Децата и ските 2

  • 15 726
  • 202
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 379
Да повдигна миналогодишната тема, че почна сезона. Баткото тази година категорично отказва да ходи на ски училище, иска да кара ски с баща си. Сега проучвам ски курортите, но където и да отидем, ще го запиша и на ски училище поне за по 2 часа на ден. Засега съм се спряла на Чепеларе. Ако някой има отзиви за ски учителите там, моля да сподели.

# 1
  • Мнения: 2 037
SZA, да си жива и здрава, че намери темата, днес сума време я търсих. ooooh! Сега като ми излезе, че е писано в нея, много се зарадвах!
Утре смятам да се качим до Офелиите след училище.

# 2
  • Мнения: 605
Ние вече открихме сезона на 31.12. и 01.01. на Пампорово  Simple Smile

Голямата досега е ходила на 3 ски-училища на Витоша от ДГ, а малката - само на 1 - миналата година. С нас също са карали 7-8 дни.

Аз съм начинаещ скиор от миналия сезон, с 7 дни по пистите  Grinning (включващи и 3-те с индивидуален учител).

Някой купувал ли е детски ски тази година да сподели какви са средните цени, че баща им като плати 120 лева за два дни за ски и щеки (обувки си имат) за тях и за мен, отсече, че ще им купува.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 603
За около 200-250лв. ще имате едно доста прилично пълно оборудване, от пазара при стадион В.Левски  Peace

# 4
  • Мнения: 605
Не съм ходила на стадиона, но някъде из скиорски форум четох, че вече не се намира там (но не помня къде са го преместили), а и че се продават доста стари екипировки на сериозни цени.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 603
Ами в неделя си работеше. Наистина повечето неща са ползвани, но можеш да се спазариш, в крайна сметка чисто нови може да са каската и очилата, защото те не се сменят всяка година. Иначе има и в Софияленд базар, но за там трябва да потвърди още някой, защото само съм го виждала от колата, но не съм влизала вътре.

# 6
  • Мнения: 605
Благодаря за прясната информация  Simple Smile

Всъщност ни трябват само ски и щеки, всичко друго имат, но ще мина през уикенда да видя какво предлагат.

# 7
  • Мнения: 758
Базара в София ленд вече не работи. На стадиона обаче си работи ски-пазара събота и неделя. Ние миналия месец снабдихме детето със стари ски и обувки от там. Под 100 лева излезе всичко.

# 8
  • Мнения: 2 037
Днес се качихме след училище на "Офелиите", беше много спокойно и чудесно си изкарахме.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Здравейте,

Имам желание да запиша 5 годишната си дъщеря на ски училище и се чудя дали някой вече е ползвай услугите на Мачирски тази година !? Картината, която се вижда от видео-камерите е много
обезкуражаваща.... въобще дали може да се карат ски на офелиите !?

Моля, споделете опит от 2011 година   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 120
Има условия за ски на Лалето на Витоша, но какво е "офелиите" нямам представа. За 5 годишните, предполагам, че и една пряспа е достатъчна. Шегувам се!
Наистина няма много сняг, но хората карат яко! Не се колебай- слънце, вятър и чист въздух, какво по-хубаво?!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Има условия за ски на Лалето на Витоша, но какво е "офелиите" нямам представа. За 5 годишните, предполагам, че и една пряспа е достатъчна. Шегувам се!
Наистина няма много сняг, но хората карат яко! Не се колебай- слънце, вятър и чист въздух, какво по-хубаво?!

Споделям твоето мнение по принцип, но все пак дори на 5 години, когато караш ски поне сняг трява да има  Sunglasses

ето за коя писта питам:

http://www.matchirski-sport.org/index.php?option=com_content& … d=170&lang=bg

До колкото ми е известно там се провеждат заниманията на това ски училище.  а за лалето не зня кои са ски училищата, които се подвизават там  Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 4 251
Лалето не е за начинаещи, така че там няма ски-училище.  Grinning Там има оръдия за сняг и затова може да се кара в момента.
За Мачирски имам добри отзиви, последно племеницата ми се учи при тях и то точно на Офелиите.
Ако се притесняваш от липсата на сняг, то отложи курса за февруари.  Peace

# 13
  • Мнения: 939
До колкото ми е известно там се провеждат заниманията на това ски училище.  а за лалето не зня кои са ски училищата, които се подвизават там  Rolling Eyes

В района на Алеко видях ски училища на Мотен и Марина Спорт. Катереха хълмчето на Меча поляна, където работи и едно помагалско влекче. Сняг имаше, а и там работи денонощно едно оръдие за изкуствен сняг. Хлапета на Мачирски не се виждаха.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 043
Мачирски не са на Алеко.  Peace Ако не се лъжа, от страната на Златните мостове са, в близост до хотел Елица.

Общи условия

Активация на акаунт