Being human - още една вампирско-върколашка история

  • 25 115
  • 722
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 736


Джордж, Мичъл и Ани. Върколак, вампир и призрак водят мирно съвместно съществувание в Бристъл. Върколакът отказва да се примири с факта, че на всяко пълнолуние се налага да се пробразява, вампирът се опитва да стане въздържател, а призракът не знае защо е призрак. Има комедия, но има и драма, трогателни моменти и моменти, които навеждат на сериозен размисъл. Английски поглед върху толкова актуалната напоследък вампирско-върколашка тематика  Wink

До момента са излезли два сезона - първият е от 6 епизода, втория от 8. Трети сезон се снима в момента.

За жалост, субтитри има единствено за първи епизод от първи сезон, пропуск, който, надявам се, скоро ще бъде поправен.
Simple Smile

Сезон 1

# 1
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Заслужава ли си?
Аз го закачих де, на мен ми е по лесно на руски.  Wink Слава богу при тях е преведен.  Peace

# 2
  • Мнения: 3 736
Ами щом съм се престрашила да направя тема  Wink За мен определено си заслужава - това, мисля, е най-реалистичния вампирски сериал от всички, които гледам. А и хумора е английски  Mr. Green

# 3
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Аз така или иначе го закачих да свалям, въпрос сега да намеря време да изгледам, че работа ме затрупа.....  Crossing Arms

# 4
  • Варна
  • Мнения: 308
Да се запиша тук,дано пуснат субтитри.

# 5
  • Мнения: 3 736
Да се запиша тук,дано пуснат субтитри.

Уф, ако знаех как се правят, щях да ги направя, ама...  Tired

# 6
  • Мнения: 1 558
Пуци,минавам да ти честитя темата  bouquet Надявам се скоро да го гледам. Praynig

Да се запиша тук,дано пуснат субтитри.

Уф, ако знаех как се правят, щях да ги направя, ама...  Tired

Във форума на суб.сабс мисля,че могат да ти помогнат Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 736
Мирси, учителю!   bouquet


Във форума на суб.сабс мисля,че могат да ти помогнат Mr. Green

А ако могат да ми намерят и време, още по-добре. Но наистина се надявам като се позасили интереса, някой да седне да нафраска субове.

# 8
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Пуце,ай честита ти тема мър. Hug  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 5 828
Субтитри има и на втори сезон до 6-та серия - http://DMCA-removal-from-Google/index.php?

# 10
  • Мнения: 1 558
Субтитри има и на втори сезон до 6-та серия - http://DMCA-removal-from-Google/index.php?

Лелееее Amidala,Господ здраве да ти дава! То имало субки бе!!! ooooh! Ама много съм пр**та! newsm09

Пуци сега ще го изтегля и........незнам кога ще го гледам(може би другата седмица) Wink

# 11
  • Мнения: 59
Пуци, и аз го тегля,но никакви субове не откривам. Sad

# 12
  • Мнения: 1 558
Пуци, и аз го тегля,но никакви субове не откривам. Sad

Има,има на линка на Аmidala. Само трябва да напишеш в търсачката името на филма и ще ти излязат субтитрите за 2-та сезона Peace

# 13
  • Мнения: 59
Справих се,благодаря,писала съм с малка буква Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 1 343
Иркооооо ако знаеш как ми трябваш  Hug Confused

Общи условия

Активация на акаунт