Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 53

  • 38 012
  • 775
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 15 469
   Сега се замислих, с какви пари ще живеят там? И как така стана Джейда да продава къщата?

Митхат даде пари на Шефкет, за да си стъпят на краката.


  Шефкет не ги ли отказа?

# 766
  • София
  • Мнения: 627
Шевкет не взе парите  Confused

# 767
  • Мнения: 1 281
Шевкет не взе парите  Confused

Това го изтървах, че се ядосах. Извинявайте. Sad

# 768
  • Мнения: 186
И аз не съм доволна от финала, който си остана отворен. Очаквах много повече.
Нито Оуз видя дъщеричката си, само каза на Шефкет да се грижи за нея, нито имаше развръзка с къщата, а за капак и Али Ръза умря без да успее да види сина си. И  какво стана, тези от които нищо не става се връщат на село ?! Изобщо отвратителен финал!!!


Да, след толкова серии, толкова вълнения, друго трябваше да е !!!

# 769
  • София
  • Мнения: 627
 Мнооого Тъжен финал , особено когато видях че Али Раза е умрял .... лелее , пооплаках си тогава , стана ми тъжно и когато Шевкет гледаше отстрани сватбата на Седеф  Cry Cry Cry Cry

ПП Някой забелязва ли обаче колко народ четат темата , а иначе по това време има 2 3 4 човека

# 770
  • Мнения: 1 281
Мнооого Тъжен финал , особено когато видях че Али Раза е умрял .... лелее , пооплаках си тогава , стана ми тъжно и когато Шевкет гледаше отстрани сватбата на Седеф  Cry Cry Cry Cry

ПП Някой забелязва ли обаче колко народ четат темата , а иначе по това време има 2 3 4 човека



123 eli, angy2707, Bonita, cuca-vasko, cveteto_123, danilaleva, Detentse, ibirbyf, Ivana_My_Life, kassandra810107, koricimu, ldi64, lora666, maia_a, maraq, marsy-darsy, mimen4ence, missoni, moon_spell, MyTpu4ka, n_a, qnence, simba889, summer rain, taamaraa, vania_varbanova, zaicheto_didi, александрия, светломира, стаси72, Швейк (+ 2 Скрит/и) и 41 Гости преглежда(т) тази тема.

Нормално, всички кършихме пръсти за финала, ама...  Sad

Лека нощ от мен!

# 771
  • Мнения: 18
МОЛЯ ВИ НЯКОЙ НАБЪРЗО ДА МИ ПРЕРАЗКАЖЕ  Confused

# 772
  • София
  • Мнения: 15 469
   Намерих къде е Адапазаръ  - http://www.map-of-turkey.co.uk/map-of-adapazari.htm

  Аз се разревах и когато Седеф отиде да целуне ръка на Али Ръза и му каза,че много го обича! Поне нея видя булка и щастлива!

# 773
  • Пловдив
  • Мнения: 3
МОЛЯ ВИ НЯКОЙ НАБЪРЗО ДА МИ ПРЕРАЗКАЖЕ  Confused
Освободиха Шевкет, затвориха Оуз, Неджля се разведе, Седеф се омъжи, Али Ръза почина, а Шевкет, Лейля с бебето, Айше и Хайрие заминаха да живеят в Трабзон... Откъдето дошли, там отишли... Само че без Али Ръза Cry Cry Cry

Утре в блога ще преразкажа подробно със снимки финала... Сега с Алабала&Ники подготвяме набързо нова тема, че тук сме вече на 52 страница...

# 774
  • София
  • Мнения: 627
За Тези които не успяха да гледат сериата http://www.youtube.com/watch?v=NB47qspRr6A 1-ва част
http://www.youtube.com/watch?v=5I4gCDnyhRY - 2-ра част
 newsm45

# 775
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА 54  Peace

Общи условия

Активация на акаунт