ПЛЕВЕН - 142

  • 30 993
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Радвам се,че ви е харесала тортата  Grinning.  Вкусна беше, надминах се този път.

Нели, дай рецептата за тиквените мъфини и покажи и на нас новия автомобил .

# 721
  • Мнения: 4 390
Много се радвам за резултатите на Хриси! Hug Sunglasses Косе, успокоила ти се е душицата!
Нади, много е хубава рожденичката, поздравления за тортата! С какви блатове и крем я прави?
Нели, дано не те гътне вирус и да ти мине добре представянето утре!

При нас нищо интересно, голямото си рисува,малкото търчи като линейка из цялата къща. Изби де що первази и прагове имаше, докато се подвизаваше в проходилката. Сега не я признава и иска да ходи без нея. От два дни вече знае как се скача в бънджито. Mr. Green Моето дете е рекордьор, на година и почти 2 месеца вдена какво му предназначението... Joy

В училище са сложили кутия с помощи за Биби. Класната каза, че бабата била колежка. Тази вечер след родителската среща се пълнеше с бързи темпове! Simple Smile

# 722
  • Мнения: 1 196
Сумата за Биби е събрана  Hug    Другата седмица заминават за Германия   Hug

# 723
  • Мнения: 2 145
Страхотна новина  bouquet

# 724
  • Мнения: 5 026
Сумата за Биби е събрана  Hug    Другата седмица заминават за Германия   Hug
Супер,много се радвам  Peace

# 725
  • Мнения: 220
Браво,дано лечението е успешно този път! Praynig

# 726
  • София
  • Мнения: 9 904
Чудесно е това за Биби!Много се радвам.

Косе,най-накрая и вие да се успокоите,занапред никакви такива тревоги. Hug

Дивиана,дай някоя снимка на малката,аз съм я виждала само като съвсем малко бебенце,пак на снимка,де.

Нади,аз не успях да видя тортата,но съм сигурна,че е много хубава.Да ви е жива и здрава Михаела/за мой срам не помня,но май не и честитих празника Embarassed/.

Аз тая седмица ще имам много плевенски гости,кои по неприятни поводи,кои по приятни.Много ми е хубаво,че приятелите ни от Плевен не ни забравят.

# 727
  • София
  • Мнения: 9 904
Чакайте,че се сетих.Днес нали откриват Лидл.Тук наблизо има един и сутринта минаваме оттам с колата/пътуваме с една друга майка от Люлин до Пумпелина/-е не мога да ви опиша какво задръстване имаше,колко народ имаше,това в 8 сутринта.Хората се бяха скупчини на огрооомна опашка ,за да влязат,а вътре магазина беше препълнен,имаше и полиция,която да регулира нещата Crazy.Ама наистина не мога да опиша,аз толкова народ в магазин не бях виждала.

# 728
  • Мнения: 16
а за плевен знае ли някой дали ще откриват лидл днес

# 729
  • Мнения: 5 026
а за плевен знае ли някой дали ще откриват лидл днес
Надали...

# 730
  • Мнения: 1 955
Плевенският Лидъл ще е от втората партида. Днес щели да откриват 15 магазина в разл. градове, а до намсикой декември останалите 25  Shocked

# 731
  • Мнения: 5 026
Плевенският Лидъл ще е от втората партида.
To ние кога ли сме били в първата партида  Crazy

Адаш, как е Кирил?

Честит ден на благодарността на Бенсън и фемили   bouquet

# 732

Общи условия

Активация на акаунт