Лондон - 2

  • 69 288
  • 741
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 784


Като препоръка от предната тема към всички "лондончани" Simple Smile - вълнуващи и незабравими спектакли!

# 2
  • Мнения: 4 422
Колко е продължителността на 1 мюзикъл ориентировъчно?

# 3
# 4
  • Мнения: 3 215
Вени, мерси за новата темичка! Бухвам се веднага  Mr. Green
За продължителността на мюзикъла - не помня точно, но имаше 15-тина минутна пауза в един момент (ние гледахме Мръсни танци - препоръчвам го с две ръце ..и два крака  Laughing) Може би около 2 часа беше всичко  Thinking

# 5
  • Мнения: 4 784
Проивет Олди!  Hug

За продължителността мисля, че беше около два часа и половина.

# 6
  • София
  • Мнения: 9 977
Страхотна тема, veni9,   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 902
  bouquet

# 8
  • Мнения: 119
Продължителността е различна за различните представления.
Ако сте добре с езика има и невероятни постановки.

# 9
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ще ме навиете да отида на мюзикъл някой път.На мен ми се ходеше на премиера,е не баш премиера,следпремиера на Хари Потър,последния филм,но само знам през ноември в Лондон.Откъде да видя инфо,някой знае ли?

# 10
  • Мнения: 592
Тази година май Коледата ще е на Лондонска картичка -  newsm45 ... гаден запис в темата, а?

# 11
  • Мнения: 124
Тази година май Коледата ще е на Лондонска картичка -  newsm45 ... гаден запис в темата, а?

Искаш ли да те накарам да спреш да плачеш Simple SmileSimple SmileSimple Smile По добре на картичка, отколкото в 1 самолет с мен   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

"Мръсни танци" беше 2 часа и 30 мин. С 15 мин. почивка!

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 376
Здравейте!
Може ли и аз да се присъединя към вас? Wink
Замислила съм се за НГ в Лондон - от 29.12 до 4.01.
Изчетох по - голямата част от предишна тема, но не намери няккави идеи за приемливи места за спане. Ние ще сме и с малката ми дъщеря - на 4г.
Ако на някой му хрумне нещо - ще се радвам да сподели.  Hug На някакво сравнително по - централно място...
От друга страна се чудя дали няма да е по - добре след 5.01 да заминем..дали няма да е по - спокойно? Че си представям какво ще е по маггазините, по музеите, то може и да не работят някои...
Споделете - който е бил там по НГ!  Laughing

# 14
  • Мнения: 5 695
Да не пропусна темата,че ми предстои пътуване до Лондон!

Общи условия

Активация на акаунт