Дзен, или изкуството да поддържаш компютър - 5

  • 39 457
  • 838
  •   1
Отговори
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Старите теми: Тема 1; тема 2; тема 3; тема 4

Интересни линкове

Всички браузъри събрани накуп от един ентусиаст  Laughing
Настройки на торент клиенти
 
1. Ако компютърът ви се развали, проверете дали всички части са си на място

2. За ваша безопасност аккаунта за компютъра го снабдете с една паролка - за да не ви четат пощите и чат историите вас докато ви няма  Wink

3. Не забравяйте, че google знае отговора на всички въпроси Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 407
Пу първи Simple Smile

# 2
  • Мнения: 397
пу втора  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 85
Благодаря за темата!
Да ви чета, че не се знае кога ще ми потрябва и на мен съвет. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 17 546
Това е една от най-полезните теми тук! Благодаря на всички, които винаги са на линия и са готови да помогнат с ясни и конкретни съвети! Hug

Търся достъпна и free програма подобна на фотошоп, но само ако някой я е използвал, и знае дали е удачна и удобна за ползване.

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
gimp

# 6
  • Мнения: 1 413
Имам следния въпрос
за да мога да влизам в продавалник изтеглих Мозила, иначе ползвам Internet Explorer 6
в неделя или понеделник сутрин се бъгна, не може да се зареди, оттам и Скайпа отказа
опитвам да изтегля пак Мозила - изтрих я, не мога да я изтегля
може някой да е изтрил неволно нещо от домочадието, приемам идеи всякакви

# 7
  • Мнения: 17 546
Дръпнах го, оказа се и на български. Сега остава да го разуча, че от първи опит нищо не направих. Мерси! Hug

....
опитвам да изтегля пак Мозила - изтрих я, не мога да я изтегля
Изтриването не премахва програмата. Трябва да я деинсталираш! И едва тогава свали нова версия и инсталирай. Как така не можеш да я изтеглиш?

# 8
  • Мнения: 1 413
Деинсталирах я, отворих пак възможност за даунлоуд, кликнах на даунлоуд, но си стои на 0% и не се записва newsm78

# 9
  • Мнения: 5 173
Рестартирай компютъра.

# 10
  • Мнения: 2 055
Преди половин час скайпът ми отказа да работи. Рестартирах, дори спирах компютъра за малко. Отписвах се и пак се вписвах, но не се получава. Някакви идеи?

# 11
  • Мнения: 17 546
Всички сме така Crossing Arms обсъдихме го тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360412.msg17309394#msg17309394

# 12
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Преди половин час скайпът ми отказа да работи. Рестартирах, дори спирах компютъра за малко. Отписвах се и пак се вписвах, но не се получава. Някакви идеи?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=551723.msg17309590#msg17309590

# 13
  • София
  • Мнения: 2 296
Това е една от най-полезните теми тук! Благодаря на всички, които винаги са на линия и са готови да помогнат с ясни и конкретни съвети! Hug

  Peace
И аз да следя...

Честита Коледа и щастлива Нова Година!

# 14

Общи условия

Активация на акаунт