Родители, дали болните си деца за отглеждане - тема 4

  • 5 495
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 572
DRASTIIII
Здравейте милички!
Сега съм в почивка, Наталия спи и аз си пия кафето потънала в прах и боклуци по земята! Нямам сили за чистене, а и лопатата ми се развали!
АНДИ си е все така "добре". Все по малко могат да го виждат заради непрекъснатите вируси върлуващи около нас! Сега братчето му расте и мама се притеснява как да каже на Вики за Анди, и дали не е още малък за да разбира!  Дано не ми се разсъдят че споделям с вас това!
Как се казва на едно дете за другото дете? Това и аз си го мисля, и всеки път когато Ати ме попита за снимките в албума на Вяра за това бебе! Аз казвам, това е кака Вяра, а тя къде е кака бебе Вяра
? А аз :На небето, при облаците!
Ще се побъркам! А и скапаната система с детските градини! Безработна съм, с 35 лева помощи,(ако не ми ги спрат) а от октомври съм и без здравни осигуровки! И как да не ми се псува!
Темата ни замира, но ние сме си още тук!
А ние бяхме на море, за 10 дена и беше много приятно! От плажа в тоалетната и от тоалетната на плажа!
Само който е събирал акото от пясъка в торбичка , ще ме разбере!
Наложи се да се приберем бързо, защото тате го потрети и да не пренасяме вируса от Бургас до Варна не се видях с варненките!
Ще ви пусна да погледате и снимките:)     приятно гледане!
аз оставам да се потя и да измия поне чиниите!
http://media.snimka.bg/9369/024993360.jpg?r=0

# 16
# 17
  • Мнения: 123
Здравейте мили майчета , може би от подписа ми сте разбрали, че аз вече съм една много щастлива мама на прекрасно Слънчице , няма да Ви описвам многобройните прегледи през които преминах, но всичко си струваше. Исках да споделя това с Вас , но все не намирах сили....
Мейз, Наталия е просто невероятна, видях сега снимки колко много е пораснала , целуни я от мен !!! И аз като теб се питам как ще бъде най-добре и как ще обясня един ден за тази голяма болка ?
Радвам се , че няма " нови попълнения " сред нас , никоя майчица не заслужава да преживява този кошмар.
Прегръщам Ви силно - всички Вас , които бяхте до мен в най-тежкия етап моя живот  !!! А как минава времето - скоро ще станат цели три години !!! Почивай в мир мило мое ангелче!!!

# 18
  • Мнения: 572
Здравейте!
В понеделник заведох Наталия на лекар че се разболяхме от грипа! А там... пълно с деца!
Започвам аз да събличам детето и една жена ми вика, Злати здравей, аз съм...( е застреляй  ме, не чух името и) Беше от форума, жена която  беше до мен в най трудните моменти от преди 5 години!
А сина и пораснал! Като картина красив, и много внимателен с Наталия! Галеше я, и си играеха! Два часа минаха като за миг!
Мила моя... Само ако знаеш колко ме зареди с енергия нашата случайна среща!

# 19
  • Мнения: 3 914
Единствено се чудя как е Анди ??? Някой знае ли нещо ?
Аз също Cry
Ева,честито,бъдете много щастливи,заслужавате го  Hug

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Здравейте!
В понеделник заведох Наталия на лекар че се разболяхме от грипа! А там... пълно с деца!
Започвам аз да събличам детето и една жена ми вика, Злати здравей, аз съм...( е застреляй  ме, не чух името и) Беше от форума, жена която  беше до мен в най трудните моменти от преди 5 години!
А сина и пораснал! Като картина красив, и много внимателен с Наталия! Галеше я, и си играеха! Два часа минаха като за миг!
Мила моя... Само ако знаеш колко ме зареди с енергия нашата случайна среща!

  bouquet аз благодаря за срещата! Надя съм си  Mr. Green
много ми бе драго и ви мисля често след тази среща!


мисля и за Анди и Ели... и с тях сме от първия им момент... носим ги в сърцата и душите си...дано са добре

Общи условия

Активация на акаунт