Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 81

  • 30 113
  • 726
  •   1
Отговори
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864














Ezel/Yiğit Özşener





С участието на :Yiğit Özşener, Kenan Imirzalioğlu, Cansu Dere, Barış Falay, Tuncel Kurtiz и др.
Режисьор: Uluç Bayraktar
Сценаристи: Kerem Deren, Pınar Bulut
Музика: Toygar Işıklı

               
Всеки понеделник от 20:00 по    и   

ЕЗЕЛ може да се гледа тук:






   
Преведените епизоди могат да се изтеглят от:
torrents masters-tb



Unutma Beni / Yiğit Özşener


# 1
# 2
  • Мнения: 4 706
Ще го пусна и тук, защото трябва от всеки да се види  Heart Eyes
http://vbox7.com/play:7d6e2b41

# 3
  • Мнения: 417
Да ни ви загубя дирите... Crazy
Днес е финала на Листопад.Али Ръза умря Cry

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 22:54 от emely

# 4
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Айдеее ooooh!тия вещици умориха човека...хеле оная дебелогъзата....или иначе казано-тротоарното снегоринче Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Значи, да смятаме че финала е хепи Laughing Laughing Laughing

морелка, знам я таз мома Peaceмного добра бе Heart Eyes

Абе четох за протестите на звездите в Турция, и честно казано нещо не геснах напълно newsm78
Не се ли протестира, ако си сключил договор който е нарушен от едната страна newsm78
Това тяхното ми прилича малко на една приказка от нашия край - "След е.ание...плакание" Mr. Green
Как пък пет години не им тежеше, а ся се навириха?! Много мразя такива популистки прояви, шъ мъ извините newsm43 Като не ти се снима и ти е тежко си работи по първата специалност(нал почти няма актьори по образование)и си живучкай мирно и спокойно Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 0
lacunababe Благодаря за темата .  Hug Hug Hug



Протестират , и те нали ще стават Европейци  Grinning Поне изкарахме малко снимки "натьорел"

# 6
# 7
  • Мнения: 417
Умориха го тез деца Али Ръза

В клипчето Мурат обясняваше,че протестират заради техническия екип,защото след приключване на снимките те продължават да работят и спят по 3 ч. в денонощието.Ето и причината за изтрещяването им на моменти. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 31
и си го изкарват на драгия зрител  Crazy Banghead

Лакунче   bouquet мерси за темата  Hug

Морелка   bouquet много е красиво  Heart Eyes

Али Ръза  bishop в градината като Дон Вито сред доматите си  Tired

# 9
  • Мнения: 0


На мен ми хареса това , че са много организирани . Всички бяха на протеста , не като при нас приказки много и накрая пет човека  Peace
Итересно ми е къде са нашите кинематогграфисти . Не снимат нищо постоянно се оплакват от липса на пари , подкрепа от държавата , неправилната политика по отношение на правене на тв и кино продукции да ма до там .

# 10
# 11
  • Мнения: 0
Добро утро!  Hug  Hug  Hug
Честита нова тема  bouquet
Заповядайте на закуска Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 495
Запис в темичката. За Али Ръза не се и съмнявам , че са го уморили ония хиени. Аз отдавна не следя тоя тъп филм , направо егати помията дето е. Сори за почитателите му Heart Eyes.
Сега погледнах снимките , където нашия е с един бял костюм , горкия наистина ми се струва адски нисък , ми то всеки стърчи над него Grinning. Аз ще ви следя момичета макар , че не гледам Езел , но ще следя темичката , защото си оставам фенка на Иийт най - вече заради неговата актьорска игра. Впечатлена съм наистина. Определено не е сбъркал като се е отдал на киното и е зарязал електротехниката Peace.

# 13
  • Мнения: 417
Вече и в българската преса пишат за "Езел".Да бяха сложили и линк къде може да се гледа сериала Mr. Green
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3507131

Последна редакция: чт, 30 дек 2010, 10:42 от emely

# 14
  • Мнения: 33 399

Не се ли протестира, ако си сключил договор който е нарушен от едната страна newsm78

При такива условия се нарича "стачка", дори работниците спират дейност в работно време. В техният случай си е протест   Wink

Общи условия

Активация на акаунт