www.tinydeal.com - Безплатна доставка и ниска цена - 2

  • 42 482
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
www.tinydeal.com
плаща се с пей-пал
доставката е безплатна
може да проследите поръчката   тук

Последна редакция: пн, 24 яну 2011, 11:41 от deni4ka_m

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 97
не мога да ви пропусна  book  smile3525

Последна редакция: пн, 24 яну 2011, 12:46 от pobeditelka

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
  bouquet за новата тема 
И аз съм сред чакащите поръчката си ,надявайки се телефона ,който поръчах да работи  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 424
 Hug Hug Hug  И аз немога да пропусна  Crazy

# 4
  • Мнения: 68
Хоп и аз тук.Телефон още няма,известие също.... Crossing Arms

# 5
  • Испания
  • Мнения: 206
Хайде и аз тук,мерси за новата темичка.Засега чакам две мънички,но скоро ще се отчета с още един телефон.
Mam4e Gabi , Andela , чакам да се похвалите в най-скоро време ,момичета,много време стана...

# 6
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
И аз пуснах поръчка днес-гривни спортбаланс.

# 7
  • Мнения: 68
Уф,надявам се тази седмица да дойде телефона  Praynig

# 8
  • Мнения: 5 140
тук съм  Whistling Hug

# 9
  • Испания
  • Мнения: 206
Момичета,преди малко от Тийна са ми писали,че протектора,който бях поръчала е свършил и ме питат дали ще чакам за след празниците им-10 февруари да го получат  или да ми връщат парите,проблема е че ми задържат цялата поръчка.Ами не ми се чака и искам да си поръчам друг,само че дайте идеи какъв вид протектор -има ли значение 3G ИЛИ 4G да търся за моя тел ,който е този http://www.tinydeal.com/32-touch-2-sim-4-band-tmobile-att-vodafo … 05i92-p-1430.html

Изчерпания протектор  е този  http://www.tinydeal.com/2-x-reusable-crystal-clear-lcd-screen-pr … p6271-p-5770.html ,но дори и за него не знам дали пасваше. Явно чакат да им отговоря за да пускат пратката,стои процесинг  newsm78

# 10
  • Мнения: 0
Pepi, за да не ти задържат поръчката, пиши да ти я пуснат. Според мен за един протектор не си заслужава да чакаш толкова много. Другият варият е да се ориентираш по размери, ако има такива. Аз лично не съм много запозната с протекторите, но наистина няма смисъл да ти задържат поръчката, само заради него.
Междудругото, получих известие да се явя и да си взема пакетът от Хонг Конг. Интересното е, че ме искат в централна поща. Аз очкавах Митницата. Некакво логично обяснение да имате ? Казаха ми, че ще и плащам.В пощата може ли да се плати ?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 67
Благодаря за новата тема   bouquet Аз смятам да поръчам това: http://www.tinydeal.com/edificatory-diy-seasonal-star-sky-projec … 7434-p-15772.html за един познат. Дано да дойде навреме и на него да му хареса  Grinning

# 12
  • Испания
  • Мнения: 206
andela , и аз платих в пощата,пакетчето идва с бележка от митницата колко да платиш  PeaceНа известието ти не пише ли сумата ,на моето пишеше  Peace

Размери няма на тия протектори и аз затова се чудя,защото каква марка ми е и телефона в крайна сметка не знам,ама че работа -поне да ми каже някой 3G или 4G да търся.Наистина ще им пиша да ми пускат пратката, пък после ще поръчвам пак,така или иначе вече се стягат за празниците,не спряха да го напомнят  ooooh! Мислех си,ако им пиша да го заменят с друг,ама май няма как да стане,и друг да поръчам-пак ще го пуснат отделно сигурно  Rolling Eyes

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 247
Някой поръчвал ли е  от екстеншъните и перуките им  ?

# 14
  • Мнения: 0
andela , и аз платих в пощата,пакетчето идва с бележка от митницата колко да платиш  PeaceНа известието ти не пише ли сумата ,на моето пишеше  Peace

Размери няма на тия протектори и аз затова се чудя,защото каква марка ми е и телефона в крайна сметка не знам,ама че работа -поне да ми каже някой 3G или 4G да търся.Наистина ще им пиша да ми пускат пратката, пък после ще поръчвам пак,така или иначе вече се стягат за празниците,не спряха да го напомнят  ooooh! Мислех си,ако им пиша да го заменят с друг,ама май няма как да стане,и друг да поръчам-пак ще го пуснат отделно сигурно  Rolling Eyes
Мерси много, пепи, не ми пише колко дължа. Пише ми само, че е от Хонг Конг и че тежи еди колко си !!!

Общи условия

Активация на акаунт