Пациентки на д-р Стаменов

  • 81 101
  • 760
  •   1
Отговори
# 210
# 211
  • Мнения: 94
здравеите трябвами актуален телефон на др.Стаменов .Дали вече работи.

# 212
  • Мнения: 24
здравейте момичета ,аз не сам при доктор.Стаменов ,но бих искала да ви попитам работи ли доктора с фонда?защото в плевен няма пари.Предлагат ни договори с които после да ни върнат парите .Абе много объркано............с две думи да не си вкарват те парите,то ние ако ги имаме няма да кандидатстваме в фонда.Моля ви ако сте по фонда кажете ми как е при вас

Последна редакция: сб, 08 яну 2011, 18:27 от zori7903

# 213
  • Малта
  • Мнения: 1 126
здравейте момичета ,аз не сам при док-ор.Стаменов ,но бих искала да ви попитам работи ли доктора с фонда?защото в плевен няма пари.Предлагат ни договори с които после да ни върнат парите .Абе много объркано............с две думи да не си вкарват те парите,то ние ако ги имаме няма да кандидатстваме в фонда.Моля ви ако сте по фонда кажете пи как е при вас

zori, повечето клиники в София и в момента си ръботят по фонда (вкл. и тази на д-р Стаменов)
аз лично съм в Щерев от там ми пуснаха документи за ФОНДА през Дек.2010 ... и сега чакаме.

А междувременно може да се опита и на Естествен Цикъл, че е по евтино.

# 214
  • Мнения: 24
много ти благодаря ,и аз така разбрах само в плевен искат пари.Ще пробвам да сменя клиниката

# 215
  • Мнения: 2 342
Клиниката на д-р Стаменов никога не е спирала да работи с пациенти по Фонда.
Стефка предупреждаваше, че тези договори в Плевен могат да подхлъзнат пациентите, защото в правилника на Фонда е написано черно на бяло, че Фонда не финансира започнали процедури, да не говорим приключили преди месеци.

# 216
  • Мнения: 343
Момичета на кой телефон звъните за записване на час? Аз пробвам на 4417970 , но нищо не става! Има ли някакъв друг?

# 217
  • Мнения: 613
Момичета на кой телефон звъните за записване на час? Аз пробвам на 4417970 , но нищо не става! Има ли някакъв друг?

Този е телефона,но доколкото знам още са в отпуска и ще започнат утре работа!

# 218
  • София
  • Мнения: 23 214
Oще от 7януари записват часове, телефона  е същия, обаче не спира да звъни и направо си е невъзможно да се свърже човек.
Аз ходих на място, след като половин ден слушах музика по телефона и си общувах с тел. секретар.
Като последния не знам с каква цел са го сложили, само се набутва човек.

# 219
  • Мнения: 39 668
Днес клиниката работеше и се пукаше по шевовете.При имуноложката имаше 15 момичета,  но минаваха бързо .Щом имаше и опашка в лабораторията  Mr. Green Ами като за първи работен ден .

# 220
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Бъдете упорити и набирайте непрекъснато. Аз днес успях и свърших работа. Бъдете настоятелни и вие ще се свържете.

# 221
  • Мнения: 428
 Peace запис

# 222
  • Мнения: 343
Най-накрая успях да се свържа  ooooh!   Има нов план за записването , трябва на първия ден от цикъла да се обадиш и тогава да си запишеш час за който ден искаш!  За януари всичко е заето естествено , за февруари записват!

# 223
  • София
  • Мнения: 16 217
Аз не разбрах, виждам противоречие в това, което си написала. Днес е само 11.01.2011, как ще са заети всички дни до края на януари, като жените, на които ще им дойде цикъла от утре нататък, не са се обадили и не са се записали?

# 224
  • Мнения: 98
И аз имам питанка. Нали събота и неделя секретарките почиват и няма кой да ми запише час? На мен цикъла ми идва в събота следобед и какво правя незнам? Иначе на втори ден / понеделник / трябва да съм в клиниката за започване на стимлация по къс протокол. Май ще се наложи да ходя без час. При вас как е било в такъв случай?

Общи условия

Активация на акаунт