Коя частна кухня да избера?

  • 4 211
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
Здравейте мами. Моля ви помогнете ми в избора на частна кухня. От коя сте доволни, от коя не   Thinking
Да не е прекалено скъпа, да държат на качеството.  Hug

# 1
  • Мнения: 7 947
Ползвахме Хер Бебе с доставка до вкъщи. Повече от доволна съм. Пробвали сме държавна млечна и от една ясла сме взимали - беше ужасно и въобще не можеше да се сравнява с частната. Но това беше преди 2 години и повече.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 517
Виж в Хранене с млека за кърмачета, захранване - има доста теми за частни кухни. Важно е и от кой град си, разбира се - опитай няколко, виж детето как ги приема и тогава вземи решение  Peace

# 3
  • Мнения: 258
Благодаря на Вилико за включването!
За София става въпрос.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 079
Малката така и не стигна до кухня. Готвехме и, прояде от нашТе манджи...
Баткото си отрасна с държавна, после Хер бебе, взимах му от Мадрид, там ми беше офисът и ми беше много удобно. Готвеха вкусно и разнообразно. Peace (Инфото ми е от преди 3 години обаче... Rolling Eyes)

# 5
  • Мнения: 1 167
Аз съм доволна от Хер Бебе - точни са  Peace

# 6
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ние бяхме на Ози. Бях много доволна, малкия също - хапваше си с кеф. Ползвах услугата да ми носят вкъщи храната.

# 7
  • Мнения: 371
Пробвали сме Джуниър, Мама Люси  - не сме доволни, храната беше отвратителна.
Сега взимам Ян Бибиян и детето я харесва. Разнообразно и вкусно готвят Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 10 825
Чета, че сте доволни от Хер бебе. Това много ме изненадва. Едно време - преди 4 години те бяха единствената частна кухня с доставка. Взимах храна от тях и.... нямаше такава гнус Sick - само брашно и вода им бяха "манджите". След това се появиха Ози и веднага се прехвърлих при тях. Бях много доволна!
Наистина се радвам ако покрай нароилата се голяма конкуренция Хер бебе са се стегнали и са започнали да готвят вкусно и разнообразно Hug

# 9
  • Мнения: 15
Ползвала съм Мама Люси и Ян Бибиян. От Ян бях по-доволна. Но скоропак ги опитах и малко се разочаровах и от тях...

# 10
  • Мнения: 3 634
Цяла година ползвах Ози с доставка до дома и бях много доволна. После реших като разнообразие да сменя с Хер Бебе и не бях доволна. Много претенции за доставките, разменяхме си непрекъснато бурканчета защото нямаха опаковки за еднократна употреба, носеха без да съм поръчвала, цупеха се когато поръчвах през ден .... храната беше добра, но другите проблеми ме отказаха.  Tired

# 11
  • Мнения: 69
Аз взимам от Ози и Ян бибиян-като цяло съм доволна Peace -редувам като зациклят Wink

# 12
  • Мнения: 7 162
Учудвам се, че има доволни от кухня Ози, но явно е въпрос на вкус и предпочитания.
Кремчетата им бяха под всякаква критика- втечняваха се половин час след като ми донасяха храната и ставаха единствено за пиене. Shocked
От Джуниър бях по-доволна. Peace

# 13
  • Мнения: 411
Взимала съм храна от Ози с опция доставка. Десертите им бяха отвратителни, иначе супичките и основното ядене бяха сносни, менюто беше разнообразно. Лошото беше, че храната е опакована в пластмасови опаковки, от тези порестите, освен това доставката ставаше в интервала 11.30 - 12.30, т.е. време в което детето вече следва да се храни.

# 14
  • Мнения: 7 162
Лошото беше, че храната е опакована в пластмасови опаковки, от тези порестите, освен това доставката ставаше в интервала 11.30 - 12.30, т.е. време в което детето вече следва да се храни.
Thinking
Вкъщи идваха в интервала 9.00-9.30 ч.
Взимах от там само една седмица и се отказах. Синът ми не ядеше почти нищо.

Общи условия

Активация на акаунт