ПОМОРИЕ-2011г.!

  • 98 254
  • 759
  •   1
Отговори
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Наближава периода на резервациите и офертите.Тук може всичко да споделим за хотелите,апартаментите,къщите и квартирите под наем в Поморие.Диалемата ми за тази година е между Албена и Поморие.Миналата година бяхме в Албена,но в някои сайтове вече виждам оферти за там,които са със завишени цени от миналогодишните и повече клоня към Поморие.Били сме там семейно вече 4 пъти и ни харесва.Има един сайт Булрест,в който има много предлагани хотели,апартаменти,квартири. http://www.bulrest.com/pomorie/
Харесала съм си някои места.Ако препоръчвате някое апартаментче,студио подходящо за двама възрастни и дете на 9 години с кухненски бокс ще е добре.Имам дете на годинка и нещо,което също живот и здраве ще е с нас ,но ще спи на леглото с мама и тати. Wink
Споделете своите впечатления за определени места в Поморие,за да си направим равносметка къде може да отидем.За мен е най-важно да е на плажа или в много голяма близост до плажа от порядъка на 50м.,с балкон,кухненски бокс,да е чисто,добре обзаведено,на нормална цена. Simple Smile

# 1
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Ти държиш да е апартамент или студио така ли?

# 2
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Ти държиш да е апартамент или студио така ли?
Ами да мисля.Защото като има кухненски кът ще ми е по-удобно при приготвянето на малкия нещо за хапване,той ще е още мъничък ,за да го водим по заведенията или да кара на сухи храни.Така си мисля. Simple Smile Тъкмо и ще има повече пространство за децата,те са големи хали. Grinning

# 3
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Аз в последствие се сетих,че Поморие не разполаг със кой знае каква плажна ивица.Мизерна история откъм пясък.Ние пролетта ходихме за два дни в едно хотелче Синьо лято.Ставаше,ама есента ходихме пак за 2 дни,но във друго хотелче.Направо съм очарована.Казва се Камелия,имат кухненска част за общо побзване,пералня.Нищо общо със предното.Незнам по принцип дали сте ходили в Поморие.Обаче аз като знам при нас колко пясък има и затова ми се струва,че специално за плаж там ще е малко трудно.

# 4
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Четири пъти сме били  вПоморие,но сме отсядали в новия град,а на разходка вечер в стария.Плажа на новия град не е малък,тясна е ивицата,но е дълга.Плажа на стария град не го знам,сигурно е същия,като и ти казваш.Но града много ни допада.Камелия мисля че съм го разглаждала в Булреста,пак ще го погледна.Значи кухнята е като обща част,има ли проблем със вредяването там...в кухненския кът?

# 5
  • Мнения: 2 401
Розе, айде с мене през  пролетната ваканция.  Много е гот в призрачния град, на дечковците ще им хареса.

# 6
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Де да можеше тогава...ама морето ще е студено  Grinning

# 7
  • Мнения: 2 401
Има басейни, масажи, кал.. Simple Smile

# 8
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Има басейни, масажи, кал.. Simple Smile
Там ще бръкне по-надълбоко в джоба.. Laughing

# 9
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Аз така и не разбрах кое е новата част и кое е старата,ама не сме и питали.Относно вредяването във кухнята ние като ходихме беше късна есен-ноември и бяхме сами.Точно където се намира Камелия там плаж няма.Там са рибарските лодки.Във вляво от тях в далечината плаж не видях.Иначе е много хубаво във Поморие,когато имам възможност винаги бих отишла.25лв ни беше нощувката за двама.Повече от приемлива в сравнение със предишната Синьо лято там беше 18лв.,но без климатик,без кабелна.Във въпросното хотелче лъжат,че всяка стая била със санитарен възел-на етажа е.На самия етаж имаше 5-6 стаи,което във летния сезон изобщо няма да е удобно.

# 10
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Преди години ходихме на море с общ санитарен възел за две,три стаи общо и от тогава си казах-край на общите тоалетни.Даже миналото лято като бяхме в Албена си носих препарат от Търново и си я почистих за всеки случай аз.За това съм много взескателна,за собствена тоалетна и да е чисто в стаитеНовата част е още в началото като се влиза в Поморие от към Бургас.Кара се все направо,минават около три километра ,докато се стигне до старата част.Новата част е всъщност като квартал на Поморие и е засроена в по-късен период и има само къщи,блокчета.Нищо особенно.

# 11
  • Мнения: 574
Последните години ходихме само на поморие. За мен вече не си струва този град. Много повече ни харесва Слънчев бряг. Ходим в хотел Амфора на ОллИнклузив. Вече не е чак толкова скъп курорт, а е много по хубаво от поморие.

# 12
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Слънчев бряг не е ли много пренаселен.Наши познати и приятели са ходили там и са ни разказвали за пияните чужденци,които са правили сеири по улиците и заведенията....това не искам да го виждат децата ми.Аз също съм била там,когато сме ходили в Аквапарка и само сгради,сгради,сгради...никакви паркове.Не ми харесва,спомням си Сл.Бряг от детството ми,ами няма нищо общо с този сега!

# 13
  • Мнения: 574
Слънчев бряг не е ли много пренаселен.Наши познати и приятели са ходили там и са ни разказвали за пияните чужденци,които са правили сеири по улиците и заведенията....това не искам да го виждат децата ми.Аз също съм била там,когато сме ходили в Аквапарка и само сгради,сгради,сгради...никакви паркове.Не ми харесва,спомням си Сл.Бряг от детството ми,ами няма нищо общо с този сега!

Не съм съгласен от това мнение за Слънчев бряг. Има много хубави хотели, със страхотни паркове в тях и най-хубавото за децата - детска анимация! Мисля че много добре развеселяват и занимават децата.

А за родителите има страхотни дискотеки. В Поморие те липсват, единстевено клуб "Немо".

# 14
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Да,така е,че няма в Поморие хубави дискотеки.Но аз отивам на море с децата си,няма да ги повлека в нощните заведения.Отиваме да почиваме,да се разхождаме,отиваме на Луна парка всеки ден,посещаваме интересни места в околностите,разбира се,ако остане време. Simple Smile Слънчев бряг е курорта на нощния живот,вярно...имат някои хотели паркове,но да се разходим и да играят децата само в района на хотела не става.А и сега ни трябва хотелче или апартаментче на плажа.Мисля че има голям ицбор в Поморие,стига да попаднем на подходящото място за нас. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт