Лакове за нокти - тема 20

  • 52 008
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 182
Това е юбилейна 20 тема!
Да ни е честита! Лаковете ви да растат със скоростта на изписване на темите! Hug  bouquet







# 1
  • Мнения: 2
Densi,благодаря.Не нося черни лакове

# 2
  • Мнения: 372
Здравейте, момичета!
До сега само четях, но смятам да се включвам активно вече.
  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 6 219
Нося черен лак много рядко.
Общо взето само графитено черен. Този на Есенс тотално много ме задоволява.

# 4
  • Мнения: 2 229
И аз по-скоро не нося черен лак. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 001
Никога не съм носила черен лак  Peace

Дени   bouquet да ни е честита 20тата юбилейна тема  Hug

# 6
  • Мнения: 1 424
Денси, страхотна темичка   bouquet посветена на един от любимите ми цветове.
Аз обичам черен лак и нося често, което ме подсети, че моят черен стана сив и трябва да си купя нов...още следобяда ще си поправя грешката Mr. Green Laughing

# 7
  • Мнения: 31 182
Подаръка и почерпката за 20 тема! Hug

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Честит ни юбилей, ама за пожеланието - пу-пу да не става, че достатъчно имаме вече hahaha

Записвам се с едно разкошно сиво (благодарение на една разкошна съфорумка  bouquet) на Еси:

(малко съм си оставила ръцете, ама бързах Embarassed)

П.С. Денси - страшен подарък Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 5 656
Нося черен лак, дори наскоро се сдобих с легендарния черен холограм на КА, но още не съм стигнала до него да го изпробвам, защото намазах другата нова придобивка - Перфект 75, като идея се доближава до Спейс Кадет на Орли, но нюансите са кафяво, виненочервено и тъмнозелено - някакъв странен майски бръмбар  Mr. Green

А тези ръкавички с ноктите са ми ужасно страшни  newsm43 като хищни животински лапи...

# 10
  • София
  • Мнения: 90
Ааа Денси това пожелание не ми харесва много много Laughing
Не че имам нещо против многото лакове,ама какво ще ги правя всичките.

Аз пък вчера тъкмо установих,че не се харесвам с черен лак.То имам само един много тъмно графитено сиво черен със сини частички. Ама не е за мен черното,та мисля да го пусна скоро в размените Simple Smile

На други хора харесвам черен лак,но като е поддържан,а не олющен до умопомрачение #Crazy Sick

# 11
  • Мнения: 0
Хайде честито! Hug
Крем черно не нося, имам един-единствен черен блестящ и него много си го обичам:



Брада, това не е ли синьо?  newsm78 Много е хубаво! Как се казва?

# 12
  • Мнения: 850
никога не съм имала черен , въпреки манията ми към лакове ... може и скоро да се сдобия , зане ли човек . Преди 3 години и червени никога не бях слагала  Flutter

# 13
  • Мнения: 1 711
            Атти, точно качвах снимки на въпросния Перфект 75. Наистина се доближава леко до въпросния Спейс кадет, ето и снимки  ( става въпрос за лака в шишенцето)  Wink :

Но цвета няма как да се долови съвсем, има толкова много нюанси...

# 14
  • Мнения: 519
чудна темичка -   bouquet

http://media.snimka.bg/7617/021489319.jpg
и аз не харесвам черни лакове. Този е най-тъмният, който ползвам, но той е по-скоро тъмно сив.

Общи условия

Активация на акаунт