Моля за помощ !!!

  • 1 808
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Аз съм момиче на 12. Майка ми е в Кипър и живея при баба си.Не съм се свързвала с него от 6 години.Възможно ли е мама да ме изведе извън България без негово разрешение? 

П.С. - ако темата не е за тук, моля за извинение!

# 1
  • Мнения: 7 325
Ако питаш дали можеш да излезеш извън страната с майка си без разрешението на баща си не Ясенце, не можеш. Има тема в която си говорихме и обсъждахме процедурите и има много инфо. Ако те интересува можеш да я потърсиш. За съжаление, ако няма разбирателство между родителите трябва да се намеси съда. 

# 2
  • Мнения: 897
Ако питаш дали можеш да излезеш извън страната с майка си без разрешението на баща си не Ясенце, не можеш. Има тема в която си говорихме и обсъждахме процедурите и има много инфо. Ако те интересува можеш да я потърсиш. За съжаление, ако няма разбирателство между родителите трябва да се намеси съда. 
Едва ли ще се ориентира да търси темата. Може ли линк. И мен ме интересува.

# 3
  • Мнения: 7 325
Голяма мъка ще е да търся защото нета ми е много зле, зависи какво точно те интересува има две теми на първа страница. Има една мама Zon, погледни в публикациите и  дала е много точно инфо за нещата.

# 4
# 5
  • Мнения: 1 931
Ако бащата не даде декларация и съгласие за паспорт, това се прави по съдебен ред.  КЪсмет на всички ви.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=520214.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=473807.0
Тези две теми са за това.

# 6
  • Мнения: 258
категорично не става без декларация със съгласието на бащата!Вадила съм такава за дъщеря ми преди години,знам със сигурност.

# 7
  • Мнения: 145
Крис, не си права. Може и без съгласието на бащата, но трябва да стане по съдебен път. Решението на съда замества неговото съгласие и може да се извади задграничен паспорт. Също със съдебно решение, детето може да напусне страната и без съгласието на бащата. 

# 8
  • Мнения: 258
възможно е да не знам за този вариант и за това се извинявам,поне на мен никой не ми беше казал ,ако имах представа ,нямаше да търся бащата на дъщеря ми преди години ,да го издирвам с полиция,и така нататък,но когато липсва инфо е така.Тогава успех на момичето и дано по скоро отиде при майка си!

# 9
  • Мнения: 513
много полезна информация  Hug някой от вас печелил ли е подобно дело?

# 10
  • Мнения: 7
здравеи те на сички незнам тук се се пише за моя проблем.моля за помощ аз съм самотна маика с две деца живея на квартира и ми е много трудно да се справя. имам момиче 6г. тя е първи клас но в момента не ходи на училище защото няма дрехи и обувки аз и купих с децките които  получавам малко тетратки и др. но нестигнаха за нищо моля ако имате някакви дрешки и също и за бебето то е 11 месеца много ще съм ви благодарна благодаряви преварително Embarassed newsm30 newsm20 easter 

# 11
  • Мнения: 411
сивестър123, пиши поне от кой град си.

Ако си от София дай ми на лични адреса си, имам дрешки за по-голямо момиченце, ще помогна.

# 12
  • Мнения: 513
в кой град си? ще ти помогна!!!

# 13
  • Мнения: 7
живея дружба 1 бл. 5 ет.1 хв. в ап.51 много ви благодаря за помоща newsm44 smile3525 smile3541

# 14
  • Мнения: 2 723
Мога дрешки за дребното да ти изпратя.
Казвай от какво имаш нужда, или нямаш претенции Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт