Laredoute.fr - 185 - Началото на голямото намаление - 9.01-16.01

  • 123 172
  • 2 775
  •   1
Отговори
# 2 715
# 2 716
  • Пазарджик
  • Мнения: 36
Някой да има тази рокля,  http://www.laredoute.fr/vente-robe-en-crepe.aspx?productid=32417 … minipdp=undefined - как е като материя размери, на 34-ти размер?
Както и  тази:  http://www.laredoute.fr/vente-robe-longue-fines-bretelles.aspx?p … minipdp=undefined

# 2 717
  • Мнения: 5 598
Мацки,дайте да разконспирираме тази мъжка блузка
http://www.laredoute.fr/vente-polo-raye-manches-longues.aspx?pro … iginminipdp=cross sell pdp&pos=29_n_n

Чудна ми е номерацията-започва от 50/52 до 90/92.Не може да е гръдна обиколка....Не е тайлисиме....Да не би да са някакви гигантски номера ,м?Съдейки по промяна в дължината на блузката ( в описанието) май ще са за гиганти,наистина )

Блокираните акаунти явно са много,бъг в системата им,обикновено се оправя само за различен период от време ( час,ден),ако всичко по картата ви е наред и не сте я блокирали .Може да пробвате ,изтривайки бисквитки,кеш и хистори ( не ме питайте как става,не знам).Търпение Peace

# 2 718
# 2 719
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Моля ви, преди за пореден път някой да пита

защо не може да плати и да финализира поръчката, защо изчезва полето за въвеждане на номера на картата на предпоследна стъпка
и има ли и друг с този проблем - четете!

Имаха го много хора - обсъди се около поне 100 пъти в темата; лично аз само писах на три пъти, отделно десетки други хора.

Има някакъв бъг, който в даден момент не "пуска" да се плати, изчезва полето за въвеждане на номера на картата и може да не помагат смяна на браузър, чистене на бисквитки и кеш или рестарт на компютъра. "Блокиран" е самият акаунт откъм плащане; не засяга вадене и слагане в кошницата или тестване на кодове.

Дотук: за един е проработило да въведе цифрите на картата в полето за Американ експрес, въпреки че не е такава - се е разблокирал акаунта.

За друг, включително за мен, помогна просто да се направи поръчката от друг акаунт - с една карта може да се плаща на до два акаунта (и в един акаунт може да се плаща с до две карти). Ако ви блокира акаунта - местете покупките в другия си (или направете втори, ако нямате) и плащате през него, толкова.

Около няколко часа до 24 часа по-късно даже без никакви опити за разблокиране, акаунта се отблокирва. Може да блокира пак; няма видима причина или закономерност защо се случва.

Дотук това е, което сме разбрали, че помага - или не помага - за разблокиране на акаунта, друг начин няма. Пощадете пишещите хора в темата, които се опитват да помогнат на други и четете, поне 10-20 страници назад, преди да зададете въпрос. Нашето време е точно толкова ценно, колкото и вашето.

П.С. по последнни данни  Laughing се оказва, че може да работи "размърдване" на стоките в кошницата, когато същата се блокира - т.е. да извадите и сложите обратно някоя стока.

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 13:32 от Бу

# 2 720
  • Града без гарги :)
  • Мнения: 5
благодаря Бу ,  за съжаление опитах всичко описан от теб преди да "изплача" досадно в темата

# 2 721
  • Перник
  • Мнения: 396
И аз ще се копирам от вчера, може на някого да помогне

Цитат
И аз не можах да платя през нито един браузър от единия ъкаунт, с виза ел. на цкб. Накрая сложих артикулите в другия ми ъкаунт и платих със същата карта. Но трябваше да намеря всичко отново, едно по едно.
Отговор

# 2 722
# 2 723
  • Мнения: 69
Мацки,дайте да разконспирираме тази мъжка блузка
http://www.laredoute.fr/vente-polo-raye-manches-longues.aspx?pro … iginminipdp=cross sell pdp&pos=29_n_n

Чудна ми е номерацията-започва от 50/52 до 90/92.Не може да е гръдна обиколка....Не е тайлисиме....Да не би да са някакви гигантски номера ,м?Съдейки по промяна в дължината на блузката ( в описанието) май ще са за гиганти,наистина )

Блокираните акаунти явно са много,бъг в системата им,обикновено се оправя само за различен период от време ( час,ден),ако всичко по картата ви е наред и не сте я блокирали .Може да пробвате ,изтривайки бисквитки,кеш и хистори ( не ме питайте как става,не знам).Търпение Peace


Същата блуза я поръчвах на мъжа ми преди доста време  Peace
Ние име 54-56 и е доста големичка , иначе като материя е ОК .

# 2 724
  • София-Младост
  • Мнения: 23 353
И аз ще се копирам от вчера, може на някого да помогне

Цитат
И аз не можах да платя през нито един браузър от единия ъкаунт, с виза ел. на цкб. Накрая сложих артикулите в другия ми ъкаунт и платих със същата карта. Но трябваше да намеря всичко отново, едно по едно.
Отговор
Можеше просто ад си препишеш реф. номера от едната кошница итака да ги въведеш в другата, а не да търсиш едно по едно. Днес платих с виза ел. на ЦКБ, даде ми, че не я приема, но когато се върнах назад кошницата беше празна , а в суивито имаше вече поръчката Simple Smile

# 2 725
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, някой има ли референтен на това палте , за 34/36/ 38 мярка без значение.

http://www.laredoute.fr/vente-veste.aspx?productid=324162554& … minipdp=undefined


Имам на 40 номер от шареното, ако върши работа...   9941932

Благодаря ти. И на 42 е този референтен, те явно са по цветове. За съжаление май няма да ме огрее.

# 2 726
  • Мнения: 0
Имам 38 размер, харесва ми, не е много тънък, според мен става за пролет/есен. Смятам, че си отговаря на номера, ако искаш казвай да меря. 

# 2 727
  • Мнения: 4 187
Относно плащането и картите - на моя акаунт съм плащала с три различни, две на ПИБ и една на Пощенска Банка  !

# 2 728
  • Мнения: 1 072
отзиви за този панталон ако може  http://www.laredoute.fr/vente-jean-patte-deph-soft-grey.aspx?productid=324152315&documentid=321410&cssrc=&minipdplinkclicked=picture&originminipdp=undefined
Имам 38 размер, харесва ми, не е много тънък, според мен става за пролет/есен. Смятам, че си отговаря на номера, ако искаш казвай да меря.  

А толкова ли е широк отдолу като на снимката?

# 2 729
  • Мнения: 1 170
И аз ще се копирам от вчера, може на някого да помогне

Цитат
И аз не можах да платя през нито един браузър от единия ъкаунт, с виза ел. на цкб. Накрая сложих артикулите в другия ми ъкаунт и платих със същата карта. Но трябваше да намеря всичко отново, едно по едно.
Отговор
Можеше просто ад си препишеш реф. номера от едната кошница итака да ги въведеш в другата, а не да търсиш едно по едно. Днес платих с виза ел. на ЦКБ, даде ми, че не я приема, но когато се върнах назад кошницата беше празна , а в суивито имаше вече поръчката Simple Smile

...или да ги отвориш, докато си в първата кошница, с: клик на картинката->излиза малкия прозорец-> клик със скрола в/у прозорчето и така си ги изкараш, а после  като влезнеш във втория акаунт да си ги нахвърляш обратно Peace

Общи условия

Активация на акаунт