Добър педиатър в 15 ДКЦ в Дианабад

  • 14 825
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Моля ви препоръчйте ми някой добър педиатър в 15 ДКЦ в Дианабад. Знам, че темата е пускана вече, но всички мнения са много стари.
Някой има ли информация за д-р Тодорова?

Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 35
Моите деца са записани при д-р Ралчева. Тя не е общопрактикуващ, а е педиатър-специалист и по принцип трябва да се ходи с направление при нея. Затова имаме личен лекар, но Ралчева и личния сами уреждат помежду си отношенията, не взимаме всеки път направление и направо посещавамер  Ралчева. Ползваме услугите й вече 7 години, аз я харесвам, вежлива е, усмихната и си разбира от работата. Понякога обаче е много изморена и леко "претупва" нещата - според мен  Peace Ако става въпрос за новородено, може да отидеш направо в 11 кабинет на 15 ДКЦ и да говориш с Ралчева и другата педиатърка там - д-р Василева и която ти допадне повече, да запишеш бебчето. За Василева също съм чувала доста добри неща.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 332
Василева Simple Smile Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 39 901
Педиатър в Студ. град, кв. Витоша или Дианабад
Добър педиатър в 15ДКЦ Дианабад помагайте мили мами Simple Smile
педиатър в Дианабад?
Препоръчайте джипи в района на Дианабад
Препоръчайте педиатър в Студентски град или Дианабад
Бял списък-за София!
Цитат
д-р Игнатова, педиатър в поликлиниката в Дианабад. От седем години е личен лекар на цялото ми семейство, досега няма погрешно поставена диагноза. Добър специалист и страхотен човек, винаги мила, внимателна и отзивчива! newsm51

# 4
  • Мнения: 15 379
Рени Василева.

Кръщелницата ми е при нея, откакто се е родила. Наистина е добър педиатър.

# 5
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Ние сме при Ралчева, доволана съм, макар да я посещаваме мноооого рядко  Laughing

# 6
  • Мнения: 79
Не съветвам никой да се довери на д-р Тодорова - изключително некадърен лекар, който с чиста съвест може да си скъса дипломата. Моля ви, повярвайте ми това е човек, който не може да постави елементарна диагноза, лекува всички под общ знаменател и не го е грижа за пациентите. Направих грешката да и се доверя, но сега съм щастлива, че се отървах от услугите й. Не рискувайте живота си и този на децата си!

# 7
  • Мнения: 44
То за всеки доктор ще има противоречиви мнения, де, но аз пък да кажа за Тодорова, че съм много доволна. Дъщеря ми е на 5 год. и от кърмаче мога да разчитам за всяко нещо на д-р Тодорова. Търсила съм я за какво ли не и винаги се е отнасяла съвестно към проблемите ни. Впоследствие цялото семейство се прехвърлихме при нея, а сега наскоро се роди и второто ни детенце - естествено и за него ще се доверим на нея. Препоръчвала съм я на много познати и всички са били доволни от нея Simple Smile

# 8
  • sofia
  • Мнения: 66
Здравейте, и аз съм много затруднена в избора на личен лекар. Досега бяхме при д-р Търпанова в Студентска поликлиника, но отдавна се каня да я сменя. Моля за актуални предложения в Студ. град или Дианабад  Hug

# 9
  • Мнения: 15 379
Д-р. Рени Василева в 15-то ДКЦ е още актуално предложение.

# 10
  • София
  • Мнения: 44 332
тя темата от преди 2 месеца...предполагам всички са си съвсем актуални Simple Smile

# 11
  • Мнения: 15 379
тя темата от преди 2 месеца...предполагам всички са си съвсем актуални Simple Smile

Мдам.
Не съм видяла Confused.

# 12
  • София
  • Мнения: 44 332
аз не към теб Wink

# 13
  • Мнения: 2
Да ви разкажа за моите перипетии...  Wink
Преди няколко месеца, когато раждането на Пумбите ни предстоеше, с мъжа ми обиколихме маса педиатри с молба да ни запишат при тях. Да,ама не! Отказваха ни. Съвсем деликатно и разбира се не директно... Чухме дори, че не се наемат,защото при близначетата едното като кихне и другото до няколко минутки започва. Разбира се, най-често обяснението за отказ бе, че са много натоварени и не могат да ни поемат. Два пъти излизах от кабинети ревейки... Бях в деветия все пак, хормоните ми бушуваха Mr. Green
Бях се отчаяла и три дни преди да родя я открихме!!!
Доктор Диана Маркова в поликлиниката в Дианабад. Не мога да ви опиша колко бях щастлива след като поговорихме.
Сега децата ни са още много малки и е хубаво,че мога да разчитам на доктор Маркова по всяко време. Съветва ме по телефона и идва вкъщи, сега при тези минусови температури това ми е безкрайно удобно и полезно. Ходихме в поликлиниката само за имунизации.
Смея да кажа,че след всичко, си имахме късмет.

# 14
  • Мнения: 1
Аз съм работила в 15 дкц и Д-р Василева и Д-р Ралчева са прекрасни хора и професионалисти-педиатри. Когато родя и аз, доста ще се почудя при коя от двете да се запиша  Simple Smile. Радвам се ,че има избор на добри специалисти.

Общи условия

Активация на акаунт