Son bahar - Любов назаем - Еркан и Айча - Тема 35

  • 33 453
  • 754
  •   1
Отговори
  • Мнения: 792
Son bahar - Любов назаем

Еркан и Айча


Продукция: Star TV, 2008-2009
Режисьор: Nihat Durak
Сценаристи: Şebnem Çitak,
Sevgi Yılmaz Altınyurt, Mahinur Ergun

Продуцент: Faruk Turgut
Музика: Kıraç & Garbiyaeli
Жанр: Драма
Сезони: 2
Епизоди: 46

Участват:





                                    
Erkan Petekkaya    Ayça Varlıer   Ahmet Taylan  Sevinç Erbulak    Çelik Bilge     Seray Yeniay
Галип             Сабиха              Кемал                Рухсар            Лятиф             Гюлшен

                                    
Basri Albayrak    Başak Oksa   İnanç Benlioğlu   Petek Ertüre     Vural Bingöl     Ece Erişti
Сердар              Нурсел            Саадетин          Мелек                Ръза              Зюлфие


                                      
Z.Ayça Aydın   Kürşat Alnıaçık   Füsun Erbulak   Halil Irklı     Seda Akman      Atilla Saral
Мерве            Кюршат               Фатма            Фарук                Еда                Ердал

                                         
Yağmur Yılmaz       Baran Yağlı     Nurseli Idiz       Fadik Atasoy    Merih Akalın  Şebnem Dilligil
Зейно                Мемо               Верена                Ляле              Къймет             Латифе

                                              
Edip Saner  Gül Tunççekiç  Tarık Şerbetçioğlu  Kişisel Özellikler   Ahmet Bircan  Ergun Doğmacı
Зафер                Шукран               Мустафа                Hilal              Шефкет             Мехмет





Зад кадър: Play  Play  Play  Play  Play




Най-често гледани клипове- ТУК

Son bahar - saundtrack -


Son bahar – soundtrack - .mp3:



Гласувайте за Еркан Петеккайа –

Гласувайте за Айча Варлъер –


Гласуването е възможно на всеки час!!!








Новите проекти на Еркан Петеккайа


Öyle Bir Geçer Zaman ki

От 14 септември всеки вторник по Kanal D










Новите проекти на Айча Върлъер


Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi


Продукция: Star TV , 2010
Режисьор: Serdar Akar
Сценаристи: Ercan Mehmet Erdem, Emrah Serbes
Продуцент:   Tarkan Karlıdağ 
Жанр: Полицейска драма

Участват:






 







Добавяне на снимка
ББ: height – височина на снимката
width – ширина на снимката

[img height=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img width=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img height=?? width=??]http://……..[/ img]

# 1
  • Мнения: 3 504
Въх първа,  Party неочаквано

привет банда,
хвана ме липсата тези дни, бях в движение по цял ден.

Последна редакция: вт, 21 сеп 2010, 09:56 от Rossoneri

# 2
  • Мнения: 36 751


Белл за прекрасната тема

# 3
  • София
  • Мнения: 829
Добър ден

# 4
# 5
# 6
# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 792


Белл за прекрасната тема
Чудесни са, Мамче!   bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 4 381
За, новата ни тема  !!! Честито!

  Момичета, за Вас!

Белл за труда ти!

За гостите, на темата ни!

# 11
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Я, да се пльосна и аз в новата тема.  Hug Hug  Hug Hug Hug
Желая Ви успех! Peace
Бел...души...прекрасно както винаги!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • Мнения: 36 751


Белл Галип и Сабиха те поздравяват за новата тема

# 13
  • Мнения: 4 381
Добро утро дами  newsm51  food010  food010  food010

Желая ви един изпълнен с положителни емоции ден.

http://vbox7.com/play:1b253cb3
Кралице, според мен въпроса който постави Мама Ан беше напълно изместен. Тя постави въпроса правилна ли от професионална гледна точка беше постъпката на Сабиха на търга, който беше за Холдинга и за неговия шеф от изключителна важност. И за да е ясно какво е моето мнение го казвам съвсем кратко - не поведението на Сабиха беше абсолютно непрофесионално.  Сабиха сама признава това си поведение. На следващия ден тя не отиде направо на работа, а отиде в къщата на шефа си да го уведоми, че напуска. Реакцията на Галип бей първоначално беше на бизнесмена, но след това се намесват другите чувства.
Отново не приемам, че Сабиха е променила Галип - това което в този момент е Галип е станало само и единствено с помощта на Шефик бей. Приемам, че любовта към Сабиха ще изиграе важна роля в живота му, но не защото Сабиха прави нещо, а защото той е влюбен. Дано да съм била достатъчно ясна в изказа си, защото фактите са безспорни, погледнати за момента в който се развива действието, без да оказва влияние по-нататъшното развитие на нещата.
Добър ден, приятен и на теб! Да, съгласна съм, че въпроса се преекспонира.........далече напред, особено от мен! Но, причината е, че се влияем от нещата напред, вече......поради това, че изгледахме сериала!Ще се поправя, но не съм съгласна с теб, че не е променила Галип, тя го направи още с появата си, с припадъка......! Такова въздействие, упражни с красотата си, че и това ако не е промяна? Неподозиращ за влюбването си, разконцентриран, небрежен, промени и наруши едно правило, собствено, за да я вземе на работа.........дотогава, Галип не е бил такъв, едва е смесвал лични и служебни отношения........сори, но не приемам, че Сабиха не го е променила, в него момент,та тя го правеше .....непреъснато, ние гледахме този Галип, точно защото Сабиха се появи .......в живота му и обърна нещата, неговите .........не, го е променила откъм характер и добродетели, макар, че го казвам и това с известни резерви, но Сабиха постигна това без да е положила, даже никакви усилия, за промяната му..........той го направи, вследствие на влюбването си..........а, обектът не забравяй, че е Сабиха..........на това влюбване! Понякога, човек се променя от независещи или неподозиращи неща и обстоятелства, разбира това впоследствие, сметката идва по-късно и констатациите....за случилото се, с него! Така, че промяната е на лице, още повече, че дават живота на Галип, преди това.............той ходи на работа, обича да си стои в къщи, непрестанно отблъсква атаките на Нурсел, да се сдобрят..........но определено, не е онзи Галип, който става после..........след появата на Сабиха! Бизнесмена в началото, та той е такъв само в очите на Сабиха и другите, реакциите му при случката на изложението с първите й преводи, преди да го зареже непрофесионално, както е спора...........Галип, демонстрира и направи, така че да разберем, че по отношение на нея, не прилага и даже не изисква и напротив, предпочита колкото се може, по-скоро усилията му да се увенчаят с успех, да не забравяме, че той я приближи до себе си, имаше си причина..........затова, смятам, че не се впечатли, чак толкова от наложителната й непрофесионалност, човешкият фактор беше налице и Галип, впредвид какъв човек е ...уважи причините й, за внезапното изчезване! Има момменти в живота, където работата не е на първо, място, дори и да е токущо започната! Ситуацията, беше особена за Сабиха, ставаше въпрос за Мемо, тя беше поела отговорности и грижи за това дете, и проблема с Кемал не беше за пренебрегване..........!Отиването й, сутринта в къщата показва, по-скоро възпитание и неудобство от направеното, поднася извинението.........което, се налагаше! На въпроса, на Галип, защо не го е направила в Холдинга, а тук в къщата му...........тя не отговаря, или не знаем какво става,там...........но решението на Галип, пак е емоционално, това, че уважи и даде шанс след такава непрофесионална постъпка, на мен ми говори, много неща...........и това пак е промяна, при него! На теб на какво ти прилича, бизнесмена, май много взе да се променя, дали защото се страхуваше от нещо или промяната, го караше да прави неприсъщи му неща, дори и по отношение на работата! Това, смесване на служебни и лични неща, дали са се случвали при предишния Галип, не вярвам......!!!По-късно се уверява, че е постъпил правилно.......даже продължава да го прави, при следващите подобни непрофесионални действия на Сабиха, знаете следват още, няколко, такива, тук в тези начални епизоди, но той пак е благосклонен към новата служителка, без да знае истинските причини, той даже започва да прави впечатление, на подчинените си, започва, вече да се издава..........и това, ако не е промяна, заради Сабиха...........аз, тогава незнам, какво съм разбрала от този филм! Така, мисля и още нещо да вметна, колкото и да харесвам и обичам повече героя на Галип, не мога да пренебрегна и подчертая, че героинята на Сабиха в тези начални събития, за мен е достойна за уважението и вниманието на всички, макар да й се налагаше да постъпва, непрофесионално, тя постъпваше като майка и отговорна жена и аз безкрайно уважавах, това й качество..............докрай, не винаги.........но определено, знаех, че тя ги притежава тези добродетели! Много дълго се получи, съжелявам, скъпа............до после!  Hug Hug Hug 

# 14
  • Мнения: 792

Благодаря ти Кралице, любимите лалета!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт