Баницата в ДОБРИЧ най-голяма, от Иванка и Иван спасение за нея няма :) (67)

  • 33 628
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Аз съм от майките, които слагат потник под блузката задължително. Момичетата ходят с рокли и е нормално да са голички отдолу,, но всеки решава за дете си. Чорапки също имаме винаги на краката. Щом майката така е преценила за детето си, как чужде човек ще решава сам.  newsm78 Въпрос на възприятие явно.
Вела, Жени май е много впечатлителна? Можело е по-тактично, предполагам.

Аз пък да се възмутя от ремонта по центъра. Плочките са толкова криво залепени, че ме е яд да ги гледам. 100 майстора - 100 начина. Точно пред Пощата и Универсала няма нито едно светещо тяло, пълна тъмница. Какъв е този проект и въобще кой следи за изпълнението му, незнам. В бурятат онази вечер беше адски неприятно. Такава пушилка от цимент и липови листа. Пуснали камиончета да освежават улиците, а да бях пуснали някой да измете преди това. Всичкото отива в каналите и после пак наводнения.

Тъкмо го написах и гледам пред нас една водоноска и мият улицата, а 2 роми газят в тази киша и бутата вече намокрените листа в лопати върху тротоара. #Cussing out

Последна редакция: вт, 19 юли 2011, 10:26 от spinki

# 736
  • Мнения: 2 821
Дори, после ще минат онези с кофите и ще оберат листата... Laughing...нали знаеш как е  Wink

нова тема

Общи условия

Активация на акаунт