Добре дошли, Ноемврийки 2011!

  • 25 535
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0

Мили мамчета, които очаквате своите ноемврийски бебчета, ние - Ноемврийки 2010 г., ви пожелаваме лека бременност и прелестни дечица! Насладете се пълноценно на всеки миг от вашата бременност, споделяйте си своите радости и тревоги, защото вярваме, че тук ще намерите истински приятелства, които дават както oпора и утеха в тревожните моменти, така и смях и веселба в радостните мигове!
Нека Святата майчица бди над вас във всеки миг!





1 НОЕМВРИ
BLackKisSs
kofe-bofe , Пазарджик , 1ва  preggo
*Сисинка* , Ловеч , 2ра preggo
Happylina  preggo
sneakers , 1ва preggo
Hubellena , Варна, 1ва preggo
Doni M , Пловдив, 1ва preggo


2 НОЕМВРИ
Цвети....  preggo


3 НОЕМВРИ
Melly.G , Бургас , 2ра preggo
Doddy , Варна , 1ра preggo


4 НОЕМВРИ
marchina , София , 1ва preggo
little_angel , Враца , 2ра preggo


5 НОЕМВРИ
modeira , 1ва preggo


6 НОЕМВРИ
Angel+ , 1ва preggo
aneleto , Пловдив , 2ра preggo


7 НОЕМВРИ
Маринова , София , 4та preggo


8 НОЕМВРИ
ALEXIADATA , Сандански , 1ва preggo
against , Пловдив , 1ва preggo
_euphoria_ , 1ва preggo
pepa_25 , Севлиево , 1ва preggo
devil_danny , Варна , 2ра preggo
ro6li4ka  preggo
svetla_radeva, Ген Тошево, 2-ра бременост  preggo
svetli4ka , Ген. Тошево , 2ра preggo


9 НОЕМВРИ
veronikapb , 1ва preggo
maryanna ,Пловдив, 1ва preggo


10 НОЕМВРИ


11 НОЕМВРИ
bebencenoemvri , 1ва preggo
Vanya3 ,Русе , 1ва preggo


12 НОЕМВРИ
motoneti , София , 1ва preggo
бени-вики, София , 1ва preggo
petq2, София , 2ра preggo
happy_r , Германия , preggo


13 НОЕМВРИ
barabar , 2ра preggo
Stein , Германия , 1ва preggo


14 НОЕМВРИ
desislava_iv , София preggo
MagieA , 2ра preggo
katiousha , София, 2ра preggo
bremenilka  preggo


15 НОЕМВРИ


16 НОЕМВРИ
miss_hris, Варна  preggo


17 НОЕМВРИ
mimoza^^ , Бургас , preggo
aleks2011 , Варна , preggo


18 НОЕМВРИ
tranka , preggo


19 НОЕМВРИ


20 НОЕМВРИ
Kisa05 , Варна , 2ра preggo


21 НОЕМВРИ


22 НОЕМВРИ
Дж-то , Германия , 2ра preggo
bubcheto15 , София, 2ра preggo


23 НОЕМВРИ


24 НОЕМВРИ


25 НОЕМВРИ


26 НОЕМВРИ


27 НОЕМВРИ


28 НОЕМВРИ


29 НОЕМВРИ


30 НОЕМВРИ


Надяваме се тези статии да бъдат полезни както бяха за нас:


Аз не съм идиотка, аз съм бременна – досадните въпроси през бременността


10 следствия от бременността

Странните симптоми по време на бременност
Лошото настроение през първото тримесечие на бременността
Признаци и симптоми на ранна бременност
За всичко са виновни хормоните!
Техники и упражнения по време на бременност и раждане
Бебето и бракът – какво ще се промени?!
Калкулатор на бременността
Хранене по време на бременност
Бременна с второ дете
Епидуралната и спиналната анестезия
Прегледи и изследвания при нормално протичаща бременност
Вашите права по време на бременност
Секс и бременност
Суплементи и хранене по време на бременност
Хранене и бременност по седмици
Спорт и бременност
Гимнастика за бременни нагледно
Дневник-Календар за Бременни
Baby Diary v2.5.520
Калкулатори
Размери на бебетата по седмици
Биология на вътреутробното развитие
3D календар

Последна редакция: сб, 19 мар 2011, 12:33 от Ноември 2010

# 1
  • Мнения: 146
Здравейте бъдещи ноемврийски мамчета.Аз като първа,която ще отправи пожеланията си се надявам да съм на късмет.  bouquet От все сърце пожелавам на всяка от вас лека и усмихната бременност като моята,леко и безпроблемно раждане и много сладки бебчета на финала.С удоволствие бих отговаряла на всичките ви въпроси свързани с бременността и раждането. Hug


ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН 

# 2
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Здравейте и от мен бъдещи мамчета  Hug Честити 2 чертички  Simple Smile Пожелавам Ви едни незабравими 9 месеца, изпълнени само с положителни емоции, безпроблемна  и лека бременност newsm51  Няма нищо по-красиво от това, което Ви очаква от тук нататък.

# 3
  • Мнения: 280
Бъдещи Ноемврийски мами , искам да ви пожелая първо много здраве , защото по-важно от това няма , много търпение , защото 9 месеца са си 9 месеца , много спокойствие , защото ако вие сте спокойни и бебчетата ви ще бъдат (повярвайте ми , имам опит в това  Wink  ) и много радостни мигове тук в компанията на Ноемврийки 2011.

И един мъничък съвет от мен , никога не напускайте темата само защото мнението на някого не съвпада с вашето и се е зародил спор с леки обиди  Joy ХОРМОНИТЕ са виновни  Joy . В такива моменти се връщайте в тази първа тема и прочитайте нашите пожелания  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 23
Здравейте бъдещи ноемврийски мамета!
Желая ви лека бременност, изпълнена с невероятно хубави и незабравими емоции,
живи, здрави и игриви бебчета.
Дано всичко бъде така, както искате да протече. Тези трепети са .. веднъж в живота. Поне до следващото раждане, де  Mr. Green
Всичко най-хубаво, леко бременеене и безпроблемно раждане. Успех!  Hug

# 5
  • Мнения: 1
хайде и аз да пожелая лека и безпроблемна бременност и на финала спокойно и щастливо бебе  smile3504

# 6
  • Мнения: 943
Здравейте и от мен, бъдещи ноемврийки!  Flutter
Искам да ви пожелая, всички до една, да се радвате на успешни бременности и здрави бебенца!
Нека гъмжи от хубави новини и хубави емоции, както беше при нас. Мисля, че да си мама, чакаща ноемврийско бебе е страхотна орисия! В нашите теми, беше супер позитивно всичко, с редки изключения имахме притеснения, които се оказаха неоснователни в последствие.
Наслаждавайте се на тези месеци!   bouquet

# 7
  • Мнения: 610
Успех и от мен, момичета  Hug
Пожелавам лека и безпроблемна бременност, много положителни емоции и страхотни бебоци на финала, чака ви едно прекрасно приключение, няма нищо по-свято и красиво от това да станеш майка.Аз очаквах с толкова голямо нетърпение  моята 2ра принцеса, че сега всеки път като я погледна нея и кака и, сърцето ми се изпълва с толкова любов и всеотдайност, че не мога да опиша с прости думи Love, дано всички момичета на света изживеят емоцията да станат майки.
Успех  Hug

# 8
  • Мнения: 540
Вече сте видели втората чертичка на теста?

Честито!! Ще ставате мами  Hug
Очакват ви много нови и неподозирани емоции и състояния, които ще ви връхлитат през следващите 9 месеца!! Помнят се завинаги  Heart Eyes

Лека бременност и изпълнени с позитивизъм теми, бъдещи ноемврийки!  Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Здравейте и от мен Бъдещи ноемврийки  Hug

Искам да Ви пожелая 9 месеца изпълнени с положителни емоции, много трепети и усмивки!
Наслаждавайте се на тези пракрасни 9 месеца. Да си бременна е НЕВЕРОЯТНО , а още по хубавото Ви предстои след 9 месеца да се срещнете с бебоците които са расли в коремчетата Ви!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 425
Ако четете това, значи вече сте видели двете чертички на теста. Чувството е невероятно, нали  Heart Eyes Пожелавам ви само такива приятни чувства и емоции да изпитвате до края на бременността. Наслаждавайте се на 9те месеца, глезете се и бъдете спокойни, за да са спокойни и бебчетата.

 И заставам твърдо зад това мнение
И един мъничък съвет от мен , никога не напускайте темата само защото мнението на някого не съвпада с вашето и се е зародил спор с леки обиди  Joy ХОРМОНИТЕ са виновни  Joy . В такива моменти се връщайте в тази първа тема и прочитайте нашите пожелания  Heart Eyes
Тук може да намерите страхотни приятелки, с които да разхождате коремите, а после и бебоците  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 10
Честито мамчета с Ноемврийчета Hug
Насладете се на всеки миг от бременността-та тя е едва 9 месеца...
9 месеца изпълнени с толкова много трепети,а когато се появи малкото човече...тогава пак ще си пишем:)
Леко бременеене  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 878
Ехххх, спомням си с трепет как преди година потърсих темичката, която ноемврийки 2009 бяха направили за нас ноемврийки 2010! Времето минава страшно бързо!
Добре дошли ноемврийки 2011! Насладете се на бременността си, колкото и клиширано да звучи! След време като дойдете на наше място ще разберете, какво сме имали предвид!  Hug
За някои може да е само форум, но аз тук се запознах с невероятни момичета, с които споделяхме радостите, трепетите, безпокойствата, щастливите моменти и всичко, свързано и несвързано с бременността и все още продължаваме, но вече с нашите съкровища на ръце!  Heart Eyes
Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност и ноември месец да държите най-сладкия резултат, вашето детенце!  Hug

# 13
  • Мнения: 293
Здравейте и от мен мили бъдещи майчета!  Hug Нека днешният ден ви е на късмет! От цялото си сърце  желая на всички ви лека и безпроблемна бременност,  а  Ноември щастливо да гушкате вашите малки прекрасни  съкровища!Всичко от което имате нужда сега е релакс и добро настроение.Късмет!  newsm10

Ето и няколко практични съвета , които е хубаво да започнете да усвоявате от сега 





# 14
  • Мнения: 10
Честита ви бременност и от мен, мама на прекрасно слънчице  Grinning
Пожелавам ви най-сладките и трепетни 9 месеца, насладете се на всеки ден до раждането, а после щастливи със своите здрави бебчета, да живеете и градите новия живот Simple Smile
Наистина хормоните ще са виновни за много неща, но пък можете да се поглезите на воля.

Общи условия

Активация на акаунт