За Goodreads

  • 66 153
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 300
Прочетох тук за онлайн читателските дневници и се регистрирах в Goodreads. Тъй като там има опция за приятели и споделяне на мнения, би ми било приятно да чета чужди отзиви за книги. Знам, че сигурно ще е трудно, тъй като хората имат различен вкус, а и различен достъп до заглавия. Все пак ако и някой друг сметне идеята за добра, бих се радвала да направим 'литературен кръг' .
Моето потребителско име е r0ksi.

С една съфорумка вече се намерихме, затова ми дойде идеята да пиша тук.

# 1
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
и аз ползвам Goodreads , но чрез фейсбук. и приятелите ми са тези от френдлистата, които използват също приложението. как мога да те адна?  newsm78

# 2
  • Мнения: 212
Аз използвам Visual Bookshelf във FB, но май никой от приятелите ми не го ползва, ще се радвам да споделяме мнения в Goodreads.
Рокси, добавих те.

# 3
  • Мнения: 4 300
Да, благодаря  Hug
За това как точно се търси нямам идея  Embarassed, аз още се моткам да добавя книгите, които съм чела. Реших да не започвам начисто и цъкам ли, цъкам.

# 4
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 820
Пуснах търсачката и наизкочиха няколко адреса

# 5
  • Мнения: 6 993
Подозирах, че си ти, Рокси, като си видях имейла тая сутрин. Сега ще те добавя.
eowynofrohan съм аз Simple Smile
Трябва да започна да си го ъпдейтвам.
Никак ме няма в ревю-тата. Confused

# 6
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 820
Как да ви намеря?

# 7
  • Мнения: 6 993
Miriel, в горната дясна част на страницата има бутонче find. Пишеш ника и намираш. Страницата с резултатите дава табове, натискаш people и трябва да видиш хората с този ник  Peace

# 8
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 820
Аз мислих, че трябва да търся група. Ще се опитам да открия някоя. Laughing

# 9
  • Мнения: 799
И аз тук - вчера откарах 1 час да чета и ад-вам книги, а съм толкова далеч от финала...
Ник-ът ми е pachikrak

Кейси, жива да си за този линк   bouquet

# 10
  • Мнения: 212
Аз и там съм Фреш, ако някой реши да ме добави.

Хубаво е човек да си води такъв дневник, аз на моменти забравям дали съм прочела дадена книга  Joy

# 11
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 820
Аз съм Miriel Wink


Като гледам повечето профили са с английски корици. И аз ли трябва да ги слагам на английски?

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 20:19 от Miriel

# 12
  • Мнения: 799
Аз ги маркирам на английски. Добре, че помня автори, че доста често заглавието на БГ няма нищо с оригиналното (нямам нищо против това, де).
Може да се създават групи от приятели.

А има ли някакъв начин когато прибавяш книга да не ти отваря всеки път досадния прозорец за коментари?

# 13
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 820
Радвам се, че имам вече приятели в този сайт  bouquet  Един въпрос - нещо съм сбъркала при регистрацията и излизам че съм на 50 години ooooh!

# 14
  • Мнения: 572
Може ли по-подробно за какво иде реч?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт