Мълчаливите мъже

  • 14 066
  • 105
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Каня мъжете, да се присъединят към една темичkа ,в която разискваме вашето мълчание. Mr. Green
Заповядайте ,много ще ни е приятно, да чуем и вашето мнение......ако може да ви накараме ,да говорите! Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=550652.msg17268589#msg17268589

# 1
  • Мнения: 233
Моят е по действието,беше мълчалив.Но сега след толкова години,монетата се обърна. Tired

# 2
  • Мнения: 1 704
Само като видях от къде ти е линка по темата... и рязко ми се отщя да участвам.. що ли Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 175
Не знам точно защо ,но едно мога да кажа,линка днес беше публикувам в Face и от там го видях....не са ми запознати сайтовете в България и за това не мога да гi категоризирам.Исках да вмъкна и приложение на книгата Мъжете са от Марс а жените от Венера,но го оставих за по нататък ,да видя как сте се развие темата.

# 4
  • Мнения: 81
Сори, ще остана мълчалив по темата - в СО няма как да пиша, че недостига квотата от постинги...  Confused

# 5
  • Мнения: 1 081
Сори, ще остана мълчалив по темата - в СО няма как да пиша, че недостига квотата от постинги...  Confused

Почерпи се от моите  Flutter

# 6
  • Мнения: 81
Сори, ще остана мълчалив по темата - в СО няма как да пиша, че недостига квотата от постинги...  Confused

Почерпи се от моите  Flutter
Ти пък, вместо да сипеш по едно (ли)глю вайн, черпиш с постинги...  Crossing Arms

# 7
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Бе аз колко пъти да ви казвам да ме викате, кат пиете, бре?!  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 81
Кой пие бре, Сомбре? Дейз чака със сатъра в асансьора и не й е до коледни пуншове...

# 9
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
 Joy
Ми ти като рече за виното, реших, че ти е сипала и сте почнали без мен.

# 10
  • Мнения: 0
Каня мъжете, да се присъединят към една темичkа ,в която разискваме вашето мълчание. Mr. Green
Заповядайте ,много ще ни е приятно, да чуем и вашето мнение......ако може да ви накараме ,да говорите! Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=550652.msg17268589#msg17268589

 gydi gydi  Peace

# 11
# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а може би нещата за които обичат да говорят, вие не искате да ги чуете ...

# 13
  • София
  • Мнения: 407
Мълчанието е злато, а ние сме алчни. Wink

# 14

Общи условия

Активация на акаунт