Оглеждате ли се вече за коледни подаръци?

  • 22 062
  • 241
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 324
В миналогодишната тема имаше страхотни предложения. Рових, рових да я търся, но не я откривам, а съм сигурна, че беше в този подфорум. Имате ли вече заявки и идеи?

Последна редакция: вт, 02 ное 2010, 16:36 от кльомба

# 1
  • Мнения: 9 814
Аз да.
Вече съм се спряла на една поредица енциклопедии на издателство Фют.
За още нещо интересно ще чакам предложения.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 324
На мен ми харесва този планетариум http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.778, но ме притеснява, че CD-то е на английски. Няма да разбере нищо от "как да разпознавате съзвездията, разкройте множество факти за планетите, узнайте древните гръцки и римски легенди, имената на звездите".
Иначе й поръчах това: http://www.tinydeal.com/28-sideslip-design-4-gb-mp3-mp4-mp5-game … h8v2ltoig5j0gd9u1.

# 3
  • Мнения: 9 740
Какво бихте ми предложили за 3 годишно момиченце newsm78

# 4
  • Мнения: 9 814
С какво обича да играе?
Doodle е доста харесван на тази възраст.
Някое интерактивно животинче?
В My toys има много сладки маймунки, баш като истински.

# 5
  • Мнения: 47 991
За малчо- някое допълнение на Томас, ама каката- тя ми е проблема, колебая се между много неща, като се почне от Барби та до нов телефон  Crazy

# 6
  • Варна
  • Мнения: 616
не само мисля, ами вече са и закупени  Mr. Green Сега дозакупувам от името на бабите Simple Smile Мен коледното настроение ме обзема някъде къв средата на септември и започвам и с покупките естествено  Embarassed
Синът ми е на 7г и ще получи Лего Star Wars, щерката\5г\ си е поръчала от лятото сладоледената къща на PlayDo. Тези са основните, но тъй като госпожицата има и РД през декември подаръците нарастват лавинообразно  Mr. Green За РД съм осигурила поръчаното интерактивно пони Star song.

# 7
  • Мнения: 3 479
Тази година май няма да имам проблеми с подаръците. Матей иска Лего и сега е в процес на избиране, а аз надничам в Майтойс да следя цените. За малкият нещо от серията с влакчето Томас. Големият винаги се радва на кеш, но се замислям и за нов телефон, че неговият е ... като оцелял от Втората световна война.

# 8
  • София
  • Мнения: 11 711
Все още не!С подаръците на дъщеря ми няма да бъде трудно,тя вече си дава заявки.Обаче за сина ми...идея си нямам какво да бъде.А 10 дни преди това има и РД.

# 9
  • Мнения: 1 252
оня ден бях в аутлет имаше промоции и се оглрждах...
Все още нямам ясна концепция

# 10
  • Мнения: 7 160
Doodle е доста харесван на тази възраст.
Това е много интересно. В София има ли магазин в който мога да го купя?

На мен още ми е рано за коледни подаръци. А и ни предстои рожден ден в края на месеца.
След това вече ще започна да мисля за Коледа, но ще се оглеждам за идеи отсега. Peace

# 11
  • Мнения: 9 814
Doodle е доста харесван на тази възраст.
Това е много интересно. В София има ли магазин в който мога да го купя?

На мен още ми е рано за коледни подаръци. А и ни предстои рожден ден в края на месеца.
След това вече ще започна да мисля за Коледа, но ще се оглеждам за идеи отсега. Peace

Хиполенд.

# 12
  • София
  • Мнения: 38 523
Габи иска ролери.
Полека-лека се уговаряме, че тая година играчки няма да купувам - и без това сме се затрупали.
Може би дрешки, книжки, такива работи.
И тя има РД по Коледа, така че все някой ще даде и играчки.
Вчера и купих ботушки, пластилин /имаме преса от миналата Коледа и други инструменти/ и разни такива дреболийки.
Преди седмица ни подариха нещо подобно на Дудъл Дейзи, но е по-просто - пластмасови кръгове, в които пъхаш химикалка и рисуваш плетеници и цветя.

# 13
  • Мнения: 7 160
Гос`жа Мафани , благодаря!  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 4 397
И за двамата имам проблем и не знам какво да им купя. Баткото е в процес на мислене и си мени желанията , но малката идея си нямам, та ще следя темата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт