Отговори
# 180
  • Мнения: 90
Да това е от днес.бг. Незнам колко са верни писанията, но не пречи човек да си пожелае нещо.  Peace

# 181
  • Мнения: 1
Съвсем Случайно попаднах на ето тази древна песен за изчистване на кармата с 27 лимона. Инструкциите как се прави е точно под самото клипче, но са на английски. Започва се на 7 Февруари.
http://www.youtube.com/watch?v=JVVNDeMRRmI
 

# 182
  • Мнения: 620
Аnaximandra , много интересно  Peace  аз в момента си правя прочистване с лимони по Дънов, но в моята рецепта са 100. Започва се 1 ден един лимон и така до 10 ден 10 лимона. На 11 ден 9 и така до 1 в низходящ ред. Рецептата е само за здрави хора и прочиства черен дроб. Черния дроб отговаря за нашите чувства и емоции и за хиляди жизненоважни функции. Една дисфункция на черен дроб води до ПМС. Повечето жени изпитват това състояние и го смятат за нормално, но то не е , говори за замърсен черен дроб.

Също така и Лечителя Димков е лекувал карма с лимони, защото е известно, че в семейство с лечител, ясновидец и т.н. на всички наоколо им е трудно. Та Димков е спасявал семейството си с лимони.

Изобщо лимона е едно светло същество слязло да ни помага, както пише Дънов.

А ето, че не само у нас , но и по света лекуват с лимони.

# 183
  • Мнения: 1 422
Аз пък с етерични масла от лимон и от евкалипт много успешно се предпазвам от всякакви настинки, грипове, запази и подобни гадости вече втора година! Проверено и действа на 100%! Обаче за цитрусовите масла трябва да се внимава, ако човек ги взима вътрешно, защото регулират теглото и ако някой иска по някаква причина да качи килограми, няма да стане работата  Embarassed. Иначе на аромалампа или на капки на носа, вани и всичик други методи пак си се ползва ефекта на предпазване от бацилки.

# 184
  • Мнения: 1
Humanis,
Еми ето не случайно съм попаднала на темата ..... само,че ти какво точно правиш с лимоните???
И значи тези 100 лимона колко дни точно ти отнема прочистването?
Питам защото съм боледувала от черен дроб ( някакъв вирус , но не точно жълтеница ме беше хванал) .... и да си призная хич не обичам киселото, но ще се пробвам! Щом е за добро и на никой няма да навредя Simple Smile

# 185
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Humanis,
Еми ето не случайно съм попаднала на темата ..... само,че ти какво точно правиш с лимоните???
И значи тези 100 лимона колко дни точно ти отнема прочистването?
Питам защото съм боледувала от черен дроб ( някакъв вирус , но не точно жълтеница ме беше хванал) .... и да си призная хич не обичам киселото, но ще се пробвам! Щом е за добро и на никой няма да навредя Simple Smile

Ето инструкция:

 Воля и точно 100 броя здрави, добре узрели лимона.
Прочистването трае 19 дни.
Започва ден или два преди пълнолуние и завършва три-четири дни след новолуние.

Добре е процедурата да се прави поне веднъж годишно. Най-благоприятните месеци за провеждане на процедурата са февруари и март. Идеята е да се подсили организма след отиващата си зима. Това е и времето, когато започват да се вихрят вирусните епидемии, а „лимонената инжекция“ е добър щит срещу тях.
1 ден – 1 лимон – изцежда се, разрежда се с вода на вкус и се пие
2 ден – 2 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
3 ден - 3 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
4 ден - 4 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
5 ден - 5 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
6 ден - 6 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
7 ден - 7 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
8 ден - 8 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
9 ден - 9 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
10 ден - 10 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
11 ден - 9 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
12 ден - 8 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
13 ден - 7 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
14 ден - 6 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
15 ден - 5 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
16 ден - 4 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
17 ден - 3 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
18 ден – 2 лимона  – изцеждат се, разреждат се с вода на вкус и се пият
19 ден - 1 лимон  – изцежда се, разрежда се с вода на вкус и се пие
Ако сте стигнали дотук – ПОЗДРАВЛЕНИЯ! Вие сте, както много точно го каза един приятел, ЦИТРОНИ ШАМПИОНИ!
Съвет: Не прецеждайте лимоновия сок – колкото по-гъст е той, т.е. колкото повече пулпа има в него – толкова по-добре ще се усвои от организма ви. В пулпата на цитрусовите плодове се съдържат вещества /като рутин и редица биофлавоноиди/, благодарение на които витамин С се усвоява многократно повече отколкото ако приемете само чистия сок.
Противопоказания:
Не се притеснявайте от голямото количество приемани лимони – не забравяйте, че витамин С неможе да се предозира – каквото не е необходимо на организма ви, той го изхвърля с урината.
За хора с камъни в бъбреците или жлъчката – може да се проявят кризи – задължително се консултирайте с личния си лекар ако сте решили да опитате тази процедура.
За хора с гастрити и язви – абсолютно забранено – по обясними причини.
Това прочистване е предвидено за клинично здрави хора. Ако имате каквито и да било здравословни проблеми и прилагате „лимоновото прочистване“ – нека това да стане със знанието и под наблюдението на личния ви лекар.
Възможно е да не успеете да стигнете до 10-те лимона на ден. Не се обезсърчавайте – започнете да намалявате бройката оттам, докъдето сте стигнали.
Храната ви по време на прочистването трябва да е лека и по възможност вегетарианска. Ограничете животинските мазнини, алкохола и пушенето. В крайна сметка е безсмислено да консумирате 10 лимона на ден с 3 кутии цигари, нали…
Какви са ефектите от прочистването с лимонов сок?
Прочистване на кръвта.
Прочистване на лимфата.
Прочистване на ставната течност.
Прочистване на жлъчката.
Прочистване на бъбреците.
Прочистване на черния дроб.
Разтваряне и изнасяне навън на шлаките от стените на червата.
Подобряване състоянието на кръвоносните пътища, оттам подобряване на кръвообращението.
Подобряване на метаболизма – обмяната на веществата като цяло.
Намаление на мастните депа в организма и намаление на теглото.


Изобщо лимона е едно светло същество слязло да ни помага, както пише Дънов.
Интересно.
Миризмата на лимон е абсолютно най-любимата ми. Имало защо, значи newsm78

# 186
  • Мнения: 440
С дисциплина на мисълта. За мен е невероятно колко много хора не разбират, че позитивизма е точно толкова труден, колкото и олимпийска титла и очакват жаби да завалят от небето като смигнат с усмивка. На мен ми отне повече от 20 години - да госхвана, не да го постигна, постигането стана много по-бързо, доколкото съм го постигнала, защото още много имам да работя. От около две години си наложих просто дисциплина, както за тренировките ми, както за диетата ми - по абсолютно същия начин. Всеки ден време за чистене на мозъка, на душата. Като дойде натрапчива мисъл съвсем съзнателно я хващам в мисълта си и я изхвърлям - съвсем образно. Правя си и визуализации - почиствам с метла от зелени клонки, минавам навсякъде методично, същото и ако ме наболява някъде. Правя си лично време и с океан - на мен водата ми е голяма любов, затова я оставям да тече през мен, чиста, мощна енергия, да отнесе всичко черно, кално, виждам го как изтича от мен. Опаковам страхове в балони и ги пускам надалеч... Така. Всеки ден, без изключение.



Това страшно ми хареса,ще се опитам да започна и аз така. Peace

# 187
  • Мнения: 620
Делфина фон Ю. 
 
, браво ! точно това е

корите на лимоните могат да се сварят и да се напръска с тях , за енергийно прочистване на дома или офиса

# 188
  • Мнения: 1 086
Относно лимоните няколко глупави въпроса:

Всичките 100 лимона на веднъж ли трябва да ги купя и съхранявам?
Когато лимоните станат повечко на веднъж ли трябва да цедя и пия?

Много ми хареса това прочистване. Аз лятото се чистих с лечебния глад на Лидия Ковачева, сега пия едни билки за да излекувам някой проблеми, надявам се до март да съм 6, че да мина на лимончета  Mr. Green

# 189
  • Мнения: 620
lolilita_ , правилата , които аз спазвам са да ми е комфортно. Радоста лекува и всичко, и  което правим в живота си е  нужно да ни носи радост. Аз  отивам на щанда и  избирам избирам и колкото съм хванала толкоз,  докогато ми стигнат. Първия път ми стигнаха за 3 дена, после пак, и пак. Аз си мислех,  ако ги взема всичките тези личони каква чанта ще ми трябва само  ooooh! Тоест купуваш си ,  когато ти свършан зареждаш нова доза, като гледаш да ти стигнат за два дена поне. Може и накуп да ги купиш, но мисля, че така ще ти се отще да ги пиеш. Поне аз като си ги представя  newsm78 се чудя дали ще успея или ще се откажа.
На втория ти въпрос, не наведнъж разбира се. Правиш си ги в нещо удобно , пиеш по малко през целия ден, ако се подкиселиш един ден ударно едва ли ще ти се пие на другия...това са си мои разсъждения.
И да март е хубаво, аз сега си го правя, защото сега се чувствам в кондиция.

Много се радвам, че ще станем цяла гвардия цитрони  шампиони:hug:

# 190
  • Мнения: 95
Един глупав въпрос  Embarassed
Не разбрах кога се пият лимоните? Сутрин на гладно? А режим има ли-или си хапваш нормално? Моля те не ми казвай, че цял ден само на лимони  Crazy

# 191
  • Мнения: 1
В никакъв случай на гладно ако не искаш да ти се "пробие" стомаха от киселината! Още повече,че това може да обостри язви и т.н. ... не експериментирайте ако не сте сигурни в стомаха си. Аз например имам разни смущения в стомаха ... нещо като недиогнистициран гастрит .... , и колкото и да ми се иска да го направя май ще пропусна  ooooh! .....

# 192
  • Мнения: 1 280
Това с лимончетата го имаше преди време в раздела с диетите...явно бая народ си е чистил кармата без да подозира..но наистина си е само за много зрав стомах според мен. Аз лично не мога да го свържа с чистене на кармата..../лично мнение/

# 193
  • Мнения: 90
Звучи ми доста екстремно особено като се достигне до 10 лимона. С колко вода ги разреждате? Не е ли вредно всъщност - прекалените екстремности понякога са доста вредни реално. Защо има ефект цялата работа? Видях че с лимоновия сок се постига изчистване на много системи в тялото, но някой знае ли защо реално се получава това изчистване. Какъв е принципа. Явно че лимона има много витамин Ц, но трябва да има и други вещества за да се постигне такъв поразяващ ефект. Просто ми е любопитно как действа ...

# 194
  • Мнения: 105
И на мен това с 10 лимона на ден ми се видя много,може би все пак ще потърся повече инфо преди да се подложа на това.

А иначе съм съгласна-ароматите събуждат сетивата ни.
На мен канелата ми е любима,цитрусовите и горските  плодове-също,печена тиква/тиквеник-обожавам . Flutter

Общи условия

Активация на акаунт