Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 51

  • 35 138
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 19
Здравейте! Аз съм репортер от бТВ и се интересувам от турските сериали. Или ако трябва да съм по-точна - от "Листопад" Simple Smile Утре е последният епизод, който ще излъчваме тази година (от следващата година Листопад продължава:)))). Заради това аз искам да направя в Новините разговор на живо с почитатели на сериала! Затова ви моля - ако имате интерес да кажете в ефир защо "Листопад" е толкова хубав сериал - моля, сържете се с мен. Става въпрос за утре - 26.11, 19:00 часа. Моята идея първоначално беше да се съберем на улица "Листопад" в София:))) Но разбира се, съгласна съм да се видим, където и вие предложите...стига да сте съгласни, разбира се!  Може да ми пишете на kr.vladimirova@gmail.com! Ще се радвам на вашите отзиви!


Ха! Сетихте се най-после че Листопад има почитатели! Хайде, софийски съфорумци, отидете утре и им кажете точно какво мислим по въпроса за спирането на Листопад!  #Cussing out

# 736
  • Мнения: 1
Доста се чудих дали въобще е уместно да пускаме анкета в новата тема при дадената ситуация (утре е последният епизод по БТВ).
Но щом искате за Лейля, може. Аз обаче бих задала въпроса другояче
“Защо Лейля не се връща при Оуз?“
E то е ясно защо. Да не вземе Али Ръза пак да се откаже от нея  hahaha hahaha hahaha

# 737
  • Мнения: 265
А и то се очертава утре да е последната серия за тази година ... следващата сряда е 1 декември. Утре ще се прощаваме с  Листопад поне за тази година!

 Ехх защо не съм в София ... ще им разкажа играта. Направо ще ме взематр за участвам там във скритите сцени без дубльор!

 Стига с тази  Лейля !!!!

Аз предлагам всеки да направи подарък на Умут. Или нещо свързано с часовника или обрязването му!
 Нека има поне една анкета за него ...

# 738
  • Мнения: 342
Ха! Сетихте се най-после че Листопад има почитатели! Хайде, софийски съфорумци, отидете утре и им кажете точно какво мислим по въпроса за спирането на Листопад!  #Cussing out

Тук софиянките са на ход.  Flutter
Макар, че лично аз не им разбирам логиката на БТВ.  newsm78
Пъро спират филма и после правят анкета, защо филма бил толкова хубав.  Thinking
Като е толкова хубав защо го спират?  Crossing Arms
Поне да дадат до края 4 сезон.  Tired
Вярно Умут заслужава поне 1 анкета. Голям е сладур.  Heart Eyes

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Здравейте! Аз съм репортер от бТВ и се интересувам от турските сериали. Или ако трябва да съм по-точна - от "Листопад" Simple Smile Утре е последният епизод, който ще излъчваме тази година (от следващата година Листопад продължава:)))). Заради това аз искам да направя в Новините разговор на живо с почитатели на сериала! Затова ви моля - ако имате интерес да кажете в ефир защо "Листопад" е толкова хубав сериал - моля, сържете се с мен. Става въпрос за утре - 26.11, 19:00 часа. Моята идея първоначално беше да се съберем на улица "Листопад" в София:))) Но разбира се, съгласна съм да се видим, където и вие предложите...стига да сте съгласни, разбира се!  Може да ми пишете на kr.vladimirova@gmail.com! Ще се радвам на вашите отзиви!


Ха! Сетихте се най-после че Листопад има почитатели! Хайде, софийски съфорумци, отидете утре и им кажете точно какво мислим по въпроса за спирането на Листопад!  #Cussing out
Сетили се те, дръжки #Cussing out Ако се баха сетили щяха да си направят нормална програмна схема, така че хем да си запазят листопадската аудитория, хем да привлекат нова чрез "Забранения плод"... ама де акъл в кухите им тикви #2gunfire

А и много интересно 'съвпадение' - уважаемата госпожа Кристина Владимирова току-що се е регнала във форума и търси хора да си прави интервюто за утрешните новини, при това иска да го направи на живо (предвид часа на 'срещата'). Искам само да попитам бТВ след като е уж най-голямата и уважавана ТВ в България, толкова ли не предоставя на служителите си фирмена електронна поща (edi-koj-si@btv.bg), че се налага ползването на Gmail Thinking Laughing Sunglasses... Това ми намирисва на шегичка или направо партенка Outta Joint newsm78 Twisted Evil

# 740
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз съм репортер от бТВ и се интересувам от турските сериали. Или ако трябва да съм по-точна - от "Листопад" Simple Smile Утре е последният епизод, който ще излъчваме тази година (от следващата година Листопад продължава:)))). Заради това аз искам да направя в Новините разговор на живо с почитатели на сериала! Затова ви моля - ако имате интерес да кажете в ефир защо "Листопад" е толкова хубав сериал - моля, сържете се с мен. Става въпрос за утре - 26.11, 19:00 часа. Моята идея първоначално беше да се съберем на улица "Листопад" в София:))) Но разбира се, съгласна съм да се видим, където и вие предложите...стига да сте съгласни, разбира се!  Може да ми пишете на kr.vladimirova@gmail.com! Ще се радвам на вашите отзиви!


Ха! Сетихте се най-после че Листопад има почитатели! Хайде, софийски съфорумци, отидете утре и им кажете точно какво мислим по въпроса за спирането на Листопад!  #Cussing out
Сетили се те, дръжки #Cussing out Ако се баха сетили щяха да си направят нормална програмна схема, така че хем да си запазят листопадската аудитория, хем да привлекат нова чрез "Забранения плод"... ама де акъл в кухите им тикви #2gunfire

А и много интересно 'съвпадение' - уважаемата госпожа Кристина Владимирова току-що се е регнала във форума и търси хора да си прави интервюто за утрешните новини, при това иска да го направи на живо (предвид часа на 'срещата'). Искам само да попитам бТВ след като е уж най-голямата и уважавана ТВ в България, толкова ли не предоставя на служителите си фирмена електронна поща (edi-koj-si@btv.bg), че се налага ползването на Gmail Thinking Laughing Sunglasses... Това ми намирисва на шегичка или направо партенка Outta Joint newsm78 Twisted Evil
Много ясно, че е нечия шегичка. И от БТВ точно в 23:30 ще си търсят хора за репортаж на следващия ден. Ако Кристина Владимирова наистина е репортер на БТВ да го докаже по някакъв начин.

# 741
  • Мнения: 4 607
Това ми намирисва на шегичка или направо партенка Outta Joint newsm78 Twisted Evil
Абсолютно и на мен. Wink

# 742
# 743
  • Мнения: 77
Здравейте! Аз съм репортер от бТВ и се интересувам от турските сериали. Или ако трябва да съм по-точна - от "Листопад" Simple Smile Утре е последният епизод, който ще излъчваме тази година (от следващата година Листопад продължава:)))). Заради това аз искам да направя в Новините разговор на живо с почитатели на сериала! Затова ви моля - ако имате интерес да кажете в ефир защо "Листопад" е толкова хубав сериал - моля, сържете се с мен. Става въпрос за утре - 26.11, 19:00 часа. Моята идея първоначално беше да се съберем на улица "Листопад" в София:))) Но разбира се, съгласна съм да се видим, където и вие предложите...стига да сте съгласни, разбира се!  Може да ми пишете на kr.vladimirova@gmail.com! Ще се радвам на вашите отзиви!


Абе Вие наред ли сте? Не стига, че ни прецаквате ами и ще Ви правим услуги.  #2gunfire



# 744

Общи условия

Активация на акаунт