SUPERNATURAL - The Wait is Over

  • 28 289
  • 691
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 0
... "таласъмите преди да си легнели проверявали под леглото за Дийн Уинчестър" Mr. Green Joy Joy )

Ако има и минимален шанс Ди-й-йн Уинчестър да се е скрил под леглото ми, може ли да стана таласъм?

Ами тогава трябва да те добавим в калкулацията на фенските желания като: "върла ненаситница" и "кандидат-таласъм" Mr. Green

Аз пък не ща да съм Таласъм, ама то не пречи профиактично преди да си лягам да проверявам под леглото за Дийн Уинчестър, ей- така просто ако се случи да е отдолу, пък аз не го видя и си пропусна шанса за "ефективно включване в паралелната реалност", пък и после има да ме е яд, че съм валат, задето не съм проверила Simple Smile

Уоми!  smile3508 smile3501 smile3501 newsm20  Hands Clap  Hands Clap omm omm
Страхотно е! "Никога не манипулирай Уинчестър, никога!"  #2gunfire

# 346
  • Мнения: 3 638
Ново промо на предстоящия епизод - Two and a Half Men: http://www.youtube.com/watch?v=LZhbtUn1qF0&feature=player_embedded
Само на мен ли ми се струва или Дийн го играе разсърден и обиден на Самчо в началото? Grinning Ама как само вика, "I'm out" и в същото време сипва сол по прозорците Simple Smile Ах, гадинаааа! Grinning Heart Eyes

Както и подробно ревю на изминалия епизод: http://fandomania.com/tv-review-supernatural-6-01-%E2%80%93-%E2% … ain-st-%E2%80%9D/
на мен ми идва малко в повече гледката на белия пикап на дийн застанал срещу черната гадна кола на сам
нещо ми иде да изляза и да  #2gunfire по колите докато не изкарат ИМПАЛАТА!!!!!!

# 347
  • Мнения: 0
Споко, anbibian, Импалата ще я видим скоро, няма да я оставят дълго да си лежи под одеалцето в гаража на Дийн. Очаквам с нетърпение момента, в който нашия любим ще вземе да му писне от идеята да се прави на загрижен съпруг и "татенце за пример" и ще си спомни къде е прибрал пушката с каменната сол, ще припали черното лъскаво и ръмжащо возило и ще отпраши с осъзналия се по-малък брат към залеза, за да ловуват заедно уендигота (или пък вампири) Simple Smile Grinning Mr. Green

# 348
  • Мнения: 0
Може ли да ви подосаждам с 2-3 снимки... приемам това за "да"  Grinning
  Joy Joy Joy

# 349
  • Мнения: 3 638

Извинявайте, обаче това никак не е честно. Мисля, че трябва да има предупреждение за подобни гифове, защото след това не може да се работи и да се мисли. Поне не трезво.  Flushed

(А специално в поста на Злата комбинацията от гифа с подписа може да усмърти човек.)

Маgrat,
може ли невинно да ти предложа да изгледаш това – много е прилично и съвсем невъздействащо.

леле леле леле!!!!!!!!!!!!!!!!
от моногамна ивярна само на САМ
май ще се причисля към ненаситниците  Crazy

# 350
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
prissson , най-обичам така да досаждаш Hug
Айде и от мен, може anbibian и Самсара да се запътят отново към Градинските двери Laughing



# 351
  • Мнения: 6 388

Ох, милост Praynig ! prissson, Hug и   bouquet .

anbibian,
Добре дошло, чадо Twisted Evil ! Гледай на казана като на джакузи и всичко ще е наред.

Галинче-е-е, newsm66

Къш, птицо проклета Joy Joy Joy Hug Hug Hug !

PS. Можеш спокойно да използваш 'виновна, но доволна', разбира се. Обаче ти пожелавам да ти се случи и да се чувстваш така – много е приятно: едно такова сладко-мъчително. Но всъщност ти, латентна ненаситница, знаеш какво е – същото както когато изневериш, макар и мислено, на Градинаря с Онзи червеногащестия със свирката hahaha .

Последна редакция: ср, 29 сеп 2010, 00:04 от Impala

# 352
  • Мнения: 1 343
Айде последна част Simple Smile
Част 5
На вън вече бе нощ. Кастиел бе изкарал демонката извън границите на манастира до колата и някак си бе светнал фаровете на трошката с която бе дошъл Сам. Ръката му все още притискаше устата на Лилит и пречеше на демона да напусне тялото.
Двамата братя приближиха и влязоха в осветения от фаровете участък. Лицата им сурови, решителни бяха като изсечени от камък. Никакви емоции като на професионални покер играчи, каквито и всъщност бяха. Дийн превърташе ножа в ръцете си обмислящ дали да не го забие в гърдите на жената и да унищожи и човека и демона в него, но беше обещал на Кастиел да действа както ангела искаше затова просто спря пред него и каза:
- И Така Кас до тук добре. Сега вече изплюй камъчето и кажи какво ще правим за да попречим на тази кучка след време да опита отново. Защо не може да я убия сега когато няма опасност кръвта й да отвори клетката?
- Защото и да я убиеш така с този нож един архангел, който иска Армагедон може да я съживи и да се почне отново. Има само един начин един начин, който ще попречи да се намесват ангелите и ще я направят недостижима за демоните.
Изнервяща пауза от която Кас така и не се отучи.
- И той е... ?
- Трябва да получи прошка за греховете си и да я изпратим в рая!
При тези думи Лилит започна да се гърчи в ръцете му ожесточено, но Кас държеше здраво и за да е сигурен я хвана и с другата си ръка.
- Ти полудя ли ? – зяпна го Дийн, а Сам даже не можеше да изрази изумлението си.
- Не ! – отговори Кастиел уверено.
- Изглежда просто, но не е нали – повдигна вежди Дийн – никога не е просто. Трябва да я отнесем при свещеник или и ти можеш да го направиш?
- Ангелите не опрощават грехове Дийн. Те са божиите воини. Само богоизбрани хора могат да извършват това.
- Значи това е трябва да намерим пророк. Но ние знаем един ...
- Спри Дийн не ни трябва пророк ти също можеш да я опростиш.
Сам вече определено зяпна шокиран.
- Аз ли ? Кас определено не си с всичкия си. Та аз даже не вярвам в Бог не съм се молил, не ходя на църква.
- Дийн, това не означава че не си с чисто сърце, а и си докоснат от божия дух.
- Той ли ме измъкна от Ада ? Това ли имаш предвид?
- Не Дийн. От Ада те измъкнах аз. Дано ми прости, но ще ти кажа истината. Спомняш ли си като ти казах, че не винаги приемните ни тела са от нашия пол?
Дийн кимна бързо в отговор.
- Ти очакваш бог да избере мъж за приемник, но грешиш. Спомняш ли си как в библията Мария заченала от Светия дух?
- Кас, почваш да ме побъркваш човече.
- Добре, но не откачай чуваш ли. Или поне не докато не свършим с това тук.
Дийн пак кимна в отговор, а Сам ги гледаше все едно бе попаднал в друга вселена и пред него не стояха брат му и ангела а зелени човечета с антенки.
- Мария е била приемно тяло на Бог.
- Добре де стига уроци по религия. Казвай го направо Кас.
- Ами един вид Лиса също е заченала от Светия дух.
Трудно е да се опише изражението на Дийн при новината. Отначало не схващаше за какво му говори Кастиел, но после в очите му се появи блясъка на логиката, навързването на нещата и немунуемо стигна до истината.
- Искаш да ми кажеш, че Лиса е приела Бог в тялото си? – почти изкрещя Дийн.
Кас само кимна.
- Не е възможно. Тя си е тя. Т.е. не не е възможно.
- Дийн, това не е като нашето обладаване. По скоро е като наблюдение един вид опознаване. Лиса си е Лиса много рядко божия дух поема контрол над тялото й, но винаги гледа през нейните очи. Не ти ли се стори, че много лесно прие новината кой си и с какво се занимаваш, че никога не поиска от теб да се откажеш от това което правиш, както би постъпила всяка нормална жена. Действа ти успокояващо и умиротворява гнева ти.
Дийн нямаше думи. Не можеше да каже нищо мозъка му бе блокирал.
- Виж после ще говорим сега просто положи ръка на челото й и повтаряй след мен.
Дийн протегна ръка като в транс и заповтаря ритуалните думи. Даже не чуваше беше като машина. Мамка му това не го бе очаквал. Значи за това говореше Анна като му заприказва за семейство. Бяха го обвързали по здраво със събитията отколкото някога бе предполагал.
- Амин! – промълви последно и от гърдите на жената заструи светлина. После изчезна и всичко бе приключило.
Като в транс се остави Сам да го качи в колата и да го отведе в ноща.
- Дийн , Дийн ако не ми отговориш кълна се ще ти забия един за да те отърся от шока.
Дийн го погледна и хвана главата си в ръце.
- Мамка му Сами, мамка му.
Изненадващо Сам започна да се смее.
- И ти ли превъртя? – Попита го Дийн
- Не разбираш ли брат ми – Сам едва говореше от смях. После изненадващо паркира колата защото просто не можеше повече да шофира.
Дийн все още гледаше неразбиращо.
- Толкова му се кани, толкова пъти го казваше, а накрая излезе че ти наистина си го начукал на Бог.
Колата се огласи от още един смях. Кастиел се тресеше на задната седалка хванал се за корема и може би за първи път със сълзи в очите. Дийн ги гледа смаян, а след това истеричния му смях се присъедини към техните.
На километри от тях един пророк пишеше края на поредната история;
Редовете изпълнили листа бяха ледните:
„ И така те изпълниха предназначението си. Спасиха света и успяха да съхранят обичта и доверието си един в друг, въпреки че често губеха посоката накрая налучкаха верния път! КРАЙ”

# 353
  • Мнения: 3 638
prissson , най-обичам така да досаждаш Hug
Айде и от мен, може anbibian и Самсара да се запътят отново към Градинските двери Laughing

ох Сам си ми лежи на сърце както никой друг преди (а те са много от екрана преди него, той най-дълго се задържа  Joy) обаче сценаристите ще ми го съсипят  Cry
искам си стария Сам, искам искам, оная невинния от преди 4 сезон и преди оная повлекана Руби  box

prissson страхотни снимки  hahaha

# 354
  • Мнения: 1 343
Момичета сори за забавянето, но ... така се получи. И за правописа едва ли е идеален. Надявам се да съм ви изненадала с край Simple Smile и да сте доволни Simple Smile

# 355
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Уоми, момиче, ти си новия Дан Браун, "Шифъра на Леонардо" пасти с бозичка да консумира Joy  bouquet
Импалка, покорно благодаря.Ще се възползвам веднага щом намеря подходяща снимка за аватар (или друго подходящо нещо Wink)(нещо ми избяга латиницата и не мога да се реванширам, но утре няма да забравя, за сега само ще подскажа:
" Какво, по дяволите, правиш на горкото момче! Shocked")

# 356
  • Мнения: 436
Добра ви вечер!
След като изгледах серията още 3 пъти, може ли да си сменя мнението Blush Не е толкова лоша, дори направо взе да ми харесва Blush Накефих се на "Add a little spice to all that sugar" и "Really! After all we've been through!" При първото гледане като че не обърнах внимание на блестящото участие на Жълтоокия, но сега се поправих Heart Eyes Той определено е вторият ми любим демон след Алистър! Ако има как и него да го видим пак, ще е безценно!
Prisson, Галинче, уникални снимки, огромно благодаря за споделянето им!

Ах, Сам!!! Не ща да съм таласъм, искам да съм Додж Blush Май от ненаситница ще се преквалифицирам на Додж Mr. Green
Отивам да гледам пак серията...

# 357
  • Мнения: 292
Уоми присъединявам се към казаното от Галинчето. Невероятно е момиче. Само не ми казавай, че това е последната част/ глава .... Няма да ти го простя  newsm45 Имай милост  newsm17 newsm03


Гледай на казана като на джакузи и всичко ще е наред.


Край, умрях  Joy Joy Joy

# 358
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Сонче, не ставай "Додж" Naughty Тези американски коли не се справят много добре с готвенето на мусака. А както знаем, тя е доста мощен афродизиак за Уинчестър. Пак да им сготвиш някоя нощ и да четем: "Дневниците на червената...Соня-2"

# 359
  • Мнения: 0
За малко да забравя... пристигна доставка  Laughing


Тези монтажи виждали ли сме ги?

Общи условия

Активация на акаунт