След "1001 нощи" - Приказката прелива в една "Безкрайна песен" - 156(15)

  • 32 511
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 23 408


Великолепният век- първа серия (цялата)


http://www.youtube.com/watch?v=Q-GSaxZAZO8

# 721
  • Мнения: 7
Добро утро!!!

Аз съм от дневните птици Grinning,хареса ми филма.Погледнете Турция,от едната крайност в другата,
то е ясно че мненията ще са противоречиви.Радвам се, че сценаристите са максимално обективни.
Хюрем е имала специално място в сърцето на Сюлейман и изиграла важна роля в развитието на
този период,не може да бъде натикана в ъгъла.След този период Турската империя вече не е същата и то заради решения,взети под нейно давление.А за Халит,наистина е невероятен,
представя ни един достолепен султан.Не виждали Сюлейман,а Халит,та той извън снимачната
площадка е съвсем различен-усмихнат,лъчезарен,даже понякога в поведението му се усеща лека несигурност, да не кажа неудобство от големия интерес.Кастинга е много сполучлив,всички
актьори са си на мястото,радвам се че има и комедийни ситуации,след всичко което ще съпреживеем
да има някой,който да ни разсмива отвреме навреме.Пожелавам успех на филма!
А сега ще чакаме филма на Берг в събота.

# 722
  • Мнения: 7
ЧЕСТИТ ЙОРДАНОВДЕН!!!

НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ-ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!


# 723
  • Мнения: 4
ДОБРО УТРО!
Нека денят ви започне с усмивки и добро настроение! Hug Hug Hug
Бабчи,Варна,признателна съм ви за всичко! Hug Hug Hug
Мydream,кафето е чудесно,благодаря ти и за хубавите думи за празника!  bouquet  bouquet
Жане,споделям мнението ти за филма! Hug Hug

# 724
  • Мнения: 11 116
Пуснах новата темичка. Надявам се, че Ашето няма да има нищо против. Момичета, ако нещо съм объркала - простете - първи опит. Пожелавам хубави дни и радостни новини от нашите любимци. Hug

НОВА ТЕМА
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=554621.0

# 725
  • Мнения: 4
Много ти благодаря,Mydream! Hug Hug Hug
Сигурна съм,че си се справила чудесно!  bouquet  bouquet

# 726
  • Мнения: 67
Mydream,темата нее ли номер157/16/

# 727
  • Мнения: 11 116
Mydream,темата нее ли номер157/16/

Благодаря за поправката - коригирах.

Общи условия

Активация на акаунт