SUPERNATURAL - Sweeter than heaven, hotter than hell

  • 25 257
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 040
Добро ви утро след снощната гореща снимкова сесия! Одобрявам  smile3521, само мъъънинко повече Дийн да имаше, щеше да е още по-хубаво.

Галче, суперски снимки си изнамерила!  Hug

Мон дю, ке бел снимкен smile3544 !
Ма шер мадмоазел КраулИ, Hug
Же Ву волЕ ремерсЕ пор льо фантастИк сайт, ке ву споделЕ с нами сe жур. Же цъкЕ тук-тамЕ и же аммирЕ тре боку снимкен, ке навлажнЕ... майнен Очен, мадмоазел КраулИ, майнен Очен от плезир. Както Ву вече знаетЕ, мадам ИмпалА ги ем тре гранд... льо снимкен и не самo. So мерси боку   bouquet   bouquet   bouquet .
Мадмоазел ИмпалА, тре добре го шпрехате есперантото  Hug. И майне очен се навлажнЕ от плезир ем от рир  Joy Joy Joy

# 676
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Привет на всички!   bouquet

Уф, изтрещях без епизодче тази седмица...И в израз на възмущение излезе това:

За мезе ни взеха вече –   newsm11
епизодче ново няма,
следващото е далече,
ах, тъга, тъга голяма!

Възмутена съм ужасно  smile3512
и от гняв дори заеквам,
в кожата ми ми е тясно
(знаете какво намеквам),

искам екшън, искам врява,
(хляб и правда за народа!!!),
кой ли с нас се подиграва?
Дайте си ни епизода!!!  smile3513

# 677
  • Мнения: 312
Готино е, Зимна роза Simple Smile

Злата, малко Дийн, но качествен Wink
Impala, за свое очудване всичко ти разбрах, явно общата лудост, ъъ страст ме прави полиглот.

Момичета, вчера осъзнах, защо всъшност Дийн е по-харесвания от братята, въпреки че Сам е също прекрасен пък и като тяло е с едни гърди(или плочки, или гръб)напред.
Просто Дийн има онзи поглед който казва на всяка жена че е прекрасна. Имам предвид, че когато зяпа или сваля мацки целия излъчва одобрение и чар. Много мъже като оглеждат жени изглежда мръснишко или дори гадно - оставаш с лепкаво чуство, а когато го прави Дийн е сякаш се наслаждава на произведение на изкуството, с което би се овъргалял в сламата - нещо като палав естет Embarassed.
Уф не мога да го обясня добре сега, а вчера така ясно ми проблесна Thinking

# 678
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
... а когато го прави Дийн е сякаш се наслаждава на произведение на изкуството, с което би се овъргалял в сламата - нещо като палав естет Embarassed.

Аз те разбрах и съм много съгласна Grinning Peace (въпреки че ако те намират за произведение на изкувството едва ли ще искат да те овъргалят в сламата, но схванах идеята Wink) "Палав естет" е нов и много свеж никнейм за нашият Патрон Joy

# 679
  • Мнения: 630
Майне глазе трули блайде направо брррр


Момичета, вчера осъзнах, защо всъшност Дийн е по-харесвания от братята, въпреки че Сам е също прекрасен пък и като тяло е с едни гърди(или плочки, или гръб)напред.
Просто Дийн има онзи поглед който казва на всяка жена че е прекрасна. Имам предвид, че когато зяпа или сваля мацки целия излъчва одобрение и чар. Много мъже като оглеждат жени изглежда мръснишко или дори гадно - оставаш с лепкаво чуство, а когато го прави Дийн е сякаш се наслаждава на произведение на изкуството, с което би се овъргалял в сламата - нещо като палав естет Embarassed.
Уф не мога да го обясня добре сега, а вчера така ясно ми проблесна Thinking
Ламята, чак вчера ли Joy
По принцип те разбрах, ясно ми е. Дийн е мъж, с който всяка иска да бъде, въпреки че знае, че после ще плаче - лично мнение. Типичният бед бой, но не като тези на Мартин Скорсезе hahaha, с теб е, целува те, прегръща те, шепне ти на ушенцето и в същото време с едно око поглежда встрани, където минава някоя друга готина мадама и се чуди дали има начин да й вземе телефона.
По принцип обожавам този тип, срещала съм съм го само един пъти в живота си (не Дийн, де Joy), жалко, че са толкова малко на брой, за разлика от сълзите, които бяха доста повече Grinning, но пък какви спомени...Та така за Дийн...

# 680
  • Мнения: 2 040
Ламята, това е за теб от палавия естет  Hug


Изи, и на мен много ми харесва, пък и така му тичка на Патрона да е палав естет  Laughing

Розичке,   bouquet! За съжаление ще ти се наложи да пишеш още такива през декември  Sad.

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 13:09 от Злата с метлата

# 681
  • София
  • Мнения: 6 219
... а когато го прави Дийн е сякаш се наслаждава на произведение на изкуството, с което би се овъргалял в сламата - нещо като палав естет Embarassed.

Аз те разбрах и съм много съгласна Grinning Peace (въпреки че ако те намират за произведение на изкувството едва ли ще искат да те овъргалят в сламата, но схванах идеята Wink) "Палав естет" е нов и много свеж никнейм за нашият Патрон Joy

Иха! Забравяте чаровната усмивка... То да беше само погледа... но да погледът му е особено прикрасен...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Не бих го обяснила по - одбре и напълно разбирам описанието.

На мен Сами ми изглежда някак малък (въпреки теракота, гърба, гърдите и ръста), някак недорасъл, като момче...

Докато Диин е МЪЖ!

# 682
  • Мнения: 312
Мерси Злата  bouquet
Опитвам се веднага да вмъкна и палавия естет в подписа си.

# 683
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Розичке,   bouquet! За съжаление ще ти се наложи да пишеш още такива през декември  Sad.

Щом трябва ще пиша. Mr. Green
Накрая ще напиша и едно гневно пИсмо до екипа на филма....
Даже и сценарий ще им пратя за в случай, че са се изчерпали от към идеи.  Laughing
Важното е да си получаваме редовно дозата, за да няма абстиненции и свързаните с това неудобства...

# 684
  • Мнения: 6 388
Зимна роза,

   bouquet

Apocalyptic city,

Такъв тип мъж - 'професионален ловец' - е много лесно да бъде 'изигран', 'надхитрен' точно чрез неговата игра и тогава той ще запомни тази, с която не му се е получило - личен опит. Друг е въпросът дали си заслужава времето и усилията Rolling Eyes .

На мен Сами ми изглежда някак малък (въпреки теракота, гърба, гърдите и ръста), някак недорасъл, като момче...

А според мен, поне в първите сезони, Сам беше емоционално по-зрял от брат си в отношението към жените. Но не упреквам Ди-й-йн: за техния начин на живот, с тяхната професия неговият е може би единствения възможен вариант за 'връзка'.

# 685
  • Мнения: 3 818
На мен Сами ми изглежда някак малък (въпреки теракота, гърба, гърдите и ръста), някак недорасъл, като момче...

А според мен, поне в първите сезони, Сам беше емоционално по-зрял от брат си в отношението към жените. Но не упреквам Ди-й-йн: за техния начин на живот, с тяхната професия неговият е може би единствения възможен вариант за 'връзка'.
По принцип Сам е емоционално по-зрял от брат си, не само в отношението към жените. На Дийн са му на друго място силните страни Simple Smile

# 686
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
На мен ми харесва, че двамата са различни. Така взаимно се уравновесяват и се запазва биполярния модел (нещо като бог и дявола в църквата. Ех, няма да съм аз, ако не намеся тези неща  Mr. Green).
Иначе какво щеше да стане?
Ако и двамата бяха първосигнални, щяха да пуцат наред и да се получи евтин екшън а ла Стивън Сегал. До края на първи сезон Жълтоокия и вся осталная сволоч щеше да предаде богу дух и сериалът щеше да свърши.
Ако и двамата бяха твърде емоционални, щяха да ронят сълзи преди да отстрелят някоя гад, ако изобщо се стигне до отстрел. И после два часа щяха да прекарат в обсъждане и анализ на създалата се ситуация.

# 687
  • Мнения: 6 388
На Дийн са му на друго място силните страни Simple Smile

А именно Wink ?

Тук се опитвам да разбера от градинарска гледна точка кое все пак му признавате на изпържителя на феи, които на всичкото отгоре са му се появили по... крила Laughing .

Ако и двамата бяха първосигнални, щяха да пуцат наред и да се получи евтин екшън а ла Стивън Сегал.


Фабио и Дуейн-Арнолд Уинчестър Mr. Green . Тея двамата щяха да ми разбият лагерите Joy . Жалко Слава богу, че не са те Crazy .

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 14:32 от Impala

# 688
  • София
  • Мнения: 6 219
На мен Сами ми изглежда някак малък (въпреки теракота, гърба, гърдите и ръста), някак недорасъл, като момче...

А според мен, поне в първите сезони, Сам беше емоционално по-зрял от брат си в отношението към жените. Но не упреквам Ди-й-йн: за техния начин на живот, с тяхната професия неговият е може би единствения възможен вариант за 'връзка'.
По принцип Сам е емоционално по-зрял от брат си, не само в отношението към жените. На Дийн са му на друго място силните страни Simple Smile

На мен хич не ми хареса Сами "искам татко, искам татко" Дийн му казва "дай да свършим работата и татко ще дойде" Е, не! Сам продължава с тоя татко. Може би просто моят тип мъж не е това.
Наистина на Дийн отношението към жените е някак единствения начин.
Като цяло си му личи, че е по - големият брат.

И хубаво Сам е по - емоционално зрял, ама тръгна баш след тая дето не трябва. Ама то това защото сериал трябва да стане!!!

# 689
  • Мнения: 2 040
По принцип Сам е емоционално по-зрял от брат си, не само в отношението към жените.
Беше по-зрял. Сега след една година семействане Дийн порасна.
И аз като Импала чакам да чуя силните страни на Дийн от градинарска гледна точка.

На мен хич не ми хареса Сами "искам татко, искам татко"
Да му се чудиш и на него защо му е този татко
  Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 14:26 от Злата с метлата

Общи условия

Активация на акаунт