Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum) ~ 2

  • 37 078
  • 723
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313



Adını
Feriha
Koydum









   SHOW TV  20.00ч - ВСЕКИ ПЕТЪК











АНОНС :


Филмът ще покаже действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.












В ролите:








Преведени серии в vbox7


























Страница на сериала в сайта на show tv  





Снимки от сериала:
































Старите Теми:


Тема 1,





Резултати на анкетата от тема 1








Приятни минути в темата      







# 1
  • Мнения: 0
Честито на всички!

# 2
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
БЛАГОДАРЯ Hug Hug Hug Hug

ДА НИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА ТЕМА  bouquet

# 3
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
всеки извървява пътят си сам със своите грешки , и правди в него.Всеки сам пада и после сам става таке се учом да живеем. Предполагам ,че сценаристите вървят в тази посока , да ни покажат грешките на Фериха и как тя ще се справи с тях

# 4
  • Мнения: 17
БЛАГОДАРЯ

# 5
  • Мнения: 8 409
Мерси за темата.  bouquet

# 6
  • Мнения: 0
Относно анкетата,не мога да се реша.Толкова неща могат да се случат,докато тези двама си признаят,че се харесват.Подточката с влюбването на Емир и Ханде няма и да стане.Не искам да става.Фериха и Корай,пак не става.Може би повърхността на Емир ще надделее.Като научи истината за Фериха,мога да си придставя колко време няма да говори с нея.Просто,не мога да дам някаква оценка за него.Не са показвали как се държи с хора като Фериха.Тази анкета е доста интересна.Малко ме поизмъчи.

# 7
  • Мнения: 439
Записвам се и аз тук. Гласувах: Да, това ще е любов за цял живот., но не съм категорична. Ще гледаме и ще видим.
Magosniwa newsm51 newsm51 newsm51 темата е невероятна. Поздравления!

# 8
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Аз си мисля , че сюжетната линия на филма ще е по различна , все пак турците снимат съвсем различно кино.

Аз  си мисля , че когато Емир разбере истината е и прости бързо , но разликата в социялния им статус ще почне да им пречи  на връзката и ще им бъде много трудно , а и много интрияганти ще се намесят #2gunfire

иска ми се да ги  видя след време тя преуспяла и той все съищия човек на живота да се срещнат след години и любовта им отново да се роди Heart Eyes

веие кажете как си предсавяте занапред сериала

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 22:53 от tina86

# 9
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Аз гласувах  с първата опция , защото досега не дават Емир да се е влюбвал, нито пък Фериха, а на мен ми се струва , че той вече доста е хлътнал. До сега никоя не се е държала с него така , а и той е нежен и чувствителен с много проблеми в семейството, и имиджа на плей бой е само за самозащита Mr. Green

# 10
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Хайде, лека нощ


# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Аз си мисля , че сюжетната линия на филма ще е по различна , все пак турците снимат съвсем различно кино.

Аз  си мисля , че когато Емир разбере истината е и прости бързо , но разликата в социялния им статус ще почне да им пречи  на връзката и ще им бъде много трудно , а и много интрияганти ще се намесят #2gunfire

иска ми се да ги  видя след време тя преуспяла и той все съищия човек на живота да се срещнат след години и любовта им отново да се роди Heart Eyes

веие кажете как си предсавяте занапред сериала
Тебе трябва да те назначим за сценарист  Hug Hug Hug
Аз си мисля че ще се разделят като научи че тя го лъже но после ще се сдобрят но предполагам нито семейството на Фериха нито семейството на Емир ще одобряват тази връзка и ще почнат интриги против тях  #Crazy
Искам Фериха да забременее  Mr. Green Ама това го искам още от Забраненият плод  Joy Хазал никога не е играла бременна и ми е интересно как ще се справи като майка  Thinking
Хайде лека нощ  Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 439
Според мен Емир ще я разбере и няма да се разделят. Ще живеят заедно и ще се борят за любовта си. Както казва и Magosniwa семействата им ще са против, но не за дълго. харесва ми също и идеята да е бременна, ще се заплете интересна история.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Лека нощ момичета!

# 13
  • Мнения: 439


Добро утро. Успишна нова седмица.  Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Добро утро  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт