога
а и  newsm78нещо много малко води ми изтекоха - не повече от 100-200 гр.

а и татко ни до де си дойде, аз мисля даже първо да простирам  Mr. Green , че нямам спешна работа

# 725
  • Мнения: 15
А контракциите на колко време са ти?

# 726
  • Мнения: 1
олелеее ти още ли си тук  newsm09 аз се панирах а ти си спокойна браво  на теб гала остави това пране за мъжо:naughty: седни и мирувай........... всъщност май не трябва да сядаш  Stop

# 727
  • Мнения: 33
Лелеле, Гала, ама тръгвай, как ще простираш. Отивай, отивай! Хайде! Обади се на лекаря и заминавай, те води като изтекат и се тръгва към болницата. Успех!

# 728
  • Варна
  • Мнения: 15
 ЗНАМ ЧЕ ВОДИТЕ СА ДВЕ ЗАТОВА СА ТИ СЕ СТОРИЛИ МАЛКО ЕДНИТЕ СА ПРЕДНИ ДРУГИТЕ ЗАДНИ ДА НЕ МИСЛИШ ЧЕ БЕБЕТО Е БЕЗ ВОДА СЕГА
СПОКО!!! АМА ТРЯБВА ДА ТРЪГВАШ ВЕЧЕ МИСЛЯ newsm78

# 729
  • Мнения: 0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=519212.msg16082178#msg16082178

новата тема  Wink

Даниелка, ще я оправи

# 730
  • Мнения: 102
пуснах ви новата тема, да не се притеснявате  Wink , а Даниелка само ще я смени после.

Ами незнам на колко са ми контракциите , а и точно в момента нямам  newsm78 , а няма смисъл да бързам, така и така ми мирише на фалш

# 731
  • Варна
  • Мнения: 15
 ИЗПОТИ НИ ТУКА ВСИЧКИТЕ  smile3555 ЛУДИ ГЪБИ СТАНАХМЕ #Crazy

# 732
  • София
  • Мнения: 12 231
ЗА КЪРМЕНЕТО: бях на една лекцийка на лалече но май е недостатъчна аз се  осланям на чужстжото си за усет...само за секцио не съм подготвена тогава не знам как ще ми слезе кърмата...а тези тоноже ако се запзят такижа стойности мисля че това ме чака... в София консултанти има повече така че ншма страшно  newsm10
Видът на раждане не оказва значение за слизането на кърмата. Това се определя основно от две неща, изхвърлянето на плацената и стартиране на стимулацията на гърдите. Първата точка е обща независимо от начина на раждане. По втората точка, обикновенно има забавяне на стимулацията на гърдите, предвид че първите 24 часа майката  е в реанимация. Вече писах, ако още докато сте в реанимация започнете да стимулирате гърдите с изцеждане на ръка или с помпа, кърмата сза същото време както и при нормално раждане, а именно 2-3 ден. Аз лично по стечение на обстоятелствата и двата пъти раждах секцио, което не ми попречи в никакъв случай с кърменето  Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 5 721
Гале,всичо ще е наред и знам,че още тази вечер ще се похвалиш с едно прекрасно здраво бебе!  Praynig Hug Heart Eyes

Айла  Hug  bouquet

Днес не видях малките ходих само за сведения но утре се надявам да ги видя  Heart Eyes Heart Eyes
Вики я похвалиха,че е добре и се развива прекрасно  без кислород е и вече тежи 1720 кг. и до ден,два сигурно ако всичко е наред ще я изкарат от кувьоза и ще е на термолегло! Praynig
Валя, е на кислород само при нужда и тежи 1560 кг. Praynig Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 95
мама на Део, можеш ли да ми кажеш ти носеше ли си нощници в Шейново или с техни те задължиха да си?
По принцип държат да си с техни (които между другото не са фатални, сега са ги подновили), но имаше момичета, които си обличаха вече в стаите свои си нощници и не им правиха проблем. Peace

Общи условия

Активация на акаунт